Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z dzieckiem do centrum handlowego?

Polecane posty

Gość gość

Jak radzicie sobie z dziećmi na zakupach? Macie jakies dobre rady/ sprawdzone sposoby jak sprawnie robić zakupy z kilkumiesięcznym dzieckiem? Wolicie jeździć raz na jakis czas na wieksze zakupy do centrum handlowego czy częściej do małych sklepów osiedlowych? Co ma większe zalety? Nie ma problemu z wózkiem itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż robi zakupy spożywcze sam raz w tygodniu. Ja zostaje z dziećmi w domu :-) Natomiast jeśli chodzi o odzież, zabawki itp. to zawsze ja idę do galerii a mąż zostaje z dziećmi :-) Układ idealny jak dla nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę głownie z mężem. On pilnuje jak syn lata po sklepie. Wózka nie używamy, ma niecałe 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemowlę to zawsze zgarnialam jakaś zabawkę z półki, dziecko się bawiło a ja robiłam zakupy, starsze to w wózku zakupowym siedziało i układało zakupy hehe teraz przy 2 ciężej ale robie to samo, córa ma rok a syn ponad 5 i jedzie wózkiem dużym lub małym, mała się czymś zajmuje i jakoś idzie ale męczące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę duże centra handl. bo są toalety, miejsca dla matek. Nie tak dawno byłam z moim starszym (3letnim) synem w małym sklepie i poprosiłam ekspedientkę o skorzystanie z toalety - nie ma szans, takie są przepisy i koniec.. a wiadomo, że dziecko jak już musi to musi. Galerie tez nie wszystkie są idealnie dostosowane dla mam ale powoli to się zmienia, szczególnie w tych nowobudowanych. W G. Wilanów na moim osiedlu w końcu mają powstać miejsca do przebierania dzieci przy samych drzwiach wejściowych żeby nie trzeba było przedzierać się przez milion korytarzy z maluchem i inne strefy specjalnie dla rodziców. Fajnie, że o nas myślą! ;) Na razie do innych galerii rzadko jeździmy bo daleko, zazwyczaj tata robi zakupy ale jak juz jedziemy to starszego pare razy zostawiałam samego w takich strefach dla dziecka z "opiekunkami" i też nie było problemu. Wózka raczej nie polecałabym brać jak będziesz sama, chyba że jedziesz tylko do marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiam małą z mężem i jadę sama. Jakbym nie miała takiego wsparcia i musiałabym zabierać dziecko to na pewno wolałabym centrum handlowe. A zamiast wózka dużo lepiej sprawdza się chusta/ nosidełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę dzieci w centrach handlowych to strasznie mi ich szkoda. kiedys pracowalam na stoisku i w wolnym czasie z kolezanka obserwowalysmy- matki zero zainteresowania, dzieci biegaja, drą się, dotykaja wszystkiego dookola- mowie o tych starszych dzieciach. a te małe- nie lepiej pojsc z nimi na spacer zamiast ciagac po galeriach handlowych? wiem, ze sa awaryjne sytuacje, gdy na zakupy jechac trzeba a nie ma z kim dziecka zostawic, ale w galeriach widzialam tylu stalych bywalców, zawsze z dzieciaczkami nie wiedziec po co. nie wiem co to za frajda łazic po tych sklepach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×