Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noraterra25

Jak wyleczyć się z pragnienia miłości?

Polecane posty

Gość Noraterra25

Mam już 25 lat, nigdy nie byłam w żadnym związku, nie chodzę nawet na randki. Wiem już, że w tym wieku skoro nigdy nikogo nie miałam to już się nie zmieni, nie ma co na to liczyć. Moje pytanie więc brzmi...Jak sobie z tym poradzić? Jak pogodzić się z tym, że nie będę nigdy kochana przez mężczyznę i jak przejść przez życie samotnie ciesząc się nim? Macie na to jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź sobie byle kogo, niech ci tak obrzydzi związek, że nie będziesz miała ochoty przez długi czas w niego wchodzić, zajmiesz się sobą, pójdziesz na terapie by odchorować, zaczniesz nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Ale nie dam rady znaleźć sobie nawet byle kogo bo nawet BYLE KTO ma nieziemskie wymagania... zresztą takie rozwiązanie nic by nie dało bo ja nie chcę sobie uprzykrzyć życia bardziej tylko je umilić, uporządkować, pogodzić się z losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem.. dobrze że nie posłuchałaś mojej rady:) ja mam podobny problem.. może po prostu postaraj zająć się sobą, na ten czas.. poszukaj sobie jakiegoś zainetersowania, pasji, to też pozwoli ci stworzyć mozliwości by kogo poznać, i dzięki temu nabierzesz też więcej pewności siebie.. Nie porównuj się zinnymi, że inni mieli związki a ty nie.. poczytaj na kafeteri co tu kobiety wypisują.. . Lepiej poczekaj trochę, poszukaj kogoś wartościowego, nie wiąż się z byle kim, tylko dlatego, ze inni kogoś mają.. osłuchaj tych dziewczyn czy one faktycznie są zadowolone z tych związków, jestem pewna że większość, z nich jest z tym facetem bo jest , z braku laku, albo z powodu samotności itd.. A taki związek nic nie wneisie do wtojego żcyia, co najwyżej, co najwyżej ograniczy szanse rozwoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,ze dlugo z nikim nie bylas nie znaczy,ze na pewno nie bedziesz :) nie poddawaj sie i szukaj az znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Ale ja właśnie nie mam zamiaru już szukać miłości nie o to mi chodzi. Nie chcę robić czegoś dlatego żeby znaleźć miłość i każdym działaniem jakie podejmę wzbudzać w sobie nadzieję że "może teraz kogoś poznam" "może wreszcie ktoś mnie zechce" ja się właśnie chcę od tego uwolnić. Gdy idę na spacer czy rower chcę to zrobić DLA SIEBIE a nie po to żeby a nuż kogoś poznam. Wlaśnie tego mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to idź na spacer dla siebie,a jak wtedy kogos poznasz,to poznasz jak nie to nie. Ja nie ide z zalozeniem,ze kogos poznam,tylko wlasnie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chcesz być sama? Poszukaj sobie kogoś, wyjdź do ludzi, poznaj, daj poznać siebie, więcej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek bez milosci usycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byc sama niz z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes mloda i masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob to co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Nie chcę być sama ale wiem że jestem na to skazana. Faceci nigdy się mną nie interesowali, nie zwracali na mnie uwagi, nie zabiegali o mnie. Jestem nieatrakcyjna, o prostu brzydka więc dla facetów nie istnieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Powiedziałabym nawet, że mężczyźni mnie wręcz nie lubią. Widze jak w pracy traktują inne dziewczyny, a jak traktują mnie. Są dla mnie niemili, nie traktują mnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu nadal masz nadzieje... ja juz nie mam. musisz jeszcze troche poczekac, az umrze w tobie nadzieja, tak jak we mnie :P hehe... chociaz lepiej nie, badz taka jaka jestes, nie ma nic gorszego niz to, taka dziura w sercu, czuje pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Właśnie że nadzieja jest czymś gorszym, gdy czekasz na coś co się nie stanie, żyjesz złudzeniami to jest straszne doprowadza do szału. Lepiej nie czekać na nic, nie marzyć i nie łudzić się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie chcę abyś mnie kochał/a. Chcę, żebyś kochał/a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tez brzydcy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale brzydcy faceci chca pięknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mam to samo tyle że ja mam 34 lata, więc usyz do góry, masz jeszcze dużo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Dużo czasu na co? Pisałam wcześniej jaki stosunek mają do mnie mężczyźni i to się nie zmieni bo niby z jakiego powodu miałoby się zmienić? Przecież nie zaczną mnie lubić z dnia na dzień bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrtek
Z pragnienia miłości chyba nie da się wyleczyć....Też próbowałem ale słabo mi to wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chcesz się wyleczyć z podstawowej potrzeby człowieka? To niemożliwe. Każdy, absolutnie każdy człowiek poza potrzebami protopatycznymi: jedzeniem, snem itp. potrzebuje miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrtek
To prawda...tyle że w moim przypadku związek nie wchodzi w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkałem wczoraj kobietę , zamieniliśmy parą słów , a dziś od rana nie potrafię przestać o niej myśleć i po co mi to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
gość 23:31 Nie możesz o niej zapomnieć bo zapewne była piękna i zawróciła Ci w głowie swoim wyglądem? Tak wiem, że miłość to podstawowa potrzeba człowieka ale niestety nie każdy może ją mieć. Są ludzie którzy jej w życiu nie dostają. I nie ma na to rady nikogo przecież nie jesteśmy w stanie zmusić żeby nas kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko....ja Ciebie kocham!!! ...Naprawdę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noraterra25
Haha dzięki :D tylko nie wiem za co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×