Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy sie zobaczymy

Polecane posty

Gość gość
nie widać Cię ostatnio:( spokój to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się królewicz zdecyduje, czyli nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje jest na cztery litery,juz wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz :) na cZtery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje K. i cały czas myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K. czy Ty mnie unikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie unikam :) ale ona mnie ostatnio cały tydzień unikała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita06
Jak mam cie unikać skoro wogole cie nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikasz unikasz :-) wiem to. Wstydzisz się mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita06
No moze troche...wiesz ze wstydliwą jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe wystarczy popatrzeć jak wyglądam :( i co mam sie k***a nie wstydzić ? podejść... hmm a co dopiero dotknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niestety tak mam że się wstydzę:( uraz został:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobałeś mi się, podobasz i będziesz podobał. Lepiej przyjmij to do wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczucioweKiedy sie zobaczymy Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Kiedy sie zobaczymy Poprzednie 1 2 Następne gość dziś J? gość dziś Nie j. gość dziś K? gość dziś Jak się królewicz zdecyduje, czyli nigdy gość dziś S? gość dziś moje jest na cztery litery,juz wiesz. gość dziś Tak gość dziś No wiesz usmiech.gif na cZtery litery gość dziś moje K. i cały czas myślę usmiech.gif gość dziś dupa smiech.giflapka.gif gość dziś myszusmiech.gif gość dziś K. czy Ty mnie unikasz? gość dziś nie nie unikam usmiech.gif ale ona mnie ostatnio cały tydzień unikała smutas.gif Lusesita06 dziś Jak mam cie unikać skoro wogole cie nie widuje. gość dziś Unikasz unikasz usmiech.gif wiem to. Wstydzisz się mnie? usmiech.gif gość dziś KTOŚ Lusesita06 dziś No moze troche...wiesz ze wstydliwą jestem usmiech.gif Inne tematy z tej kategorii najbardziej beznadziejne klamstwo waszej drugiej polowki co myslicie o odgrzewanych zwiazkach..? gość dziś hehe wystarczy popatrzeć jak wyglądam smutas.gif i co mam sie k***a nie wstydzić ? podejść... hmm a co dopiero dotknąćsmutas.gif gość dziś i niestety tak mam że się wstydzęsmutas.gif uraz zostałsmutas.gif gość dziś podobałeś mi się, podobasz i będziesz podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczucioweKiedy sie zobaczymy Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Kiedy sie zobaczymy Poprzednie 1 2 Następne gość dziś J? gość dziś Nie j. gość dziś K? gość dziś Jak się królewicz zdecyduje, czyli nigdy gość dziś S? gość dziś moje jest na cztery litery,juz wiesz. gość dziś Tak gość dziś No wiesz usmiech.gif na cZtery litery gość dziś moje K. i cały czas myślę usmiech.gif gość dziś dupa smiech.giflapka.gif gość dziś myszusmiech.gif gość dziś K. czy Ty mnie unikasz? gość dziś nie nie unikam usmiech.gif ale ona mnie ostatnio cały tydzień unikała smutas.gif Lusesita06 dziś Jak mam cie unikać skoro wogole cie nie widuje. gość dziś Unikasz unikasz usmiech.gif wiem to. Wstydzisz się mnie? usmiech.gif gość dziś KTOŚ Lusesita06 dziś No moze troche...wiesz ze wstydliwą jestem usmiech.gif Inne tematy z tej kategorii najbardziej beznadziejne klamstwo waszej drugiej polowki co myslicie o odgrzewanych zwiazkach..? gość dziś hehe wystarczy popatrzeć jak wyglądam smutas.gif i co mam sie k***a nie wstydzić ? podejść... hmm a co dopiero dotknąćsmutas.gif gość dziś i niestety tak mam że się wstydzęsmutas.gif uraz zostałsmutas.gif gość dziś podobałeś mi się, podobasz i będziesz podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię Ktosiu.Chcę Cię zobaczyć.Tęsknię..nawet nie wiesz jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc K.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszmie mi żal tego co razem budowaliśmy..a co nam przepadło.Płaczę...żal mi jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dla K. to od kogo :) tylko szybko mi tu mów bo muszę już iść spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie od Agi,ina wszedzie mysli ze to on pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×