Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jacy są forumowicze kafe?

Polecane posty

Gość gość
Myślę,że autorka to stare babsko,które uzurpuje sobie prawo oceniania innych,robi błędy ortograficzne i właśnie to bagno ją wciąga:-)Internet jest dla ludzi,alkohol również,a jak ktoś korzysta z tego,to już jego sprawa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nerwami
Kraina Przegrywu dziś jak to k***a nic nie kosztuje jak na nfz trzeba czekać na psychologa 3 miesiące a prywatnie to kupa kasy jest x No to można poczekać, czas masz :D Są nawet takie ośrodki, które oferują ZA DARMO terapię indywidualną i grupową także. Kraina Przegrywu z pewnością się zakwalifikuje :D x gość dziś Wy rzeczywiście jesteście totalnymi przegrywami ale to tylko i wyłącznie z własnej winy! x A teraz uwaga, do tego mądrali :D O winie, przyczynie napisałem wyżej. Coś dostajemy, od rodziców, szkoły, kolegów, losu, genów i niekoniecznie jest to zestaw dobrze skomponowany. Tak, osoby zaburzone powinny się leczyć. Ale czy zdajesz sobie sprawę, MĄDRALO, że można się leczyć sumiennie, przez całe lata i nie wyleczyć się, nawet nie podleczyć? Czy ZDAJESZ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ? Wiesz, co najbardziej wkurfia/śmieszy w takich radach, jak twoje? To, że to, co tak prosto się wypowiada, bardzo trudno jest wdrożyć. Wcale nie jest tak, że jak koleś pójdzie do psychologa, to jego życie się odmieni. Będzie musiał sumiennie pracować nad sobą i będzie to trwało, pół roku, rok, czasem wiele lat. Oczywiście zawsze warto coś robić, ale gdy ktoś ma siebie za goowno, to dla goowna, nie będzie się starał. Nikt, poza ludźmi z depresją, nerwicą lub specjalistami, którzy ich leczą, nie ma pojęcia, czym są TAKIE STANY. NIKT TEGO NIE WIE I NIE ROZUMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec tak: gościu po pierwsze niezależnie od tego jak będziesz mnie wzywał i obrażał chce ci powiedzieć, że ładnie i mądrze piszesz! Masz talent:) wnioskuję wiec, że może i nie dostałeś od Boga zbyt wiele ale dostałeś smykalke do pisania. Uwierz, że są ludzie, którzy jednego, mądrego zdania nie potrafią sklecic a ty napisałeś bardzo ładnie bardzo mądry komentarz. Po drugie: tak, zdaje sobie sprawę, że ludzie tu są bardzo, bardzo uzależnieni, roozchwiani emocjonalnie! Wasz problem jest przerażająco ogromny! I nie twierdzę, że jedna jedyna czy też np wieloletnia współpraca z psychologiem coś zmieni tylko, że MOŻE zmienić a jeśli cena jest własne życie to czy nie warto? Ja nie jestem psychologiem, nie wiemjak pomagać takim jak wy ale wierzę, że każdemu kto choć sprobuje zmienić swoje życie uda się!!!:) powodzenia lobuziaki:)-autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i nie robie błędów ortograficznych ani nie jestem starą babą tylko młodą, optymistyczna kobieta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek nie wiem podziel się tym jak chcesz^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uważam się za lepszą od was? Tak bo znalazłam w sobie siłę aby zmienić swoje życie. Tak bo wybrałam real od cyberprzestrzeni. Tak bo pokonalam strach i lęk. Tak bo jedna decyzja zmienia moje życie. TK bo to nie moje komentarze są prezentowane na licznych lekcjach w szkołach jako przykład bardzo zaawansowanego uzależnienia od internetu oraz licznych zaburzeń psychicznych. Młodzież czyta wasze komentarze a potem podchodząc mówi, że nigdy nie chciałaby by stało się z nią to co z wami. Chcielibyście wciągać w to innych czy przestrzegalibyscie młodych przed zagrożeniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twoi przyjaciele z kafe przyjdą na twój pogrzeb? Czy oni cie przytula? Czy odwiedza w szpitalu kiedy zachowujesz? Czy zajmą się twoim kotem kiedy wyjedziesz na wakacje? Czy oni w ogóle zauważa jak znikniesz? NIE, BO TA PRZYJAŹŃ NIE ISTNIEJE! A TY TU JESTEŚ KOLEJNYM ANONIMOWYM UŻYTKOWNIKIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, Autorko. Przesadzasz. Może są i ludzie z problemami, ale jest też zabawnie czasem. Można sobie odkuć gorszy dzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie prowadzę lekcje. Uczniowie chcą się dowiedzieć po ile godzin dziennie przsiadujecie na kafe i jak dlogo? Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* długo_ przepraszam pisze na tlumaczu i robię bledy! Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nieudacznicy zyciowi jesteście tam???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym walczycie dzisiaj? Z dietą, ze znalezieniem pracy, z kacem czy agresywnym mężem? A moze z lenistwem? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×