Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Wróciłem!

Polecane posty

Looooser dziś -Spiwór i gdzieś przekimać, albo tani nocleg. A płacą coś za występ czy wszystko za friko a jedynie jak wygrasz to płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem że to ty piszesz ale chciałem tylko potwierdzenia że jesteś chamem i prostakiem i bardzo ci dziękuję że się do tego przyznałeś :D widać że lubisz się wtrącać w prywatne życie innych osób tak jak kler ... to może zostań księdzem :D ty miętka parówo w końcu jaki facet się skrywa za anonimowym nickiem ( pomarańczą ) widać że brakuję ci jaj by pisać takie wyzwiska z własnego nicku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dzień wczesniej przyjechać, przespać się normalnie, bo po podróży nocnym to jednak zmeczenie jest , a trzeba byc przytomnym. Takie nagranie tez pewnie troche trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 -Jaka pomarańcza ty ciulu pedalski, nie piszę jako pomarancza,coś ci się p****ało. A kler to ty jesteś,w końcu pedałów i pedofilów to u klerów nie brakuje, może ty idź do seminarium,będziesz wśród swoich, nie dość że pedały, to jeszcze wierzący w kulturę żydowską. idealne środowisko do ciebie, sami chłopcy i dzieci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 -Widać że jesteś ciul i nie znasz się na kąpie,gdybyś się znał,to byś znalazł moje IP i byś wtedy wiedział że nie piszę z pomaranczki, ale taki pedzio jak ty, nawet tego zrobić nie umie.... Dobrze że do netu chociaż podłączyć się umiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 -A swoją drogą tak szczerze, to odp*****l się ode mnie, brzydzą mnie pedały, uważam ich jak szczury w społeczeństwie,czyli żyjące w kamufalżu,trudne do wytropienia, ale jak się ujawnią, to tępić ile się da. Jesteś dla społeczeństwa szczurem, szczura nikt nigdy w społeczeństwie nie zaakceptuje, taka jest prawda, więc odp*****l się od społeczeństwa, zajmnij się swoim pedalstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jasne ty nawet nie wiesz czego dokonałem w necie :D ale tego się nie piszę. i ty dla mnie jesteś zerem od urodzenia byłeś już na dnie i nie myśl że się z niego kiedyś podniesiesz :D i co tam jeszcze ciekawego napiszesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 -Jesteś pedał i tyle, odwal się zboku od nas i będzie good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google 94 dziś -To nie jest forum dla pedałów, jak masz problem to ci poszukam linki forumu dla pedałów, tam zapewne znajdziesz adorację,podobno takie fora są, wiec tam się udzielaj, a nie że wchodzisz do środowiska prawicy z swoimi butami. Po prostu w*********j stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BSA
dawaj moje ip:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaziles trochę po Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×