Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHFELD

Polecane posty

Gość gość
Smak potraw z Kochfeldzika rewelacyjny i do tego w tak krótkim czasie. Ze smakiem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM: Zapiekanka rybno-ziemniaczana Składniki ziemniaki gotowane, mielone 1 kg filet z mintaja smażony 1 kg pieczarki świeże krojone w plastry 20 dag jaja całe 3 szt. przyprawy do smaku olej do posmarowania brytfanny 3 łyżki bułka tarta do posypania brytfanny podsmażona cebula w kostkę 20 dag koperek świeży zielony 1/2 pęczka pietruszka świeża zielona 1/2 pęczka Czynności: Brytfannę posmarować olejem i wysypać bułkę tartą. Ziemniaki wymieszać z jajami i podzielić na 2 części. Na spód brytfanny nałożyć jedną warstwę ziemniaków. Następnie ułożyć usmażone filety z mintaja i posypać usmażoną cebulą. Całość przykryć drugą warstwą ziemniaków i na wierzchu posmarować olejem. Wstawić brytfanny do urządzenia, temp. 180 C(poz.3/4). Czas 25-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie nie jest warte tylu pieniędzy, nigdy nie zgodzę się na pokaz i nigdy nie polecę tego urządzenia. Miałam i widziałam. Brak słów. Żałuję że urządzenie nie trafiło do rąk rzeczoznawcy A finał w sądzie. Człowiek jest głupi i naiwny. Dajemy się wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia 1977
A My mamy i jesteśmy zadowoleni, ale prawda każdy ma prawo do swojego zdania. jedni lubią jeździć samochodem do pracy, inni autobusem a jeszcze inni idą na pieszo. Każdy na wybór. Mamy i POLECAM. Jak moja mama kupiła odkurzacz RAINBOW z 5000zł 10 lat temu to też jej powiedziałam że dała się "naciągnąć". Po 10 latach wymieniła sobie go na nowy model za 8900zł. Daje do myślenia!? CO w ogóle myślicie o tym odkurzaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raibow jest rewelacyjny, najlepszy z wszystkich. Gośka kupiła podobny Powermed z 5000zł jakiś rok temu i jej się już zepsuł trzy razy. Na dodatek nie dostała jakieś tam przystawki. Oryginał kosztuje bo płacisz za jakość. Mam Raibow od 4 lat i sprawdza się naprawdę rewelacyjnie. Osobiście polecam. Zasada jest zawsze taka sama "TANIO KUPUJESZ DWA RAZY PŁACISZ". Ale Gośka kupiła sobie taniej to ma. A TY sobie także przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mamy Raibow i przyznan jest super a co do Kofelda to nie kumam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To płyta do gotowania z parę tysiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna z Cz_Dz
Mieliśmy wczoraj spotkanie i Stefan mi kupił tego Kochwelda, gdyby nie to że rodzice Stefana mają 4 lata to pewnie bym się nie zdecydowała. Mam nadzieję że także będziemy zadowoleni tak jak rodzice . Dla mnie to jest prawdziwy odnośnik, a nie jakieś tam wpisy zdesperowanych dwudniowych użytkowników. Polecamy gorąco z Stefanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sprzęt, szybko się gotuje. jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek Pszczyna
Dziś mieliśmy okazję zobaczyć w pełnej okazałości ten rewelacyjny sprzęt, o którym znajomi już wspominali 2 lata temu, ale tak naprawdę dziś dopiero mogliśmy w pełni poznać korzyści i zalety kochfelda powiem krótko, każda gospodyni powinna mieć takie urządzonko w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy zadowoleni używany kilka miesięcy i naprawdę usprawnia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas się sprawdza, jest tak jak miało być szybko i bez tłuszczu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie wydaje się rewelacyjne,oglądając się prezentację byłam pod coraz większym wrażeniem, bardzo lubię urządzenia tego typu i mam niektóre w domu- używam. Niestety przedstawiciel z Olsztyna - Paweł - okazał się pierwszej klasy AROGANTEM. Gdy zorientował się, że raczej nie kupimy od razu, zaczął pośpiesznie zbierać swoje "zabawki" i nawet nie chciał ceny podać - bo po cóż mnie to interesuje skoro nie kupię? Wychodząc bąknął pod nosem 5900,00 i nawet nie wiem czy to prawda. Może ktoś napisze jaka jest prawdziwa cena oraz czy są jakieś promocje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slask niby 4 tys ale to jest wszystko to samo. Kochfeld to Kochlex proszę wpisać w Google, różni się tylko naklejkami-BO POLAK POTRAFI!!! Na ebay można już kupić od 80euro plus przesyłka!!! Proszę się nie dać wciągnąć w zakup!