Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze kosmetyki i zabiegi kosmetyczne w domu

Polecane posty

Gość SyllwiaxFlus
u mnie przede wszystkim to domowe masaże głównie olejkami do ciała. Mój ulubiony Olejek monoi z Venity doskonale zmiękcza i wygładza skórę pozostawiając ją długotrwale nawilżoną. Poza tym wiadomo peelingi, nakładam maski na twarz i włosy i w sumie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lianka8
W domu robię tylko peeling a używam dermokosmetyków, ostatnio polubiłam oeparol z olejem z wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam na noc olejku arganowego , a na dzień serum z Bielendy z liftingującymi kapsułkami do cery dojrzałej z serii hialuronowej wolumetrii. Serum ma lekką konsystencję, łatwo się wchłania i dobrze współpracuje z kremem z tej samej serii oraz z podkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło, żel pod prysznic, szampon, żel do mycia twarzy, oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robię sobie w domu peeling kawowo-cynamonowo-miodowo-olejkowy. jest fantastyczny, skóra gładziutka, super.oprócz tego na włosy stosuję naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym a jak mam czas i chęci to maseczka z żółtka, olejku i soku z cytryny, super gładkie włosy są po tym i lśniące. oprócz tego to standardowo.aa i ostatnio fajną maseczkę do twarzy znalazłam , z Perfecty, z miodem manuka, super nawilża twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żel pod prysznic, krem do twarzy, szapon, odzywka, kredka do oczu, antyperspirant, a ostatnio tez antyperspirant do stop comfort, bielendy. Nie bylam nigdy przekonana do czegos takiego, a tu mila niespodzianka :) stopki zadbane i odwiezone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi kosmetyczne staram się wykonywać w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Samemu można zrobić sobie krzywdę, szczególnie z tymi kwasami które są teraz ogólnodostępne. Dlatego idźcie do ludzi wykształconych w tym kierunku (polecam klinika urody Team Beauty w Warszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynie robie peeling kawowy bez cynamonu bo podraznił mi raz skóre i teraz go unikam, bardzo lubie robić sobie maski z glinek i raczej wybieram glinke zieloną, a ze wykłych dziennych kosmetyków to teraz mam bielndowski krem z algami nawilzający z formuła zelowa. Jezeli chodzi o kwasy to sama nie zdecydowałabym sie ich wykonac w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne to ja wole isc do profesjonalnego salonu i żeby się mną dobrze zajeli :) Najczesciej wybieram zabiegi w http://medicor.krakow.pl/ , mają ich naprawde mnóstwo - co sobie człowiek wymarzy to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling kawowy jest super! kawa, olej lniany, sporo soli i mam gladka skore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie uzywac jak najmniej kosmetyków, bo to chemia. Tym bardziej - a moze wlasnie dlatego- mam bardzo dobrą cerę i nie potrzebuję. Wlasciwie tylko mleczko do zmywania twarzy, staram sie zmieniać markę, głównie uzywam polskich ), bo twarz rzadko myje wodą, a nigdy mydłem.Krem dla dzieci bambino , Krem do twarzy na noc , zmieniam , polskie marki . Czasem maseczka - Eris, AA Pasta do zębów, tusz do rzes ( przewaznie Max Factor) róz Bourjois, taki tez puder - minimalnie , jakas kredka do oczu , pomadka - rozne marki Szampon czesto zastepuje zóltkiem a odzywke sokiem z cytryny. Szampon głownie L'olreal.Czasem odzywka wax. Czasem balsam do ciala ale czesciej czysta, dobra oliwa. Mydlo w plynie do higieny intymnej , ktorego uzywam malo, ale i do reszty ciała Krem do rak - jakikolowek Dezodorant rzadko, bo sie nie pocę, a jak juz to w kulce, nie w spraju, bezzapachowy. Nie uzywam perfum, bo mdli mnie zapach, toleruje tylko wodę kolońską . Lakier do paznokci bezbarwny. Balsam do