Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagudka2203838899

Czy sex za pierwszym razem bardzo boli?????

Polecane posty

Gość Jagudka2203838899

Mam na imię Jagoda chodzę do 1 kl gimnazjum i jako jedna z 4 dziewczyn w klasie jeszcze jestem dziewicą,a koleżanki które już to robiły namawiają mnie do tego ale ja się boje że to będzie okropnie boleć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakrycznie boli ... nie tylko pierwszy ale kilka pierwszych razow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno I klasa gimnazjum, chyba zwariowałaś, nie rób tego, masz jeszcze czas. Jeżeli ty nie będziesz się szanować, to jak inni mają cię szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boli jeśli ktoś jest bardzo delikatny przedewszystkim doświadczony i wypieści cię tak jak Trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj się namówić koleżankom, ja się dałam namówić w wieku 17 lat straciłam dziewictwo i do dziś żałuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza do książek albo w klasy grać a nie bawić się w seks. A potem ojej w ciąży jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "Jagudka2203838899 " - poczekaj jeszcze kilka lat, bo będziesz żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz uprawiać seks tylko dlatego, że inne koleżanki już straciły dziewictwo, to na pewno będzie boleć. Aby nie bolało, musisz być podniecona, nawilżona i czuć, że chłopak to jest ten jeden specjalny, a ty jesteś gotowa na utratę dziewictwa. Utrata dziewictwa tylko po to, by się pochwalić przed koleżankami to głupota, nikomu nic do tego i jeszcze dla każdej to bardzo indywidualna sprawa, nie ma jednego wieku, w którym to trzeba zrobić. Nie rób tego, będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecino,nawet imienia swego nie potrafisz poprawnie odmienić,a za seks chcesz się brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie boli, potworny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd, wiesz ze mówią prawdę może cię oklamuja i czekają tylko na takie idiotki, powiem tak rób co,chcesz to twoja sprawa,kiedyś dziewczyny się w miarę szanowali a teraz już w gimnazjum d**e wystawiają tylko potem nie zaluj ze było źle i bolało bo za parę lat poznasz chłopa który Ci się spodoba i będziesz żałowała ze nie znim to zrobiłaś Ale jak chcesz to możesz się k***ić jagodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×