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM: Zapiekanka rybno-ziemniaczana Składniki ziemniaki gotowane, mielone 1 kg filet z mintaja smażony 1 kg pieczarki świeże krojone w plastry 20 dag jaja całe 3 szt. przyprawy do smaku olej do posmarowania brytfanny 3 łyżki bułka tarta do posypania brytfanny podsmażona cebula w kostkę 20 dag koperek świeży zielony 1/2 pęczka pietruszka świeża zielona 1/2 pęczka Czynności: Brytfannę posmarować olejem i wysypać bułkę tartą. Ziemniaki wymieszać z jajami i podzielić na 2 części. Na spód brytfanny nałożyć jedną warstwę ziemniaków. Następnie ułożyć usmażone filety z mintaja i posypać usmażoną cebulą. Całość przykryć drugą warstwą ziemniaków i na wierzchu posmarować olejem. Wstawić brytfanny do urządzenia, temp. 180 C(poz.3/4). Czas 25-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM GORĄCO! Zapiekanka rybno-ziemniaczana Składniki ziemniaki gotowane, mielone 1 kg filet z mintaja smażony 1 kg pieczarki świeże krojone w plastry 20 dag jaja całe 3 szt. przyprawy do smaku olej do posmarowania brytfanny 3 łyżki bułka tarta do posypania brytfanny podsmażona cebula w kostkę 20 dag koperek świeży zielony 1/2 pęczka pietruszka świeża zielona 1/2 pęczka Czynności: Brytfannę posmarować olejem i wysypać bułkę tartą. Ziemniaki wymieszać z jajami i podzielić na 2 części. Na spód brytfanny nałożyć jedną warstwę ziemniaków. Następnie ułożyć usmażone filety z mintaja i posypać usmażoną cebulą. Całość przykryć drugą warstwą ziemniaków i na wierzchu posmarować olejem. Wstawić brytfanny do urządzenia, temp. 180 C(poz.3/4). Czas 25-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż dostałam to urządzenie parę lat temu i przyznam że zanim to polubiłam to trochę stało w pudełkuusmiech.gif Minął jakiś czas i w wolnej chwili poczytałam instrukcję z przepisami. Na pierwszy ogień poszła zupa ze świeżych ogórków której nie zrobisz na niczym innym, potem wykorzystywałam to jako coś co w 5 min po przyjściu do domu robi mi świeży obiad, Oczywiście używam notorycznie przy wypieku ciast poza tym warzywa w tempie expressowym- tylko wrzucam warzywa, przesypuję do miski i dodaję przyprawy. Ogólnie można więcej ale ja najczęściej do w/w. Myje się to szybko i bez problemu ręcznikiem. Oczywiście można taką zabawkę zastąpić wieloma innymi urządzeniami ale ten zastępuje wszystkie razem. Nie ma co się śmiać bo to naprawdę ułatwia życie ale tylko tym, którzy gotuje codziennie i ciągle brakuje im czasu. Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla zawiedzionych
Skupiamy się głównie na motywacjach w formie zdjęć, czyż nie? A co z cytatami? Przecież słowa są równie determinujące - o ile nie nawet bardziej! W związku z powyższym przedstawiam wam listę dwudziestu cytatów, które motywują zarówno do aktywności fizycznej, jak i do walki o własne marzenia. 1. ! Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy. 2. Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać. 3. Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić. 4. "Brak wiary powoduje, że ludzie boją się przekraczać swoje granice, a ja uwierzyłem w siebie." - Muhammad Ali 5. Jedynym miejscem, w którym sukces (success) pojawia się wcześniej niż praca (work) jest słownik*. 