Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julakula19

Seks z grubą

Polecane posty

Cześć. Jestem tu nowa, nazywam się Jula. Nie będę ukrywała, swoje ważę-85kg przy wzroście 165cm. Jak łatwo się domyśleć jestem dość krągła. Mój problem tkwi w tym, że nie mogę znaleźć chłopaka na stałe. Zazwyczaj kończy się na jednorazowej przygodzie na jakiejś imprezie. Czasami spotykam się z facetami poznanymi na portalach randkowych typu sympatia czy tinder, ewentualnie badoo. Moje pytanie brzmi: co mogę z tym zrobić? Od razu powiem, że nie jestem łatwa i dziękuję wszystkim hejterom za odpowiedzi, ale wiadomo-każda kobieta ma swoje potrzeby. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i całuję, Jula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw duszoszczypatielnyje wyznanie - "Zazwyczaj kończy się na jednorazowej przygodzie na jakiejś imprezie" a za chwilę twarda deklaracja "nie jestem łatwa". :D:D:D. Ciekawą masz definicję łatwości. Swoją drogą, nie dziwię się, że się na tych jednorazowych przygodach kończy. Faceci wyczuwają takie desperatki na kilometr i tusza nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie Zostane Twoim Kochankiem Uwielbiam kobiety z kragłosciami Mam wiecznie ochote kocurek37@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij i przestań się puszczać na pierwszych randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z otyla kobieta nie jest przyjemny. Raz z ciekawosci sprobowalem i lipa. Ciezka nieporeczna baba. Sex nie sprawial mi przyjemnosci. Wole szczuple kobiety najlepiej wysportowane z jedrna pupa i piersiami. Z takimi mozna poszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizalbymciecala
lizalbymciecala@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×