Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym poznać fajnego faceta

Polecane posty

Gość gość
bylam w sklepie i kupilam nie popcarn, a ciasteczka, duuzo ciasteczek :D:P a co do twojego wczesniejszego posta, znasz takie powiedznie jak "nosil wilk razy kilka..."? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lubie przepychu i szpanerstwa... Ale jak ktos chce miec zawsze pieknie wygladajaca, odpicowana laske to hajs musi sie zgadzac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ponieśli i wilka. Zobaczymy kto okaże się wilkiem a kto owieczką:) Przyjmujesz wyzwanie? Może być przy ciasteczkach. Ostatnim ciasteczkiem jakie dzisiaj schrupiesz będę ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, nie strzepiles jezyka na darmo... Poczucie humoru na razie na plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucie humoru to moja silna strona. Jedna z wielu:) Teraz napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan kaze, sluga musi :D co chcesz wiedziec? Oj chyba ukradlismy temat biednej autorce... A ona taka samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santiago_
Witaj Autorko, co rozumiesz pod pojęciem fajny facet?? Chętnie z Tobą podyskutuję w ten ciepły wiosenny wieczór. Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co chcę wiedzieć? nic szczególnego. Imię, nazwisko, adres, nr. telefonu i takie tam...Hehe, no dobra, chociaż jakie masz pasje, jakich lubisz ludzi, a jacy cię odrzucają...na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wygląda owijanie sobie kobiety wokół palca w 15 minut? heh, w tym tempie i z taką taktyką 15 lat to nie dość dużo czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, i to sa konkrety, a jesli chcesz mnie poderwac to musisz wiedziec, ze lubie konkretnych mezczyzn :P Lubie pozytywnie zakreconych ;) ale raczej nie odrzucam nikogo dopoki nie poznam choc troche. A o moich pasjach musialabym chyba napisac elaborat, a nie wiem jaki jest limit znakow w postach na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moja wina że muszę czekać na odp. po 20 minut. w normalnych warunkach już dawno jadłaby mi z ręki:) zresztą za chwilę i tak będzie. prawda skarbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas i przestrzen to wartosci wzgledne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Ciebie akurat bezwzględne :-P a liczyłam, że zobaczę mistrza podrywu w akcji :-( obawiam się, że to se ne da this way :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co trzymasz w tej rece, jesli ciasteczko, to bardzo mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gdzie ta koleżanka z popcornem? spękałaś? x popcorn spękał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To ja napisalam - ten zajaczek, co go wlasnie kolega goni :D jako dobra kobieta, wspieram faceta, gdy go szklauja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro lubisz konkretnych mężczyzn, to nie mogłaś lepiej trafić. no po prostu nie mogłaś. widzisz, ja to jestem z tych "co w sercu to na języku". pisz o swoich pasjach bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to by chyba było na tyle jeśli chodzi o ciasteczkową koleżankę. a mogło być tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe, bo rzadko ktory mezczyzna jest bardziej konkretny niz ja, nad czym ubolewam. Jak opisze pasje, to ktos moze mnie rozpoznac, ale w sumie co mi tam :D lubie grac w kosza i szachy, opowiesci o piratach, ksiazki, duzo ksiazek, szczegolnie fantasy, rysowac, malowac, wystroj wnetrz, renowacje antykow. Fascynuje mnie kultura japonska w szczegolnosci Bushido, filozofia, poezja, psychologia, itd itd... Duzo tego, naprawde :D Twoja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ze musiales czekac, mialam kilka kwatkow do podlania :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm..no muszę powiedzieć, że mnie zabiłaś tymi pasjami. jesteś jak widzę kobietą renesansu:) u mnie to skromnie i banalnie: sport, muzyka, kobiety i śpiew:) nie no poważnie. żadnych japońskich książek i renowacji piratów. ot zwyczajny, szary człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport sie chwali i to tyle dobrego :D Jestem ciekawa jak wyrywasz te wszystkie kobiety, bedac tak banalnym czlowiekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nikogo nie wyrywam. one same do mnie lgną:) żartuję oczywiście. być sobą i nikogo nie udawać to cała tajemnica. szczerość, szczerość, ponad wszystko szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem nudziarzem :) kobiety na to lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie odkrylam, ze nie obrazasz sie o byle glupote. Tez na plus ;) Ale nie czuje sie jeszcze owinieta wokol palca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo sczegolnie takie, ktore chca zebys wychowowal ich dzieci :D lubia nudziarstwo i stabilnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam już 2 plusy. Nieżle jak na godzinkę:) a owinięta to ty już jesteś tylko jeszcze tego nie wiesz:) już się ode mnie nie odczepisz, będziesz zasypiać myśląc o facecie z kafeterii i budzić się myśląc o mnie... nawet będziesz siebie za to nienawidzić, ale nie uciekniesz przed tym. tak to działa. tak ja działam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosowales wlasnie juz chyba trzecia, o ile dobrze licze, technike manipulacyjna ;) na mnie to nie dziala :P nie bede "budzic sie i zasypiac myslac o tobie" dopoki nie wyslesz mi zdjecia swojej przystojnej twarzy z szczesciopakiem ponizej, gdyz jestem wzrokowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobra jesteś. ale nie lepsza ode mnie. nie stosuję żadnych technik uwodzenia, czy czegoś w tym stylu. taki po prostu jestem, nie chcesz to nie wierz, twoja strata. a myśleć i tak będziesz, choćbyś nie wiem jak bardzo się tego wypierała. i jutro zaglądniesz tutaj z nadzieją, że może coś jeszcze napiszę. ale ja nie napiszę...a ty będziesz tęsknić i myśleć coraz bardziej, aż sama nie wytrzymasz i mnie tutaj przywołasz. a zdjęcia ci nie przyślę gdyż nie mam sześciopaka, co najwyżej czteropak, niestety już opróżniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×