Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym poznać fajnego faceta

Polecane posty

Gość gość
W takim razie gratuluje, masz naturalnie ponadprzecietna umiejetnosc persfazji. Wierze, ze to nie jest wyuczone, niektorzy ludzie sie z tym rodza, szczesciarzu ;) Ale musze cie zmartwic, nie przywolam cie, nie dosc ze nie jestes intrygujacy, to jeszcze pijesz przy kafe i nie masz szczesciopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Penery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, udało ci się mnie wreszcie urazić, nie wiem czy chcący czy niechcący ale udało się. Nie jestem dla ciebie intrygujący więc spływam. i powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz tego do siebie, sprawdzialam cie :P W kazdym razie - Mission: failed, Ego utemperowane :D Wszystko cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy nadal tu piszecie.?Mialam isc spac bo jutro wczesnie wstaję i co wiidze?piszą jak najeci..s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czyje ego? moje czy twoje? nie biorę niczego do siebie, od początku było wiadomo że to zabawa, okazałaś się godną przeciwniczką:) szacunek. i tak byś mi uległa, może po prostu za dużo ciasteczek:) pozdrawiam i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja twierdzilam, ze moge owinac kazdego mezczyzne w okol palca ;) Bo mimo wszystkich moich atutow, nie moge. Nikt nie jest w stanie przypasowc kazdemu :P Rowniez zycze dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wokol* oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem - można poznać fajnego faceta także przez Internet ;-) są różne portale łączące ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
A ja chciałbym poznać paszteta internetowego. Wczoraj byłem na meczu, poznałem paru fajnych ludzi ale zero pasztetów. Co robicie pasztety w sobotnie wieczory? Dlaczego tak ciężko was spotkać na siłowni, basenie, w parku, na trasach rolkowo-rowerowych, koncertach, imprezach itp? Dlaczego? Chętnie bym zamienił parę słów i poszerzył swoją wiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia8675
autorką tego wątku jestem ja , więc nie wiem po co ktoś podaje się za mnie i prowadzi rozmowę w moim imieniu. zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest pani od ciasteczek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciasteczkami,to Ty przekupywałeś Justysie,drogi wilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie, to nie ja. ja to owijałem wokol palca jedna panią, ale ona wolała ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pani od ciasteczek, choc dzis racze sie chalwa ;) pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czekoladkami,a herbatka też była,podobno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie wolała ciasteczek,tylko tego pana ktory ja tak sobie owinął wokół palca:-)na długo i jeszcze dłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to ja sobie pana owinelam, skoro mnie przyzywa na forum :D Przyslowia to sa jednak madre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×