Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry notariusz, Warszawa

Polecane posty

Gość NOTARIUSZ PIASECZNO

Ja osobiście polecam notariusza z Piaseczna Sylwestra Grzebinogę notariusz znajduje się w Piasecznie przy ul. Kościuszki 10 budynek zaraz koło sądu w Piasecznie III piętro godzinny otwarcia kancelarii od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. tel. do notariusza 604-487-810. Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comebakc

notariusznawoli.com jak najbardziej polecam. Rozsądny notariusz, bardzo sprawnie poruszający się w przepisach. Współpracuję z nim już od dłuższego czasu i zawsze wszystkie sprawy są załatwione tak, jak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama222

Ja korzystam z usług Kancelarii Pani Magdaleny Korobowicz, współpracuje już z nią 2 lata i bardzo sobie chwalę. Adekwatna jakość do ceny. Jak dla mnie - najlepszy notariusz Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja jestem z Warszawskiej Woli wiec zależało mi na tym, żeby notariusz był z tych okolic.  Znalazłam dobrą kancelarię na Ciołka 13 u Pana Łukasza Górskiego i w mig moja sprawa zotała załatwiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian

Zgadzam sie z moim przedmówcą i również polecam skontaktować się z tą kancelarią notarialną. Ja korzystałem z usług Pana Górskiego kiedy sprzedawałem mieszkanie i kiedy robiliśmy rozpis po śmierci mojej mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Ja jestem z okolic z Katowic i kilka razy korzystałem z usług kancelarii notarialnej u Pana notariusza Tomasza Zaparta. Kancelaria oferuję  profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych na najwyższym poziomie. Kancelaria znajduję się na Wojciecha Korfantego 2 lok. 310. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×