Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z kobietą facetem gdy nie kręci was fizycznie ?

Polecane posty

Gość gość

Czy rozpatrywalibyście związek z kobieta/facetem która/y nie kręci was fizycznie nie jest w waszym type urody/wyglądu po prostu was nie pociaga seksualnie, chodz cała reszta jest na miejscu dogadujecie się, macie wspólne pasje, poglady na swiat, jesteście niezależni, możecie gadać ze soba godzinami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki zwiazek? bo chyba nie relacja d/m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd zawsze można zmienić. Jak zaczynałem ze swoją to mnie w ogóle nie kręciła, jednak jej charakter mnie zaczarowal. Teraz moja K. schudła i zaczęła się stroić i nie żałuję, że przy niej zostałem. Uroda przemija a człowiek zostaje taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham faceta który mnie nie pociąga fizycznie, rozeszliśmy się z tego powodu, ale teraz żałuję, bo ciągle coś nas do siebie ciągnie. On jest z kobietą która go pociąga, ale nie przestał mnie kochać.... eh... życie.... często się spotykamy i bardzo możliwe że do siebie wrócimy mimo braku pociągu fizycznego. Jednak miłość to coś więcej niż sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest to aby chciało się razem spędzać czas. Mieć wspólne pasje, szanować się nawzajem, spełniać wspólnie marzenia. Coś pięknego. Niestety moja miłość patrzy na wygląd i mnie nie zechciał. Zrzucilam 17kg i od facetów się odgonić nie mogę, jednak zadra pozostaje. Gdy go widzę to specjalnie go zagaduje - niech wie, że u mnie lepiej niż kiedykolwiek. Ehhh nie patrzcie na wygląd bo to jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejjj co tu żałować śmieci, którzy nas nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×