Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dekoracje domowe

Polecane posty

Gość rika23
Dekoracją domową może być również kwietnik http://florexpol.eu/325-kwietniki , który sprawdza się super w domu i nie tylko bo też na tarasie czy w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo doniczki, które można samemu ozdobić techniką decoupage, naprawdę bardzo fajnie wyglądają:) w sklepie www.swiatmargo.pl można kupić potrzebne przybory i materiały. Mnie osobiście bardzo takie zajęcie odpręża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bardzo ciekawe dekoracje kupilam ostatnio w http://mebleramadan.pl/ - koleznaka mi polecila ten sklep. mysle ze bede tam wyposazac tez salon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ciekawa i oryginalną dekoracje do mieszkania to polecam tą firmę www.pl.ericolusso.com , jako jedyni produkują taki asortyment więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja jestem całkowicie zadowolona w szczególności że nikt czegoś takiego nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często dekoracje domowe, lubię sama realizować dla domu. Coś z niczego, od czasu do czasu jednak kupuje do tego potrzebne drobiazgi typu ramki, kleje, farby, narzędzia itp. Na zewnątrz ostatnio sama robiła na balkon donice z desek kawałków. Wyszła piękna, ale muszę do niej dokupić ratanową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samą dekoracją w domu może być też ozdoba w postaci kwiatów w wazonie czy w donicach. U mnie dekoracją w kuchni są też zioła w donicach. Sprawdzają się bardzo dobrze do obiadu i dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, zgadzam się, że najlepszą dekoracją domu są po prostu kwiaty - mają piękne kolory i ożywiają wnętrza i balkony. Ja jak w tym roku wstawiłam na taras pelargonie, od razu zauważyłam różnicę. Aż chce się odpoczywać przy kawie i książce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. U mnie też pelargonie robią robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepire
A znacie Sklep Afrykański? https://sklepafrykanski.pl - mają naprawdę ciekawe, piękne rzeczy. Co jest dla mnie wielkim plusem, dom nie będzie wyglądał jak miliony innych, będzie oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne dekoracje do domu znajdziecie w ofercie sklepu www.dastal.com.pl Ich dekoracje według mnie najbardziej pasują do stylu skandynawskiego ale znajdą też zastosowanie w wielu innych stylach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowo dywany można kupić w porządnym standardzie na stronie https://7kd.pl/. Ogólnie w internecie dywany opłąca się kupować ale trzeba uważać na dostawców. Tutaj w tym sklepie jest o tyle okej że dywany są importowane bezpośrednio z Turcji przez 7 Krolestw Dywanow, także wiadomo skąd to jest i z jakością materiału nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Ja ostatnio zamówiłam przez internet naklejki do salonu i sypialni z naklej-to.pl. Są świetne. Nie odklejają się i co ważne kupiłam je w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za ciekawymi dekoracjami domowymi. Ja ostatnio trafiłam na stronę www.dastal.com.pl Jest to sklep z artykułami dekoracyjnymi wykonanymi z metalu i metaloplastyki. Warto przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmira

Też ostatnio rozglądałam się za ciekawymi artykułami dekoracyjnymi do mojego domu. W końcu trafiłam na stronę sklep.dastal.com.pl i mogę powiedzieć że znalazłam tam sporo rzeczy pasujących do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ofertę Mebel Partner na pewno możesz liczyć. Sklep w sieci z bardzo dużą ilością mebli nowoczesnych więc wydaje mi się, że na ich ofertę faktycznie można liczyć. W ofercie są meble sprawdzonych producentów, będzie można liczyć na dobrą jakość tych mebli i jednocześnie sensowne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×