Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wszystkie baby w tym dziale mają przeraźliwie pokiereszowane mózgi

Polecane posty

Gość gość

przez macierzyństwo, o innych rzeczach nie da sie z wami rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wszystkie w tym dziale, to ty również. Koniec tematu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc bav na kafe tak ma. Tylko ciaza, dzieciory i noc wiecej. Pierdylion tematow " czy w ciazy moge.." "czy to ciaza?" " dla staraczek" " co dla roczniaka, dwulatka" czy was nic nie interesuje poza dziecmi? Zero zainteresowan, pasji, dbania o urode itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cię to obchodzi?? nie wchodź tu i tyle :) taka wściekła jesteś ale czytasz wszystko tu widzę :P wiesz co kto pisze i jakie są tematy :D czemu w ogóle cię to frapuje? ty to dopiero masz nudne życie :P żeby wchodzić na temat który cię męczy i wkurza to trzeba mieć ze łbem do czynienia :P poza tym ten dział nazywa się "Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" to o czym się tu powinno rozmawiać? drażni cię ten dział to na niego nie właź zapchlona frustratko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała rada- zmień dział ... i po problemie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwa tego działu brzmi: Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci więc o czym chcesz tu z nami gadać? Ja wchodzę tyle samo na ogólne i kulturę, bo mnie interesują. Zmień dział i po sprawie.... czy może to przerasta możliwości twojego kurzego móżdżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzę na ten durny dział dla rozrywki i jest to dla mnie przestroga przed rodzicielstwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wchodzę na ogólne tam jest dopiero rozrywka :D Jak nie jakieś nawiedzone psiary i kociary to dewianci i zboczeńcy. Jest się z czego pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×