Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olafa44

jaki dostawca neta?

Polecane posty

Gość olafa44

hello szukam najlepszej oferty dostawcy internetu. co byscie polecali? widzialam ze netia ma jakies nowe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na jutro zamówilam z alfa net. Miałam Neostradę ale rachunki za wysokie tym bardziej że mało korzystam. I telefon stacjonarny tylko do ozdoby na ścianie. Mam nadzieję że dobrze wybrałam i nie będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galociarz
ja polecam netie, juz od kilku lat jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. teraz nawet jest oferta, ze do pakietu dostajesz giganagrywarke do wyprobowania za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francooo
tak jak galociarz (lol co za nick) mam Netie i jestem calkiem zadowolony, dodatkowo teraz ta GigaNagrywarka to fajna opcja dla ludzi, ktorzy malo czasu w tygodniu spedzaja w domu (jak ja;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie oferta gigakabla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol80
Moim zdaniem najlepszy dostawca Internetu to UPC i https://toya.net.pl Z Neti nie byłem zadowolony, nie dość, że net słaby, to jeszcze obsługa nie najlepsza. Przed podpisaniem umowy informowałem, że posiadam własny ruter. Mimo to kurier przywiózł mi umowę z ruterem, który kosztował 79 zł, później historie ze zwracaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×