Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety czują głęboką odrazę do mężczyzn inteligentnych z rozwiniętym mózgiem

Polecane posty

>>>O...widzę, że wreszcie załapał, że nikt go nie czyta, bo krótsze posty zamieszcza. Btw...dzięki za podbijanie mi tematu debilu, pisz dalej.<<< Ty nadal myślisz, że temat należy do Ciebie ? :D :D :D x I jak tu nie uważać Cię, za mało rozgarniętego :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi ludzie po prostu sie rozmnazaja, bardziej oswieceni kalkuluja i szukaja odpowiedniej osoby. Ja tam uwazam siebie za przecietniaka, ale bardzo lubie tych inteligentniejszych. Jakosc spedzanego czasu jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nici porozumienia miedzy kobieta a inteligentnym facteem. Nie ma tej jak to autor okreslil chemii, jest miedzy przystojniakiem gapiacym sie zamyslonym inteligentnym spojurzeniem, malo mowiacym, ale z blyskiem w oczach, za ktorymi skrywa sie tepy mozg. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Glupi ludzie po prostu sie rozmnazaja, bardziej oswieceni kalkuluja i szukaja odpowiedniej osoby" Ale Ci "głupi" wg natury właśnie są odpowiedni do rozmnażania według natury. Ilość i jakość seksu to nagroda od natury za pożądane cechy do powielenia. Koniec. Autor ma rację, a misio1 to tzw. white knight, czyli ignorant niepotrzebnie broniący kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc waszym tokiem, to taki głupek będzie świetnie ****ał, a inteligent będzie ciapą ;) Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupek będzie podniecał, a inteligent nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod jakim względem podniecał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Będzie podniecał, będzie się miało ochotę na seks. C/i/p/a będzie pulsować z pragnienia sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny agresywny głupek rozbudzi seksualność u kobiety. Jej głos przy nim będzie wyższy, ruchy ciała płynniejsze, będzie błysk w oku, zacznie się ładniej ubierać, nosić czerwony lakier na paznokciach, kokietować i przebaczać jego wybuchy gniewu, głupie uwagi i gapienie na inne kobiety. Przy inteligencie organizm kobiety będzie uśpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn jak normalnie będzie podniecał ? Będzie chamowaty ? Czy może będzie umiał świntuszyć z wyobraźnią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie emanował wysokim poziomem testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wysoki poziom testosteronu, a żadnej nie ****ałem. Jestem owłosiony na brzuchu, klatce, mam spory zarost, niski ton głosi i nic. Co ma do tego Testosteron ? Ogólnie to kobiety mnie brzydzą, zwłaszcza takie już w******ne przez innych. Zwymiotowałbym, gdybym miał taką dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciuliki, ciuliki :D x Szukacie powodu swej d_powatości i powołujecie się na swój WYIMAGINOWANY wysoki poziom inteligencji :D. x W rzeczywistości jesteście tylko TŁUMOKAMI :D, nie rozumiejącymi najprostszych spraw :D :D :D. x Kobiecie trzeba ZAIMPONOWAĆ ! ! ! x Nie zrobicie tego, bełkocąc o ciekawym zadaniu, z rachunku różniczkowego. x Gdybyście nie byli PÓŁGŁÓWKAMI, to rozwiązalibyście za nią to zadanie i w zamian zażądali W HUMORYSTYCZNY sposób, pokazania np. kolana. I już by Was dziewczyna zapamiętała i Wasze zainteresowanie jej osobą. x Bełkocąc po swojemu, nie zwrócicie NICZYJEJ UWAGI, towarzysze ciuliki :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×