Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauliskaa93

Imię dla dziecka

Polecane posty

Witam, jestem w 13 tc, nie znam jeszcze płci maluszka, ale zastanawiam się nad imieniem. Ciężki wybór. Chciałabym jakieś imię, które nie jest teraz bardzo popularne, bo wszędzie pełno Majek, Amelek, Julek, Lenek, Antków, Kubusiów itd. Nie chce też przesadzać z oryginalnością ale też nie podobają mi się "stare" imiona jakie nosili nasi dziadkowie. Co myślicie o imionach takich jak: dla chłopca: Dominik, Sebastian, Beniamin (Benek, Benio), Remigiusz (Remek, Remuś) dla dziewczynki: Marcelina, Nina, Alicja Które z tych imion Wam się podoba najbardziej? Może macie jakieś inne propozycje imion nie aż tak popularnych jak Julki i Kuby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja jest w 5 najczęściej obecnie nadawanych imion. Poza tym wszystkie które wymieniłaś są ok (no, może Marcelina nie bardzo mi się podoba). Ale poczekaj spokojnie, urodzisz, zobaczysz dziecko i wtedy podejmiesz decyzję. Naprawdę, czasami tak jest, że wybierze się dużo wcześniej imię, po czym patrzysz na buzię dziecka i nijak to imię Ci nie pasuje :) Na razie skup się na tym, żeby zdrowo i spokojnie przejść ciążę, bezpiecznie urodzić, a imię się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beniamin i Remigiusz super mi sie podobaja. Poczytaj zestawienia popularnosci nadawania imion, Alicja byla chyba na 10 miejscu. Moze tam znajdziesz jakies pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z podanych przez Ciebie męskich żadne mi się nie podoba z żeńskich Alicja a może jakiś kompromis pomiędzy dzisiejszą "modą", a imionami starymi typu Franek, Antek, Zosia... czyli imiona dobrze wszystkim znane, nie jakieś udziwnione, kiedyś może nadawane dosyć często, ale dziś "w normie", czyli ani w jedną, ani w drugą stronę się nie przesadzi.. np. Maciej, Piotr, Michał, Rafał, Krzysztof, Tomasz, Agnieszka, Karolina, Anna, Katarzyna, Monika, Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik, Sebastian i Beniamin to moim zdaniem wieś śpiewa i tańczy!! Już lepsze Remek, ale forma Remigiusz jest stara (która ci sie ponoć nie podoba) Dla dziewczynki Nina fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja w tamtym roku była na 11 miejscu. Dla mnie Nina i Piotruś fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja jak na razie w 2015 roku jest na 5 miejscu najczęściej nadawanych imion. W 2014 faktycznie była niżej. Ale to imię jest coraz bardziej popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina bździna. Okropne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuuuuuuuu
Remigiusz:-) :-) Remek, Remik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak tej Alicji uczepiliście :) w moim regionie jak na razie nie ma ich tak dużo. Widzę, że zdania podzielone, zależy od gustu. Czekam więc jeszcze na jakieś inne propozycje. Co do imion dla dziewczynek to nie jestem do końca przekonana. Nina i Marcela chyba najbardziej mi się podobają, na nic lepszego nie mogę wpaść bo nie chce mieć jakiejś Kasi, Julki, czy Helki albo Hanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remik. Jak dla psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚĆ 11:39 skąd masz dane na ten rok? Można gdzieś to sprawdzić.. zaraz rodzę i chętnie się zorientuję w rankingu początkowym 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam mieć Hanię,ale urodzi się nie długo Filip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seweryn Bernard Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla chłopca podoba mi się z proponowanych tylko Dominik, dla dziewczynki Nina :) Poza tym podobają mi się: Sara Kornelia Daniel Florian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×