Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sandałki i skarpetki u niemowlaka ... czy to nie wiocha ??????

Polecane posty

Gość gość
Gość 14:22.. A nie miałaś sie już do czego przyczepić??? . Mi sie podobają , a że Tobie nie to już nie mój problem . I naucz sie czytać ze zrozumieniem , bo nie o to pytałam czy "rzymianki" sa wieśniackie tylko czy skarpetki do sandałków to wiocha . Zawsze taka wredna jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak synek był malutki strasznie wkurzalo mnie, że każda mamusia która przechodziła obok zagladala mi do wózka, zeby zobaczyć jak dziecko wygląda.... Zawsze staram się ubrać synka ładnie, nie cierpię ubranek z misjami i autkami. Młody nosi firmowe używane rzeczy w trzech kolorach które mu pasują. No ale nigdy nie miałam dylematy czy ubrać niemowlakowi skarpetki do sandalow.... Co ty zrobisz jak działa dziecko będzie w wieku piaskownicowym, w sekundę ubrudzi się jak swinia a ty będziesz musiała pół dzielnicy przejść z takim brudaskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa wyżej . W torbie zawsze mam spakowane chusteczki nawilżane, pieluche tetrową, śliniak i ubranko na zmiane . Jak sie ubrudzi ręce, buzie zawsze można wytrzeć , a ubrania wytrzepać z piasku . NIe widze w tym problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhmmmm... Mówisz o niemowlaku... Noo ja też nosiłam śliniaczek i chusteczki. Mówię o starszym dziecku, które wskoczy ci do kaluzy albo uwali ręce, włosy, buzie, bluzkę i nawet jak który zdolniejszy spodnie i buty lodem malinowym. Śmieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś śmieszna .. A ubranek na zmiane nie nosisz ??? Jak sie upierdzieli w gościach albo gdziekolwiek to wracasz do domu rozumiem i zmieniasz albo chodzi tak upierdzielone pół dnia bo nie masz jak zmienić??? Bedzie wieksze bede sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mój problem jak pozwalasz swojemu dziecku tarzać sie w błocie , bo dzieciak do lat 10 musi być zawsze ubrudzony . Nie widziałam jakoś starszego dziecka , które było by brudne i uflejone a uwierz mi codziennie wychodze na spacer nawet w brzydką pogode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×