6. Gdy na twojej drodze pojawi się wiele przeszkód, nie pozwól byś ty sam był jedną z nich. 7. Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz. 8. ! "Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali 9. Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć. 10. Padłem. Nikt nie podał ręki. Sam wstanę... silniejszy. 11. ! Płacz na treningu , śmiej się podczas walki. 12. Ten, kto pokonuje innych, jest silny. Ten, kto pokonuje siebie, jest potężny. 13. Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości 14. ! Gdy ty nie ćwiczysz, ktoś inny trenuje aby skopać Ci dupę 15. Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz... przegrywasz, gdy przestajesz walczyć 16. Nieważne, że upadłeś, ważne żebyś coś podniósł wstając 17. ! Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy których dotąd nie robiłeś 18. Mierzy się ponad cel, żeby trafić do celu 19. "3/4 życia spędziłem na siłowni, resztę zmarnowałem" - Bruce Lee 20. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj mam, jeszcze nie wiem czy to dobra decyzja, ale pokaz był naprawdę przekonywujący. Smak przygotowanych potraw, i czas ich zrobienia szałowy. Reszta w "praniu" się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię gotowania, dobrze że siostra poleciła mi tego kochfelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam, że to oszuści, zostałam naciągnięta na wadliwy towar, przedstawiciel na spotkaniu włączył maszynę, została rozgrzana, Zdecydowaliśmy się z mężem na zwrot urządzenia, (prawo rękojmi) niestety kazano nam zapłacić 700 zł za to że maszyna miała ślad włączenia. teraz ma niecały rok, nie działa. od dwóch tygodni czekam na odpowiedź serwisu. daliśmy się naciągnąć. Największy błąd mojego życia. Piszę o oddziale z Mikołowa Lecker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co piszesz. nam także się zepsuł termostat i w trzy dni zrobiony. Przyjechał pan, zabrał i przywóz naprawiony. Myśmy tak mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sądzi po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy od wczoraj, nie wiem co zrobić, widzę że opinie są różne. Mam przecież 14 dni na zwrot towaru, zobaczymy w sumie jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwrocisz chyba ze zapłacisz 700 zł za rogrzanie płyty. Mój mąż pojechał na drugi dzień z kochfeldem aby zwrócić. Zażądano kwoty za wymianę płyt grzewczych. Jest to najgorsza rzecz jaką zakupiłam za kolosalne pieniądze. Nie miałam sił na walkę. Pozostałam w niej sama. Urządzenie nie jest warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie na allegro KOCHLEX kupicie tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem na tym allegro przez Internet obrazu widać że jaks chińska podróbka zresztą na tabliczkę znamionowe jest cos po chińsku napisane zdaje się nade in china narazie działa ale jestem wkurzony.Jak to mówią kto mało płaci ten kilka razy płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem na tym allegro przez Internet obrazu widać że jaks chińska podróbka zresztą na tabliczkę znamionowe jest cos po chińsku napisane zdaje się nade in china narazie działa ale jestem wkurzony.Jak to mówią kto mało płaci ten kilka razy płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. U nas kochfeld się świetnie sprawdza już drugi rok mamy.Będziemy teraz piekło pasztet na Święta rok temu doskonale wyszedł i karpia wystarczy pokroić w dzwonki przyprawić oprószyć mąką i smażyć w brytffannie około 6min.Niema zachlapanych ścian od tłuszczu i poza tym bez dymu i dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze smakuje schabik ze śliweczką.Moja żona robi też wegetarjańskie potrawy ostatnio zrobiła zapiekankę makaronową z pieczarkami i tartą brokułową.Ja wolę mięsko ale jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×