Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Moja siostra w niczym mnie nie przypomina

Polecane posty

tylko z wyglądu fizycznego jest podobna(poza wzrostem, bo ja jestem od niej wyraźnie wyższa), ubiera się zupełnie inaczej, ma inny gust, inne zainteresowania, inny światopogląd, inną osobowość(jest towarzyska i głośna, a fuj) i innego rodzaju znajomych niż ja miałam w jej wieku :D jak to możliwe, nie jest siostrą bliźniaczką, ale rodzeństwo jest do siebie podobne, chciałabym mieć siostre, która byłaby moją kumpelą a mam z nią dystans wynikający z niezrozumienia :P Nerd z taką gwiazdą się nie porozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest od ciebie madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u mnie. Moja siostra jest starsza sporo niźsza i zupełnie inna. Już od małego była inna ja lubiałam sporty jazdę na rowerze, łyżwach, wrotkach ją sport nie interesował.Ja jestem szczera spontaniczna ona zamknięta w sobie i tak długo by wymieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilkoro rodzeństwa i z żadnym nie mam kontaktów. Takie różne dzieci rodzą się w związkach gdzie facet nie pasuje do baby. Jak różnią się wyglądem i osobowością. Nie ma sensu robić sobie dzieci z kims kto nas nie przypomina. Takie rodzeństwo nie trzyma się razem. W Polsce ludzie łączą się w związki tylko wtedy kiedy się wzmocnia materialnie a nie dlatego ze są do siebie podobni. I potem taki kurd**el choleryk np zapladnia wysoka spokojna kobiiete i rodzą się takie dziwadla Jedno podobne do ojca drugie do matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat jest podobny do mnie głównie z wyglądu (choć niższy) i słucha podobnej muzyki, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi rodzice mają zgodne charkatery, a i tak moja siostra jest inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście chciały to i tak byście się dogadały. Też się z siostrą różnimy, a mimo to potrafiny się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takich problemów, bo nie mam rodzeństwa. Czasem mi przykro z tego powodu,tym bardziej,że niektórzy uważają jedynaków za wredne,samolubne istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×