Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pale hasz

polskie denne prawo antynarkotykowe

Polecane posty

Gość gość
Nadal nie rozumiesz, bo patrzysz na życie, tylko ze swojej żabiej perspektywy, a nie perspektywy ogóły, państwa. Pal, aż cię zamkną, albo i nie zamkną, bo zobaczymy jak to będzie z legalizacją. Natomiast nie zmienisz faktów, że tym, co ciebie najbardziej interesuje, jest po prostu bycie odrealnionym matołem. Impreza, odurzanie się, wygłupy i nic więcej. Wybacz, ale póki jeszcze ktoś wyżej od ciebie stojący, ma trochę rozumu, to nie będziesz dla niego autorytetem. Po prostu, nie możesz być, bo twoje decyzje są podporządkowane pragnieniu odurzenia się. Sam siebie skreślasz, jako rzeczowy rozmówca, bo nic więcej ciebie nie obchodzi, tylko ujaranie :D Pajacyk na sznurku z konopi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pale hasz dziś I tak się płaci, a poza tym gandzia nie uzależnia ani nie szkodzi, nie palisz wiec się nie wypowiadaj... x Pajacyku, który nie wytrzyma pewnie tygodnia, bez swojego sznureczka z konopi, za który jest pociągany i fika. Mówiłem ci, że to jest za trudny dla ciebie problem, bo intelekt już nie pracuje dość wydajnie. Idź wypal sobie, to się odprężysz śmieszny pajacyku, który żyje kultem prymitywizmu zawartego w idei odurzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pale hasz. Jestem znawcą tematu o jakim Tobie się nie śni.20 lat powtarzanych terapii,grup,mittingów,odwyków to mój dorobek więc mnie przynajmniej nie strofuj.I pamiętaj jeden na kilkudziesięćiu szczęśliwców wychodzi z uzależnienia więc nie licz na to,że się załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Ignorancja to straszna choroba Po co mam się uczyć/zdobywać prace i tak umre, chce tylko legalnie sobie w ogródku posadzić krzaka nic więcej, nie chce milionów na Koncie, władzy, super aut, tylko legalnie posadzić roślinę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
errata zawartego w IDEOLOGII odurzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pale hasz dziś Ignorancja to straszna choroba Po co mam się uczyć/zdobywać prace i tak umre, chce tylko legalnie sobie w ogródku posadzić krzaka nic więcej, nie chce milionów na Koncie, władzy, super aut, tylko legalnie posadzić roślinę!!!!! x :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie sadź ten krzak jak jest dlą Ciebie taki ważny,ale nie każ tego robić wszystkim.Tylko pomyśl co takiego jest w tym krzaku,że wszystko za niego oddasz.W tym momencie masz,ze tak stwierdze stan,w którym można powiedzieć,,wolność o której piszesz już nie jest Twoim udziałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Nie każe, ale ja chce sobie posadzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
Odnoszę wrażenie, że gościu sam się stał jak ta roślinka, którą chce palić, sadzić, legalizować. Idealne zespolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym momencie masz,ze tak stwierdze stan,w którym można powiedzieć,,wolność o której piszesz już nie jest Twoim udziałem". x Świetnie powiedziane. To cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Dobra dobra, idź się pucowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Akurat marichuana jak najbardziej ma właściwości lecznicze, ignoranci.<<< x Arszenik również :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Co za człowiek, weź idź nie masz o czymś pojęcia wiec się nie wypowiadaj, np: dziecko z padaczka, olej rso, ale debile którzy na oczy sztuki jarania nie widzieli, ale ok szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja peeerdole kolejny co se popalił gandzi i oszalał z radochy, mózg przełączony jakie to fajne .... bez raka, bez skutków ubocznych, gdzie się takie tempe leszcze rodzą ? masz neta to sobie poczytaj jak w Holandii pozwolili na to goowno to w ciągu dwóch lat 2000% zwiększyła się liczba chorych na psychozy, jeszcze polecam poczytaj ile THC organizm usuwa z organizmu... do 12 lat, więc idź se przypal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
12 lat, to ci polecam ale terapi na umyslnosc, w holandi jest mniej palących niż w polsce, geniuszu oczywiście %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o czym ma świadczyć, że mniej Holendrów pali, niż Polaków? O tym, że Holandia jest mniej ludnym krajem? :p Mówiłem ci, że to jest za trudny problem dla twojego umysłu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Mówiłem ze % tepa ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam kilka osób palących marihuanę po kilka lat. Żadna z tych osób normalna nie jest. Mogę się przychylić do stwierdzenia, że zapalenie "raz na jakiś czas " , tzn. np. raz na m-c może nie wywołuje spustoszenia w organizmie, ale nałogowe palenie już tak. Podobnie z alkoholem-wszystko dla ludzi, ale z umiarem. Są jeszcze kwestie predyspozycji- jeden się uzależnia szybko, inny będzie eksperymentował i w każdym momencie może przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Ja znam osoby które latają, i kleszcza d****i i się nie chwałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×