Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak w ogóle nie pije alkoholu

Polecane posty

Gość gość

Wiadomo, nadużywanie też nie jest niczym dobrym, ale denerwuje mnie, że na imprezach nie chce np wypić zdrowia młodej pary itp. Czy macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złap go za pędzelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż też nie pije alko i jestem dumna z tego że nie zalewa się w trupa i bez tego potrafi być wyluzowany na imprezie. No i nie ma problemu z kierowcą :) gdy mam ochotę na kieliszek wina. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś, ze jego denerwuje, ze pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne że łatwo akceptujemy pijaństwo a "niepijanstwo" już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego tak robi? Może warto zapytać, przyczyny mogą być różne - może bierze leki albo kiedyś dużo pił i miał z tym problem, albo po prostu ma słabą głowę i wstydzi się, że nawet po małej ilości alkoholu narobi głupot. Moim zdaniem nie masz się o co czepiać i raczej powinnaś się cieszyć - przecież to lepiej, jak facet jest trzeźwy, niż jakby miał w towarzystwie np. stół zarzygać albo zasnąć i narobić ci wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale top załozyłaś! Złoty chlopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinnaś się cieszyć że nie pije alkoholu, inne kobiety oddały by pół życia by ich mąż nie pił, teraz dużo osób pije zwłaszcza ci młodzi studenci niby narzekają na ciężką sytuację ale jak mają parę groszy to przeznaczają na zakup piw czy innych trunków. Jednym słowem jesteś szczęściarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym była podejrzliwa jeśli ktoś nie tknie nawet odrobiny alkoholu np w postaci szampana za zdrowie młodej pary na weselu. znam troche osób które nie piją wcale bo są dziecmi alkoholików i ich odrzuca ale symbolicznie napiją się tego łyka szampana w ramach toastu. jeśli ktoś nie może się nawet zbliżyć do alkoholu to jest prawdopodobieństwo że miał kiedyś z tym alkoholem spory problem. ale tylko szczera rozmowa na ten temat może pomóc. ja osobiście pije alkohol ale potrafię się bez problemu bawić na trzeźwo i denerwuje mnie strasznie jak ktoś kogoś namawia do picia. każdy ma swój rozum i przekonania i nie musi pić przecież bo inni piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrwa pije - źle, nie pije - też źle. czego wy qrwa od nas chcecie?! ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że za zdrowie młodej pary trzeba coś chlać a już na pewno alkohol?! Przecież zdrowia im to w żaden sposób nie da. Masz wyłącznie problem z własną wyobraźnią, głupia pijaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie lubi to chyba nic w tym złego, zawsze możesz sobie sama sznapsnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×