Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KKK

Polecane posty

Gość gość
Lalkarz to tez koke. Andrzej z Sopotu lat 37 Nowy w mieście Piotr z Łodzi lat 40 Kreska z Canady Krzysiek lat 20+ Koke Adam z Warszawy lat 34 Amstaf lat 77 Tez Koke Gość De to tez Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zakładane o nim tematy ze laski wyrywał na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przylazła ta ze schizą o lalkarzu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zjeść jogurt przed snem, ale boję się, że Koke wyskoczy mi z lodówki. Chyba pójdę spać głodna. :O Buziaki dla mojej forumowej miłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to wszystko to jedna osoba, to jestem w szoku , stanowił by to przykład rozdwojenia osobowości. Może za daleko idziesz w tych rozważaniach, jakie masz podstawy, by do tego KKK dołączyć kolejnych osobników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
red jest nową su.ką naja he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami pomyślcie. Wybuchła afera z Władcą Lalek władca uciekł wersety zniszczone. Z Kojotem tak samo temat Pewnej pusty. Story puste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj lowiu bejbe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red spertalaj o kieckach nawijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy poinformowani. :) Dobrze obiecuje już być grzeczna, gadać tylko o kieckach i nie być niczyją su.ką. :P Nie przeszkadzajcie sobie. Dyskutujcie dalej... A czemu wy mnie tak nie lubicie? To mnie bardzo martwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royal navy
22.12 Jeśli piszesz to z takim przekonaniem musisz mieć dowody(pokaż je) lub on sam ci to powiedział.Inaczej wygląda na pomówienie.Dowody.To się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze przed wybuchem KKK Kojot mówił że leci na urlop, chyba nie jest jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te baby o siebie zazdrosne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KKK koke jest kuty na cztery łapy. Ogryz różną szoka jak zobaczy bodyguarda :D:D Nie ma zębów bo wybite,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktoś może @ do Kojota? będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja znam kojot.niedostepny@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajca bedą jak Olka na mailu napisze Kokemu że woli Kojota:) bo pod dyską w okularach nie wyrywa panienek w okularach:) wiadomo Kojote człowiek światowy, konkretny i nie pier...doli farmazonów na 1500 postów:) Widma się boi bo to psychol czyli z panów KKK wezmie sobie Kojota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widze w Kojocie nic ciekawego. Przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo Kojot to zwykły facet, taki z sąsiedztwa, pisze na jednym temacie, nie robi z siebie gwiazdora:)jest raczej skromny w wypowiedziach o sobie to ludzie z forume go wykreowali na dziwne afery z KKK faktycznie chyba kilka kobiet go bardzo polubiło ale jakoś on nigdy nie podejmował flirtów:) od poczatku flirtował tylko z Gromką i myslę że przez to jakaś odrzucona rozkręciła aferę KKK by go zniszczyć:( ja osobiście obstawiam Panią A która wiersze dla niego pisała a czuć było że to niezła psycholka🖐️ dziwi mnie to bo Kojot to bardzo serdeczny facet, bardzo kulturalny:) ma tylko dwie wady:) pierwsza to to że dał się zaszufladkować z Gromką:( druga to to że nie ciśnie pomarańczkom na maksa tylko z nimi żartuje i rozmawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja poznałam dzisiaj inny@ piekneoczy@wp.pl sparwdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maile podpuchy naiwniaki. :D Kim jest psycholka pani A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak to sprawdzilas? dzisiaj pojawilo sie kilka informacji o kojocie ale nie ma pewnosci czy to on a mail się nie zgadza bo odrzuca wiadomosci wiec to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj maila sciemniłam:) by nikt do niego nie pisał a sama też go nie znam:) po ujawnieniu kilku informacji o nim trochę poszukałam i przyznam się szczerze że zajeło mi to chyba z 5 godzin i to z róznych poziomów wyszukiwania:) ale się opłacało, w internetach nic nie ginie:) faktycznie to ciacho z pieknymi błękitnymi oczkami:) i ta ciemna karnacja i całuśne usta:) i na dodatek ten jego piękny pies, piekny owczarek niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko grzecznie psycholki bo temat poleci do kosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pani A to Alicja pisała do Kojota wiersze miłosne ale on ją olał też pisząc do niej wiersz poczytaj stare tematy Pewnej o G tak naprawdę wtedy zaczely sie jazdy po Kojocie i nagle dzien po pojawil sie temat KKK i taka jest cala prawda tego spisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś totalna kretynka pisze o kojocie, (który zajepał tu kilka słabych postów z Gromą u pewnej) na wielu tematach. Paranoiczka jakaś. Broni projektu KKK bo nie ma z kim tu pisać albo totalna tępota, która nie potrafi dojrzeć tego co jest oczywiste :P:D:D Facet nie dał rady pisać na 3 nicki, to zrezygnował z Kreski i Kojota i pisze dalej farmazony jako Kokej. Kto normalny, który facet przesiaduje miesiacami , latami na forum? Co madrzejsi dawno stąd odeszli. A stado idiotek ugania się za tymi co pozostali. Wilk, Kokej i długo długo nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Nowego w mieście to chyba zawiesił.:-D tak jak i Amstafa. cóż, nie daje już rady walić na tylu nickach, szczególnie że w projekt Kokeja bardzo dużo energii wkłada.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałby radę, ale posypały się pewne sprawy jak 8888, jak te same zwroty, zdania, pisanie do Oli o piosence, którą dedykował Robercie R i tak dalej hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to w sumie wszystko projekty Nowego;-) ktory prywatnie pewnie jest jakims felietonistą, publicystą, pewnie zawodowo zajmuje sie pisaniem, a tutaj ćwiczy pióro;-) Nowy kiedyś też był depresyjny i nienawidził wszystkich dookoła - Krecha uwypuklenie tamtych cech w elaboratach Nowy też potrafił flirt zakręcić - Amstaf/Koke również uwypuklenie tych cech w elaboratach. Pare innych nicków które należą do niego też znalazloby sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Gorsze są te baby, które piszą z KKK, i ch/u/j/ wie z iloma jeszcze nickami jego i udaja że nic nie widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×