stóp Scholl. Pianka do włosów nivea, lakier wella. Krem do depilacji nawet nie pamietam jaki- joanna? Mam też podklady, których nie uzywam na twarz, tylko na rece i nogi, gdy mi specjalnie zalezy na wygladzie, skóra wyglada na gładszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling z kawy, zabieg zluszczajacy z comfort bielenda na stopy, maska z zielonej glinki do twarzy to trzy moje faworyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązkowo raz w tygodniu peeling gruboziarnisty do ciała (może być Farmony albo Lirene), potem dobry nawilżacz. kiedyś używałam balsamów do ciała, teraz latem używam olejków. Miałam Eveline, ale nie odpowiadał mi zapach, chociaż działanie było ok. Teraz mam olejek z Bielendy, kupiłam po przeczytaniu recenzji na stronie rossmanna, bo jest to chyba nowość, ale godna zakupu, chociaż używam dopiero od tygodnia. Pierwszy raz mam produkt, który ma trzy warstwy, ale dobrze się ze sobą mieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy możecie używać Garniera? To najgorsze g****o jakie może być. Ja zmywam makijaż mleczkiem do demakijażu ziaja oliwkowym, myje twarz normalnym łagodnym zelem pod prysznic typu nivea soft, care bądź palmolive miodowym i nakladam tradycyjny krem nivea. Czasami robię peeling i nakładam jednorazowe maseczki z bielendy lub eveline. Do włosów pantene pro-v intensywna regeneracja, maska z tej samej serii, olejek, jedwab i tonic. Do ciała żele pod prysznic, które wytypowalam wyżej, czasem robię peeling z peefekty bądź domowy na cellulit z fusow kawy, cynamonu i soku z cytryny. Balsam dove. Do makijażu podkład, brazerem i rozswietlaczem robię kamuflaż twarzy, podkreśla rysy, reguluje brwi, poprawiam kredka, lekkie cienie na oczy, korektor pod oczy, tusz do rzes i czasem lajner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie polskie kosmetyki, stosowalam przeroznie marki, ale wrocilam do naszych krajowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Sprawdź ofertę, którą znajdziesz na stronach sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl Jak potrzebuję dobrej jakości kosmetyków naturalnych to najczęściej z niej korzystam. Sklep oferuje nie tylko bogaty asortyment ale konkurencyjne ceny i można często trafić na atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uwielbiam polskie kosmetyki, dlatego całkowicie przerzuciłam się na Ziaję. Nie tak dawno poszłam do apteki po krem nawilżający, potrzebowałam czegoś "porządnego", bo miałam konkretnie wysuszoną skórę przez preparaty na trądzik od dermatologa. Farmaceutka poleciła mi krem z L.P., spoko, mała tubka prawie 70 zł. Myślę sobie - trudno, jak ma pomóc to biorę. Nie, nie pomógł, krem za 70 zł wcieram w ręce, bo nie nawilża. Gdybym za to kupiła kremy od Ziai to miałabym ich zapas na rok -.- Od tego momentu tylko Ziaja! Kupuję ją przez neta i dwumiesięczny zapas kosmetyków od nich kosztuje tylko, co ten nieszczęsny krem z apteki. Dlatego polecam! https://e-ziaja.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w tygodniu wegański peeling od Bielendy Vegan Friendly, bo ma w składzie tylko składniki pochodzenia roślinnego, a jest to dla mnie główne kryterium przy wyborze kosmetyków. Peeling ten jak na wegański kosmetyk ma bardzo dobrą cenę - w promocji można go dostać za około 12zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zajmujecie się wytwarzaniem domowych kosmetyków to polecam wam zajrzeć na stronę www.purocosmetics.pl Znajdziecie tam szeroki wybór opakowań do kosmetyków i atomizerów. Sama kupuję flakoniki od nich do kosmetyków, które wytwarzam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Szczotok

Tattoo Butter Loveink - to jest jeden z moich ulubionych kosmetyków wegańskich. Super pielęgnuje tatuaż. Stosuję go od początku zrobienia sobie dziary 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×