Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nika35

Majówka za pasem, co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
My na majówke wybierzemy sie do hotelu verde montana w kudowie zdroju. Chcemy trochę wypocząć, a tam mają baseny i saunę, a ja własnie taki wypoczynek lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My natomiast rodzinnie wybieramy się tutaj http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/ cudowne miejsce. Bylam tam na wyjeździe integracyjnym z firmą. Zwiedzaliśmy zamek, potem był taki zorganizowany spacer. Dużo jest też atrakcji dla rodzin z dziećmi. Już się nie mogę doczekać maja. A..no i ceny atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disguisedtoast
Ja preferuje jazdę na rowerze, szczególnie że teraz dobre mtb można tanio kupić nawet polskiej produkcji (np romety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldakotecka
w sklepie koło mnie te romety są w ratach 0% i myślę czy go nie kupić. Myślicie, że są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sidarion
Co myślicie o rowerach trekkingowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyplomata
trekkingi są ok jeśli pokonujesz na rowerze dalekie dystanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagant
ja na swoim nowym trekkingu przez majówkę zrobiłem ponad 600 km :) Polecam, tylko oczywiście nie porywajcie się od razu na tak dalekie trasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniratka0
A czemu mają się nie porywać? Ja na mojej Gazeli zaczęłam od razu dojeżdżać do roboty kilkadziesiąt km. Tyłek i nogi trochę pobolały ale dałam radę i teraz to dla mnie żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka10
Ja majówkę spędziłam bardzo aktywnie, przede wszystkim na rowerze wraz z moim ukochanym pojechaliśmy do Zakopanego. No i spełniliśmy swoje marzenia i kupiliśmy rowery crossowe od rometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taodpiotrka
ja polecam wypady rowerowe :) niedawno sobie sprawiłam nowy i bardzo chętnie jeżdżę w co raz to dalsze podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosterinio
ja w majówkę i nie tylko staram się spędzać czas jak najbardziej aktywnie. Teraz bardzo dużo jeżdżę na moim nowym orkanie i póki co widzę, że szybko mi się nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart100
Mazury o każdej porze roku są piękne. W tym roku trochę służbowo trochę prywatnie byliśmy w cudownej miejscowości Pasym w domkach od Sun&Snow. Pierwszy raz w życiu i zapewne nie ostatni! Super lokalizacja, piękne widoki i świetna baza noclegowa to mieszanka wybuchowa :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banano

@Bart100 byłem i potwierdzam! Świetne warunki do wypoczynku. Domki bardzo przestronne i dobrze zaplanowane. Byłem w zeszłym roku i mocno rozważam najbliższy długi weekend. Z tego co się orientuję obecnie Sun&Snow daje jakieś 15% rabatu na Kąty Rybackie i kilka innych miejscowości. Jest w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Majówkę spędzę w górach. Nad morzem za zimno na taką wycieczkę. Już we wtorek 30 mamy wyjeżdżać do Krynicy Zdrój. W Internecie znaleźliśmy apartament Halna Residence na zdjęciach bardzo dobrze się prezentował, mam nadzieję, że i na żywo będzie tak samo. Podobno to bardzo ładna okolica jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×