Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helllp

Moj facet od miesiace ma wirtualna znajoma

Polecane posty

Gość gośćioweczka
Sory, ale ja będąc w związku nie zawierałam internetowych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
Poza tym on ma 36 lat....daj spokój kajzer...kto tu jest obłudnym hipokrytom i egoistą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
Hipokrytą:) sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazjer78
nie zawieralas bo nie trafilo cie to .... to nie jest jakas z****** zlota regula.... jestem w zwiazku c******m czy nie to nic mi nie wolno... moj zwiazek to wyrok... nie wolno mi byc soba, poznawac ludzi... do k***y nedzy.... to ze mam dziewczyne znaczy ze moge rozmawiac tylko z facetami??? wlasnie takie tepe i ograniczone osoby najczesciej dostaja kopa w tylek bo nie rozumieja ze drugi czlowiek to nie rzecz, ktora staje sie czyjas wlasnoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie kajzerem, moja laska tez traktuje mnie jak swoja wlasnosc.... kontroluje i wybiera znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllp
Ja nie traktuje go jak swoja wlasnosc.... nigdy tak nie bylo... zawsze mial duzo swobody... choc bywam zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
Weź mnie nie obrażaj....to forum, każdy może wyrazić swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
Kajzer rozumiem zatem ze ty w takiej sytuacji nie widziałbyś żadnego problemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzer78
zgadza sie, ale boli mnie czytanie p*****l pisanych przez swietojebliwe panienki ktore najchetniej pozamykalyby wszystkich faceto wdo zlotych klatek....a jak juz ktorys nie daj bog zakocha sie w innej i odwazy sie siegnac po szczescie to trzeba go zlinczowac.... nie twierdze ze oszukiwanie drugiej osoby jest ok.... ale nie wierze ze ktoras z was zachowalaby sie inaczej. to jest zycie a nie bajka....utopia.... nie ma idealnych ludzi postepujacych tylko zgodnie z obowiazujacymi normami. Pamietaj, wiemy o sobie tyle na ile nas sprawdzono.... nie oceniaj zachowan i sytuacji w ktorych nigdy nie bylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciassss
kajzer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
No popatrz jak zle można ocenić....akurat to mnie chciano zamknąć w zlotej klatce. A ja mysle ze gdyby twoja laska wykrecila ci taki numer to nie miałbyś litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzer78
no to mnie nie znasz :P jestem osoba tolerancyjna, ktora szanuje ludzka wolnosc.... nie przyklaskuje klamstwom , ale zawsze staram sie odpowiedziec na pytanie... co ja zrobilbym na jej / jego miejscu....? sam przed soba moge byc szczery. Powiedz mi, czy gdybys byla z kims... jest fajnie, bezpiecznie, i nagle trafiasz na swoj ideal.... kogos kto rozumie cie bez slow....ale spotkac mozesz sie z ta osoba dopiero np za 4 tygodnie.... kiedy mowisz swojemu facetowi o nowej znajomosci?>???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
Żeby kogoś uznać za swój ideał to trzeba troche czasu go znać. Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Kiedy z kims jestem i mi zalezy naprawde to zwyczajnie nie dopuszczam do sytuacji w której mogłabym uznać kogoś innego za lepszego partnera....przede wszystkim tematem jest dorosły facet który nie pierwszy raz robi taki numer, wiec jak to ma wyglądać? Jest z nią, co jakiś czas zauroczenie, romans a potem wraca bo tamta go w czymś zawiodla a ta jest sprawdzona???? Po tym go oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzer78
