Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fistaszka000

depresja i rozpad zwiazku po poronienu

Polecane posty

Gość gość
No prawda. Ale kafeteriowe idiotki będą na siłę twierdzić że to wina faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zafundowałaś facetowi emocjonalną epokę lodowcową a jak teraz grozi ci kop w d u p ę to nagle nabrałaś ochoty na czułości? Ten facet też stracił dziecko, samolubna idiotko. Przestańcie w końcu myśleć tylko o własnych 4 literach to może zacznie się wam układać w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarry
zgadzam się z dziewczynami warto się udać do specjalisty, dodatkowo podsyłam link do wywiadu z spychologiem: jak sobie poradzić po rozstaniu, https://www.youtube.com/watch?v=Psivrzeoj6s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataaa34444
w takiej sytuacji koniecznie trzeba udać się do psychologa, bardzo możliwe, że to depresja, psychoterapia powinna pomóc, ja chodziłam przez jakiś czas do www.psychologdlaciebie.com/ i to bardzo mi pomogło w dojściu do siebie po przykrych doświadczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na oczy dziecka nie widział i nie wyolbrzymiał obumarcia płodu jak robią to kobiety ale taka ich natura ,po prostu baby niszczą miłą atmosferę przez swoje jazdy psychiczne i stękania i tyle ,zamęczyłyby nawet świętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.32 masz racje facet tez czlowiek.Znajomi poronili w Niemczech to zachecano by ojciec dziecka byl caly czas przy calym zabiegu i po nim z niedoszla mamusia.Tylko w polsce sie wyprasza do tego sama partnerka nie chce bo to dzicz nie liczy sie ze swoim partnerem potem gdy zdradza i sie rozstaje to swina!A to ona jest bez odruchow ludzkich i partnera ma za knura i po zaplodnieniu nie ma prawa byc przy niej bo sie go krepuje podczas badan ginekologicznych krocza i porodzie.Polki to w tych sprawach se zacofane biora przyklad po swych mamusiach dewotach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
HEJ LUDZIE, MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA: BÓG KOCHA WAS TAK, JAK NIKT NIGDY NIE BĘDZIE WAS KOCHAŁ, JEGO MIŁOŚĆ TO NAJLEPSZE CO WAM SIĘ MOGŁO PRZYTRAFIĆ CHOĆ MOŻE NIENAWIDZICIE SWOJEGO ŻYCIA, ALE UWIERZCIE, TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NIM, ON JEST DOSKONAŁY I JEGO MIŁOŚĆ TEŻ, JEŚLI JESTEŚ DALEKO OD JEZUSA, WRÓĆ, JESZCZE WSZYSTKO SIĘ DA POUKŁADAĆ, UWIERZ W CUD, ODDAJ WSZYSTKO BOGU !! JA GO DOŚWIADCZYŁAM OSOBIŚCIE, JEZUS CZEKA, ZAWSZE CIĘ KOCHAŁ, NIGDY NIE PRZESTAŁ, ROZUMIESZ? NIGDY !! JEGO MIŁOŚĆ DA RADĘ ZNISZCZYĆ CAŁY TWÓJ BÓL chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Może to nie będzie dokładnie to o co prosiłeś lecz będzie to najlepsza możliwa aktualnie dostępna dla Ciebie opcja a może i coś lepszego niż „zamawiałeś”. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaczęło się od tego że nie byłem w stanie odczuwać żadnej przyjemności, anhedonia. Odczuwałem bezsensowność życia i własnego bytu, nie miałem żadnego zapału i motywacji, nie miałem potrzeby wstawać rano z łóżka. Utraciłem zainteresowanie. Czułem się winny. Nie wychodziłem w dzień z domu, robiłem to wieczorem, ale kiedy kogoś mijałem, to miałem wrażenie, że ta osoba śmieje się ze mnie. Z tego, że nie dostałem się na studia i siedzę rok.,,Co tutaj jeszcze robisz? Nie dostałeś się? A do pracy dlaczego nie pójdziesz?” Chciałem czytać książki, ale nie byłem w stanie skupić się na tyle, żeby doczytać jedną stronę. Wiedziałem ze muszę coś z tym zrobić. Szukając informacji jak sobie pomóc trafiłem na stronę http://moc-energii.pl i zamówiłem rytuał oczyszczenia aury. Kilkanaście dni po rytuale wszystko jakby zaczęło się układac po mojej myśli. Zacząłem mieć więcej sił witalnych i przestałem mieć czarne myśli. Ten stan utrzymuje się już kilka miesięcy a tamten okres zaczyna być tylko niemiłym wspomnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×