Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerwersjaX

Zimno. Ktoś weźmie mnie pod kocyk?

Polecane posty

Znowu się zaczyna? To ja nie mogę już napisać żadnego słowa, bo się narażę, że "ktoś już tak pisał". A czasem ktoś kropek nie stawiał? Bo ja też stawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćon - Uciekam na piwo, ale wrócę tu jurto to mam nadzieję, że wtedy spróbujesz mnie rozgrzać ;) Załóż konto to chociaż będę mogła być pewna, że to ty. ;) Buziaki złośnice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się k***a nie zaczyna. Tylko skąd byś wiedziała o fankach Najszybszego? myślisz, że tu ludzie nie myślą? i po drugie, żadna świeżynka nie byłaby tak pyskata jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie jej spokój dajcie :O Jak ma nie wiedzieć o jego fankach skoro nie jedna osoba napisała o tym na jej temacie.. :O Weźcie zacznijcie myśleć idiotki, alb zacznijcie leki brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to nie macie idioci w życiu większych problemów niż to, kto pod jakim nickiem pisze? Chyba wam do reszty się świat rzeczywisty pomylił z wirtualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu sprawia przyjemnośc pisania z kretynką pod setnym nikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty już daj sobie spokój i nie nastawiaj wszystkich przeciwko jednej osobie... Nie masz nic lepszego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co aż tak jesteś o nią zazdrosna ? Boisz się, że oleją twój niebieski nik i do niej przylecą? Ojj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A GDZIE myszka? hahhaha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszły fchoj bo mają swoje życie a nie jak wy :D Siedzicie i się doszukują Bóg wie czego :D Mam nadzieję, że to nie koniec.. I ktoś was w końcu ustawi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka - winna zniszczyła forum. Forum kiedyś zniszczyło ją za kure/stwo to się mści:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faktycznie, zastanawiam się skąd ma te pomysły na nowe nicki, Nieogryzek to też ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie piątkę przybijaj blerwo :D Bo nie ma co.. Paranoje masz czy jaki choj? Wy wszędzie widzicie słodką.. Jest piątek, wyjdźcie do ludzi, bo na łeb dostajecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka -wyjdź do ludzi :(:O czuć cię n a kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie wy wyjdźcie do ludzi, dotleńcie się.. :O Co wy z siebie robicie :O Dziewczyny już nie ma a wy dalej swoje. Weźcie z niej przykład.:O Bo wam się mózgi tu już całkiem lasują.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie myszka? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka :( odwyk, pilne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszła pewnie z z ta drugą na piwo i się z was nabijają. :D Pokazałyście poziom we choj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to tak zaciekle broni? uważaj bo się spocisz od tej obrony :p A w temacie, nie wiem czy to SW, ale nowa użytkowniczka to to nie jest. Zastanawia mnie, co im daje to przebieranie się i na siłę wmawianie, że jest się pierwszy raz? Dziwna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka, proszę, prosimy, daj spokój, pisz pod swoim SW, bo jak się wkurzę to przekopiuję takie same zwroty i teksty z innych twoich tematów i będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodko- kretynka, i sw naaagle wchodzi na temat, jaja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie było chętnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×