nie dopuszczam do takiej sytuacji.... bardzo bezpiecznie.... widocznie kochasz swojego partnera.... choc czasem nam sie wydaje ze to ten jedyny a okazuje sie zupelnie cos innego.. ja mam 37 lat, kilka zwiazkow za soba.... kilka razy wydawalo mi sie, ze spotkalem wlasciwa kobiete, ale dopiero gdy teraz jestem tego pewien... wydawalo mi sie ze kocham swoja dziewczyne ale dopiero gdy spotkalem obecna partner dotarlo do mnie, ze czlowiek cale zycie czasem szuka tej drugiej jednej jedynej polowy.... wiec zycze ci abys dotrwala w swoim uczuciu do smierci :-D i nie oceniala tak szablonowo wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dostał od ex laski albo ad aktualnej maila takiego byłam w szoku ,hej słonko,spałam dobrze bez majteczek gotowa ,super jest z ranka poczuć cię twardego w sobie ,spodobało mi się z ranka wypiac się z boczku i poczuć cię głęboko w sobie , piekny jest ten twój ptaszek wypełnia mnie całą cudownie tęsknię za nim on wie jak mi dogodzić ,na sama myśl o nim robię się mokra i go pragnę . Dzisiaj wibratorkiem sobie zrobię tym dużym bym poczuła się podobnie jak z twoim w sobie z tobą jest lepiej ale dobre i tyle lubię się bawić wibratorkami sprawia mi to większa przyjemność niż bym miała mieć w sobie innego bez uczucia ,a z wibratorkiem można się fajnie zabawić i dostać super orgazm usmiech.gif podniecają mnie takie różne zabaweczki w c**eczcee ,a może kiedyś zabawimy się tak razem ,banany ostatnio wszystkie zjadles ,ale następna raz a kupię ogórki chyba nie zjesz usmiech.gif z ogoreczkiem też jest super , oj niedługo będzie sezon na kukurydzę usmiech.gif tego ci nie odpuszczę tak jeszcze nie robiłam a z tobą chce wszystko robić podniecasz mnie bardzo, czuje się najszczesliwsza kobietom gdy cię mam w sobie ,ty masz waruneczki bym szalała za tobą Pasujesz mi że wszystkim ,i już jestem bardzo mokra gotowa i podniecona ,ale mi się teraz kochać chce ,gdybym cię teraz miała to bym cię z siebie nie spuscila musiał byś mnie konkretnie wybzykac tak bym piszczala z rozkoszy Wxxxxx pragnę cie bardzo mocno sex z tobą to coś pięknego ,ale jeszcze musimy z francuskiego się podszkolic pomogę ci w tym bardzo chętnie kocham 69 może ty z czasem też bardziej polubisz usmiech.gif Ojj jak sobie przypomnę te lodziki z polyczkiem szok jak my daliśmy radę raz po raz i ze się nie udlawilam usmiech.gif pierwszy raz w życiu zrobiłam takie coś było mi cudownie chce powtórki usmiech.gif .,, To jest dopiero smutne ,a w oczy mnie czarowal że ja jedna jedyna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest z facetem od 1,5 roku z czego 7 miesięcy posuwał inną a od miesiąca ma już nowy obiekt do posuwania:D No ale przecież on jest taki uczuciowy i wrażliwy:D Nie wierze że po świecie chodzą takie zdesperowane torby jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćioweczka
Hmm....nie czytałeś dokladnie moich postów kajzer. Aktualnie jestem sama, chociaż poznałam kogoś tu w necie. Nie wydaje mi sie żebym szablonowo. Zwyczajnie nie robię drugiemu co mi nie miłe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy będziesz z nim poproś by znajoma z Nowego tel wysłała ci sms typu. ,,słonko,zostaw frajera dla bohatera,,i on ma to przeczytać!! Zobaczysz jak się piczujecon ma wiedzieć że ty masz powodzenie i ze może cię stracić, postaw na jedna karte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończ te znajomość jak najszybciej.To nie jest facet dla ciebie.On nie traktuje zwiazku powaznie,bawi sie tobą,powinnaś już go wtedy zostawic jak cię zdradził.To taki p*****lnięty typ faceta,znam to.U mnie taka była sytuacja ze mieszkamy razem,on tez lubi przy kompie siedzieć ,czegoś stale szuka bo sie uczy jeszcze.Nagle budzę sie w nocy i patrze on przy kompie,myślałam,ze zbiera materiały na wykłady ,on wstał i wyszedł z pokoju,myślał ze śpię.Poszedl do wc i kiedy drzwi lazienki sie zamknęły ja wstałam cicho i podeszłam do kompa a tam patrze a on pisze z jakąś,zaczełam to czytac i to co przeczytałam to był szok.Czekałam aż wroci z wc i była rozmowa,nie chcialam robić awantury w nocy bo w bloku wszystko słychać.To był juz konie,niech szuka tam sobie kogoś.I wiesz co ci powiem ze z ta co pisal nic nie wyszlo i jest sam,niewiem czy z innymi probowal tez ale jest sam a ja nie. Wiem bo mamy wspólnych znajomych.Zostaw go i znajdz sobie kogoś innego jak najszybciej.Ja nie zaluje ze zostawiłam tego dopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×