Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerwersjaX

Zimno. Ktoś weźmie mnie pod kocyk?

Polecane posty

Gość gość
perwersja ty się nie przejmuj tylko rób swoje 🖐️ One tak zawsze. Zakompleksione i zazdrosne o każda, która się tu pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jaka uwagę phisdo ? to ty przyłazisz tu z kolejnym Nickiem i gola doopa w awatarze :-O swoja wstaw to się dopiero pośmiejemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slodko winna
C***a wiecie. Paaaanieeee starszawe, zazdrosne pelikany, Bądźcie zdrowe na umyśle. Przez takie czterdziechy świat schodzi na psy. Szkoda mi was. Serio serio. Stanęlam tylko w obronie dziewczecia. Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj kaszalocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i kocyk
Witaj Perwersjo. Milo widziec taką kobietę. Powiedz, jakie perwersje lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodko winna dzięki ;) Ale jak widać to dla nich kolejny powód do chorych domysłów ;) Po drugie jak wrzucę swoje zdjęcie to będzie wam lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob wszystkim przysluge, zarzuc sobie koc na leb i jepnij się o sciane gnido :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość slodko winna dziś - IDIOTKO!!! Nie rozumiesz że tutaj też pisuje mode/ratornia i admini tego forum, którzy mają właśnie za zadanie wymyślać różne tematy i kręcić dyskusje? Nie kumasz że zarówno oni jak i modzi widzą IP z jakiego jest post? Możesz i 100 nowych nicków sobie zrobić, ale IP bedziesz miała jedno i zawsze będziesz widoczna. Widać ktoś z modów/adminów wyjątkowo ciebie nie lubi że wciąż cię demaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slodko winna
Ty nie dziękuj i tak sie pojawi ze dwie Panie, nie omylne. Gowno wiedzace;) dajesz radę tym pr***nom. Nie ma mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno absolutnie nie wrzucaj tu swojego zdjęcia. Dopiero byś sobie narobiła. Widzisz co teraz wypisują? Nie ważne jak ładna byś była zawsze by coś znalazły, do czegoś się przebały... Znalazły na fb czy czymkolwiek innym i gnębiły dalej ;) Nie przestaną, bo są po prostu zazdrosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kurfa zazdrosne o uzalezniona od forum sciere :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy te awatary z jednej stronki wszystkie bierzecie? Jest tyle możliwości, a każda "nowa" na jedno kopyto. Niby kusząco odsłonięty kawałek nogi, d**y itp jakiejś szczupłej laski. i wszystkie robione chyba przez jednego fotografa. No nowa tu jesteś, doprawdy. I jeszcze jako świeżak startujesz od razu od tasiemca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro macie taką możliwość to proszę bardzo, sprawdźcie sobie IP jeśli dzięki temu wam ulży ;) Strasznie sfrustrowane jesteście... Ja i kocyk - Witam ;) Cóż jak widzisz na moim temacie chyba raczej nie da się normalnie porozmawiać. Może e mail? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już my o to zadbamy zebys sobie nie pogadala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I jeszcze jako świeżak startujesz od razu od tasiemca" - Tasiemca czyli? A co ci do avatara? Szukany na szybko w google byleby coś wstawić. Zająć się tym miałam później, ale tu widzę, że to też jest problem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy do was dotrze, ze istnieje dynamiczne ip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu podpadłaś czymś i niestety będziesz tyrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna w*********j z tego tematu... Przez twoją zazdrość niedługo nikogo na tym forum nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiezak który dostalby takie zjeby na dzień dobry dal by sobie spokoj a ta uzalezniona debilka nadaje byle nadawac :-O ty już zyc nie umiesz bez tego forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perx skończ robić z siebie idiotkę Winna, bo to już jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam na szybko w google, ja pierdolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzależniona? Weszłam na forum i to wy uzależnione tyracie po mnie, bo nie możecie znieść tego, że ktoś inny niż wy również ma prawo tu przebywać. Kuurewny od 7 boleści. Poszłabym stąd gdyby nikt ze mną nie rozmawiał, ale w takiej sytuacji ciężko mi dać wam tę satysfakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy do was dotrze, ze istnieje dynamiczne ip? x nie wszędzie. jak ktoś ma stałe łącze, jak np. DSL to ma jedno IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SW :( 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perwersja nie daj im się :D:D:D Pokaż kto tu rządzi! niech wiedzą gdzie ich miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto poza nami z toba.rozmawia dzidzia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszędzie. jak ktoś ma stałe łącze, jak np. DSL to ma jedno IP. kontynuując myśl, oczywiście i coś takiego idzie obejść na kafe. ale tępolka SW pewnie bladego pojęcia nie ma czym są bramki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie tu siedziała na zlosc pomaranczom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj z ip, wystarczy jej kolejny nick i avatar żeby wiedzieć, że Słodka wlazła znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×