Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna980

Gdzie kupić garnitur w Toruniu?

Polecane posty

Gość Justyna980

Potrzebny mi garnitur w nietypowym rozmiarze. Czy wiece, gdzie można taki kupić w Toruniu? Słyszałam o sklepie vizarro. Podobno tam takie mają i w rozsądnej cenie. Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetsik
Też polecam Vizzaro, rozmiar jaki chcesz dobrą Ci do każdego na mojego faceta też było ciężko kupić ale jakoś się udało, jeśli chcesz dobrą jakość i uszyte na miarę to tylko Vizzaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej polecam ten sklep. Mój młodszy brat poszukiwał garnituru na studniówkę. Rodzice wysłali mnie z nim właśnie do Vizarro. Byłam pod wrażeniem obsługi i zaangażowania. Musze przyznać że mój brat nie jest chudziutki i czasem ciężko znaleźć mu choćby zwykłe jeansy. W Vizarro było inaczej. zmierzyli go dokładnie i uszyli mu garnitur na miejscu. Byłam w szoku. Dobrali koszulę, buty i obowiązkowo krawat. Wyglądał nawet nawet. Dodam jeszcze że w tym samym garniturze poszedł na maturę i zdał. Może jakiś szczęśliwy? Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałem do niedawna w Toruniu i polecam sklep na Garbarach - Vizarro. Kupowałem tam garnitur na ślub siostry. Rewelacja podejście do klienta, przystępna cena oraz poprawki na miejscu jak coś jest nie tak. Na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po waliło cię facetowi chcesz garnitur kupić to już jest przesada niech lump sam d**e ruszy i kupi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
tydzień temu mój chłopak zaprowadził mnie tam do sklepu do Vizarro bo musiał kupić se garniak na wesele brata. Przymierzał wiele modeli fasonów ale najbardziej podobały nam się te z kolekcji ślubnych. Wiemy już gdzie kupimy na nasz ślub garniak dla niego. Wybraliśmy jeden ale spodnie były trochę za długie to na miejscu mu skrócili. Jeśli szukasz wielkiego wyboru idź do Vizarro tam coś ci napewno dobiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaq
http://vizarro.pl/ tylko i wyłącznie tam się zaopatruje mój mąż. mówi że lepszego sklepu nie ma. jest to człowiek biznesu i musi wyglądać elegancko więc już kilka egzemplarzy z tego sklepu posiada. zawsze coś jest z wybranym fasonem nie tak, więc mu poprawiają na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka18
O tak! tylko Vizarro z garniturami w Toruniu! dobraliśmy z chłopakiem garnitur slim fit na studniówkę, od razu wybraliśmy również koszule i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena47
"maryskaq" znam taką sytuację bo podobnie ma mój mąż. Jesteśmy z okolic Torunia ale i tak po garnitur dojeżdżamy na stare miasto na Garbary do Vizarro. Mają dosłownie wszystko, koszule, buty, krawaty, marynarki, smokingi itd. Mój mąż jest zadowolony bo może zawsze wszystko w jednym miejscu kupić i nie musi łazić po sklepach jak to facet. Ostatnio pamiętam że nie było jego rozmiaru a maja na prawdę nietypowe to mu uszyli na miejscu. Obsługa przemiła zachęca do powrotu do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna1970
zgadzam się z dziewczynami powyżej. ten sklep jest rewelacyjną z obecną kolekcją ślubną. Polecam i Pozdrawiam. Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodszasiostra
Hejka Hejka dziewczyny Wczoraj byłam w tym sklepie co mówicie był ekstra! Pierwszy raz widziałam jak szyją garnitur!!!!! Bomba. mój starszy brat przymierzał kilka na studniówkę ale nie pasowały na niego bo chodzi na siłownie i jest za duży w rękach. Dlatego mu uszyli. nadal jestem w szoku. a jak mój brat wygląda?! przystojnie ummm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebuleczka1
Hej. Udało mi się zaciągnąć męża w końcu do sklepu z garniturami. Wcześniej nie pisałam bo po sprawdzeniu opinii wybraliśmy dwa sklepy. Vizarro i Vistula. Kupiliśmy jednak w Vizarro. teraz się nie dziwie czemu mają taką dobrą opinie. I chciałam to potwierdzić. Bardzo profesjonalna obsługa. Idealnie dobrany garnitur. Nawet mąż był po wrażeniem (a był niespecjalnie do tego nastawiony). Cenowo nie najgorzej, jakościowo najlepiej. Cóż więcej powiedzieć? Uwierzycie że chodzi teraz częściej w garniturze? Hehe to trzeba było zobaczyć :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarczyńska
