Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta norweska

Polecane posty

Gość gość

czy ktos stosował ? jakie efekty ? dieta niezdrowa tak wiem ale jestem juz zdesperowana i chwytam sie brzytwy ! wiem ze takich tematów było pewnie mnóstwo , ale ja chce zapytac na swiezo , potrzebuje schudnac 10 kg po ciazy mi zostało stosowałam diety, zdrowe odrzywianie i nic efekt -5 kg w ciagu roku to mało za mało ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na diecie 1000 kcal schudłam 15kg w 3mce jesz co lubisz tzn owoce warzywa duuużo warzyw węgle na śniadanie kolacja białkowa. Jak stopniowo się z niej wyprowadzisz tzn co tydzień o 100kcal zwiększysz to efekt się utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na norweskiej schudłam chyba 5 kg w tydzień - polecam jako "deska ratunku" na szybko przed wielkim wyjściem. Nie chodziłam jakoś bardzo głodna, nie było mi słabo. Kiedyś robiłam kopenhaską - niby podobna, ale jednak na kopenhaskiej było mi bardzo słabo, zawroty głowy. I o dziwo, po norweskiej przez jakiś czas waga wcale nie poszybowała w górę jak szalona, nie było natychmiastowego jo-jo (jak np. po głodówkach), ale trzeba się pilnować. Ja zaczęłam sobie z czasem folgować i wszystko wróciło, niestety .... A próbowałaś diety South Beach? Mi na niej też kiedyś zleciało 5 kg w 2 tygodnie, a jest mniej restrykcyjna, dużo przyjemniejsza i zdrowsza niż norweska - i nie chodzisz głodna wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powyżej - miało być, ze na diecie norweskiej schudłam 5 kg w 2 tygodnie, a nie w tydzień, bo diera trwa 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie teraz dzis 2 dzien zawsze duzo jem a teraz o dziwo nie chodze bardzo glodna cieszy mnie to ze nie musze przygotowywac skomplikowanych posilkow myslke ze schudne sporo bo mam 20 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za rok będziesz miała 30 kg nadwagi, po takich dietach zawsze jest jojo, tym bardziej dla kogoś kto ma problemy z wagą. I nie mówcie mi, że będziecie stopniowo wychodzić z diety, bo gdybyście potrafiły jeść mało, to nie miałybyście nadwagi Ktoś, kto, kto wyhodował sobie 20 i więcej, żre za dużo i po głodowej diecie rzuci się na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×