Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aluska445

Czy powinnam się w to angażować?

Polecane posty

Z miejsca proszę o poważne odpowiedzi, ponieważ naprawdę potrzebuję rady. Poznałam chłopaka, który jest ode mnie o trzy lata starszy. Wcześniej był w związku trwającym rok czasu. Ja również, lecz tylko miesięcznym. Zerwałam ze swoim chłopakiem około tygodnia temu, ale nieważne. On ze swoją dziewczyną również, jak twierdzi-oszukiwała go, ciągle siedziała w domu i zero rozrywki. Często do siebie wracali i tego się boję. Spotykamy się od tygodnia, niewiele. Jednak już wszyscy o tym wiedzą. Często wspomina o mnie na różnych portalach, typu ask i facebook. Oczywiście nie dodaje całego mojego imienia. Wygląda to tak: Wychodzę dziś z K...;* Wszyscy niestety zdążyli domyślić się, że z kimś kręci. Mam wrażenie, że robi to po to, aby jego była zazdrosna, choć gdy trafiliśmy na jej mamę, to poszliśmy inna stroną, iż nie jest normalna. Jego koledzy twierdzą, że jestem prześliczna i życzą szczęścia ze mną. Mówi mi, że nie wróci do niej stuprocentowo, ale rok czasu nie chodzi piechotą. Mówi, że nie był z nią szczęśliwy, że był z przymusu. Oczywiście mówię, żeby wrócił jeżeli nie, lecz on zapewnia, że nie. Angażować się w to? Dodam, że zostałam zaproszona przez jego znajomych na sobotniego grilla, chcą mnie poznać. Jednak ja nie chce iść, twierdzę, że to za wcześniej. Zbyt świeża sprawa po jego byłej dziewczynie. Pomocy, co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×