Vizarro i żaden inny. Przekonaliśmy się z mężem już parę razy o jakości ich garniturów. Ostatnio nawet szyliśmy na miarę. Bardzo profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludmiła0
Ja swojemu facetowi sprezentowałam garnitur z Vizarro, świetna kolekcja, w nich panowie wyglądają na bardzo przystojnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczocha88
Proponuję Vizarro, kupowałam tam garnitur dla swojego faceta. Naprawdę extra wygląda, podobno przyjemnie się nosi, wygląda jakby był szyty na miarę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozcza
Sklep moze i dobry, nie wiem, szkoda że wszystkie prawie wpisy to kryptoreklama. Wszyscy nagle zapragneli wypowiedziec pochlebnie o jednej marce . Prosze zwrocic uwage na daty, wszyscy w jednym czasie niemalże - przypadek, wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janzkolna
Świetne garnitury mają w http://vizarro.pl Jak tylko wszedłem do środka, sprzedawca od razu celnie ocenił rozmiar idealny dla mnie. Zaproponował także konkretny garnitur, który prawdę mówiąc od razu przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violek1
Myśmy nie dawno mężowi na ślub siostry kupowali właśnie w Vizarro. Powiem Ci że takiej obsługi nie doznałam nigdzie. Przy zakupie oczywiście przeróbki gratis, więc nawet jeśli coś nie do końca będzie pasować w rozmiarze to poprawią. Warto bo materiały super. www.vizarro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaka
Mojemu mężowi szyli garnitur do ślubu w Vizarro. Mają fantastyczną jakość materiałów. Już długo go ma i nad wygląda dobrze, a mówi że wciąż jest bardzo wygodny. www.vizarro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia55
Gdzie? W Vizarro. Mają najlepsze w całym mieście i bardzo dobrej jakości. I do ślubu garnitury i do pracy i młodzieżowe. Smokingowe i taliowane. Wszystko mają. I pełną dobrą rozmiarówkę. www.vizarro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalllll
Zazwyczaj mam spory dystans do tego typu opinii, ale rzeczywiście markę Vizarro.pl znam bardzo dobrze. Kupuję tam garnitury dla siebie i syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakinka
Po przejściu całego Torunia mieliśmy z mężem dylemat gdzie kupić Vizarro czy Lassar? Jednak zdecydowaliśmy się na Vizarro, wydawało nam się że lepiej nas tam obsłużono noi przez 2 lata mamy darmowe poprawki jakby mężowi zmieniła się figura heh... Bardzo mu wygodnie było na weselu więc uważamy że Vizarro to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonia1
Miałam dosłownie ten sam problem Vizarro czy Lassar. Dwie przodujące w Toruniu firmy z garniturami. Nie wiem co za nas tak naprawdę zdecydowało i również wybraliśmy Vizarro. Małe poprawki w garniturze były robione, ale to na miejscu. Ogólnie świetny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rustyna
Nietypowe rozmiary to Vizarro. Mają bardzo szeroką gamę rozmiarówek i fasonów więc sądzę że każdy facet znajdzie sobie coś u nich. Mój chłopak jest bardzo umięśniony i ciężko było znaleźć nam coś dla niego bo ma dość nietypowy rozmiar. Własnie w Vizarro dopiero znaleźliśmy coś odpowiedniego, a w dodatku poprawki mu zrobili bez najmniejszych problemów. Jak dla mnie sklep rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molocc
Ja tam takiego problemu z wyborem nie miałem, bo w zasadzie jak tylko trafiłem do Vizarro to już nie szukałem dalej, bo nie czułem takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primadom
No i dobrze trochę tych sklepów w Toruniu jest, więc pozornie jest w czym wybierać. Jednak jak się ma swój upatrzony sklep to już po problemie. Ja oryginalny szczególnie nie jestem, choć te garnitury od vizarro to już tak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon Vizarro http://vizarro.pl/salony-firmowe/ to chyba najlepsza opcja! Zresztą inni już o tym wspomnieli... I zaręczam nie jest to zwykła kryptoreklama,mają dobrej jakości garnitury, w korzystnej cenie a czasem w promocji sprzedają zeszłą kolekcje ;) W tym sklepie obsługują 2 Panie i 1 Pan i można liczyć na miłą i fachową obsługę,jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×