Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna980

Gdzie kupić garnitur w Toruniu?

Polecane posty

W Vizarro kpiłem mój garnitur na studniówkę i to była zdecydowanie dobra decyzja, jest tam duży wybór więc na pewno każdy ktoś znajdzie plus świetna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mężem pojechałam do Vizarro i zdecydowanie najlepszy z najlepszych. Wybór taki że ciężko się zdecydować ale jak już się wybierze to nie można się napatrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcus Kerr, Vizarro. Top w Toruniu. Nigdzie żadna obsługa tak o ciebie nie zadba jak w tych miejscach. Garnitur są porządne, materiał się po czasie nigdzie nie rozciąga, bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vizarro:) Jakość pomiędzy tym salonem a innymi sklepami to niebo a ziemia. Porównując do innych topowych marek Vizarro oferuje najlepsza jakość. Polecam z własnego doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swój kupiłem ostatnio w Vizarro i widziałem dużo garniturów które myślę że wpadną w oko. Z pewnością zadowoli jakość która jest najlepsza z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne garnitury są w Vizarro, kupuje tam do pracy i jest to mój sprawdzony salon, po latach materiał się nie rozciąga, są dalej porządne i ceny najbardziej mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vizarro to najlepszy salon w Toruniu. Ceny rozsądne, ogromny wybór, po zakupie można otrzymać przeróbkę krawiecką za darmo więc w razie by coś było nie tak z rozmiarem to można śmiało sie zwrócić z tym do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Vizarro to i obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, bardzo profesjonalne podejście do klientów, i jest bardzo duży wybór garniturów.  Przy zakupie dostałem ofertę krawca gratis w razie byłoby coś nie tak, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż zawsze kupuje w vizarro i zawsze jest to najlepsza jakość. jak się trafi na jakieś fajne przeceny to można trafić na super ceny. Mąż kupował tam garnitur, kilka koszul i zawsze wychodzi zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż od dawna poleca znajomym Vizarro, zgadzam się z nim że jakość jest najlepsza, jak byliśmy w salonie to byliśmy zachwyceni obsługą, polecamy bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia pewnie nikogo nie zdziwi- Vizarro! Jakość tych garniturów jest najlepsza, warto się tam wybrać a z pewnością coś znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne garnitury które jakościowo i cenowo wypadają najlepiej to Vizarro. Firma oferuje przeróbkę krawiecką w gratisie, często są różne przeceny więc warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż kupił swój w Vizarro, również nosi nietypowy rozmiar ale przy zakupie otrzymujesz przeróbkę krawiecką w gratisie więc wszystko jest do dopasowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż poleca Vizarro:) Nie tylko jeśli chodzi o jakość a jest najlepsza ale również  właśnie o ceny bo są bardzo dobre, dodatkowo sklep ma super obsługę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vizarro ma do zaoferowania z pewnością duży wybór i najlepszą jakość, ceny wiadomo że nie należą do bardzo niskich ale myślę że są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W vizarro masz super jakość i ceny są rozsądne zwłaszcza, że te garnitury są naprawdę porządne. Dodatkowo obsługa sklepu fajnie podchodzi do klienta więc wspólnie na pewno coś znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Vizarro zaproponowano mi najlepsze ceny, w poprzednich salonach które odwiedziłem jakość była fatalna a ceny niewiadomo skąd. Jakość garniturów z vizarro jest świetna i mają tam bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić w Vizarro, w razie czego dorzucaja gratis przeróbkę krawiecką, ale wybór jest tak duży że na pewno znajdzie się odpowiedni rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×