Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy ubierajcie dzieciom majtki na plazy

Polecane posty

Gość gość
WiFi, bądź pewna, że lekarzom nie chodzi o publiczne wietrzenie, a tym bardziej siadanie gołą papą na brudnym piachu... Obudź się dziewczyno, plaża nie jest magicznym miejscem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie chodzi o to kto się gapi no ale niech się dziecko uczy, że w publicznych miejscach ubieramy się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhehehehhehe
wifigdańsk Napwrde to taki problem założyć dziecku majty na plazy ? Nie pomyślałaś ze nie każdy ma ochote oglądać genitalia twojego dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie każde dziecko powinno nosić majtki czy pampersa w przypadku mniejszych - pierwsza sprawa tak jak niektórzy wspominają, coraz bardziej szerząca się pedofilia, druga sprawa,że u takich golasków łatwo o różnego rodzaju infekcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi czy Tobie sprawia przyjemność, że na widok Twojego nagiego dziecka może się ślinić jakiś oblech??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gole dzieci powinny byc na plazy nudystów . Nie widze roznicy miedzy gołym 3 letnim chlopcem a starym dziadem . Jednego i drugiego nie mam ochoty ogladac nago .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zakładam dzieciom majtki na plaży. Raz, ze zaslaniam miejsca intymne, które nie powinny być wystawione na widok publiczny. A dwa, że, nie oszukujmy się, plaże nie są czyste. A dziecko siada na piasku i nie wyobrażam sobie żeby siadalo gołym tylkiem. Zresztą w ogrodzie, w basenie dzieci też mają zawsze majtki. Niby strefa bardziej prywatna ale jednak majtki muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawełniane, przewiewne majteczki zapewnia i higiene, i dyskrecje, i wietrzenie. wifi tak pisze, jakbysmy nigdy na plazy nie byly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ale tylko czesciowo. Majtki, albo pielucha w towarzystwie to podstawa, ale stanik lub kistium w upal u kilkulatki to juz przesada. Przeciez takie dziecko to zupelna decha na klacie. Nie rozumiem czemu mialoby sie zaslaniac. Co innego jak jest pulchna i ma piersi z tkanki tluszczowej, ktore imituja dojrzewanue to wtedy zgoda, ale plaski szczupak nie musi sie krepowac, bo nie ma czego chowac, przeciez ma chlopieca figure, wiec po co ma sie kisic w dodatkowych warstwach. A gola pupe to dziecko moze miec tylko tam gdzie nikt go nie widzi poza opiekunami, bo czasem dobrze jest jak skora pooddycha i odpocznie od pieluch, szczegolnie ze latem latwo o odparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiesz to mojej córce która ma 3 lata i obowiązkowo chce stanik, bo ja mam :D no przecież dla niej to piersi i tego bym sie nie czepiała akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubieram córkę (2 lata) w majty na plaży ale ze względów higienicznych. Na działce w lesie przy baseniku lata bez niczego. To, o czym sobie myślą zboki i co robią w domu mi powiewa - do momentu, w którym córa jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja corka nie reprezentuje wszystkich malych dziewczynek. To ze oba akurat cie nasladuje, nie znaczy ze inne tez takie sa. Moja mama ani ciotki tez nie chodzily na plaze i basen topless, a jakos ja i moje kyzynki latalysmy w samych gaciach. Im mniej tym wygodniej, w koncu dzieci w tym wieku lataja i wsciekaja sie w wodzie i piachu. Nie dosc ze uwiera i obciera je bloto w gaciach, to jeszcze ma przeszkadzac sranik albo kostium. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie rodzice nie ubierający dzieci to rodzice krzywdzący swoje dzieci. Pomijając zboczeńców, zakażenia czy kupy - nasze dziecko nie ma jeszcze świadomości, że nagość trzeba zakrywać i wystawianie go na widok publiczny z odsłoniętymi najbardziej intymnymi częściami ciała jest po prostu brakiem szacunku i wystawianiem na pośmiewisko - jak można nie uchronić przed tym dziecka? Tak jest przyjęte w kulturze - c**eczka i siusiaczek mają być zakryte i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odnośnie staniczków - argument, że dziecko jest płaskie jak deska też do mnie nie przemawia. Można by było się dziwić kobietom płaskim (a przecież są takie, które mają w stanikach praktycznie 0), że mają staniki. Po co? Skoro i tak cyca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no 2latce stanik zakladac jeszcze nosz chyba padnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psom tez nakladajcie obowiazkowo majtki bo zoofile się kręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde plaza to specyficzne trochę takie magiczne miejsce gdzie ludzie zachowuja sie naturalnie i nie ma to nic wspólnego z pedofilią. XX Ty serio nie kumasz, że taka plaża z gołymi dziećmi to raj dla pedofili? Chciałabyś, żeby jakiś pedofil zrobił zdjęcia Twojej córce i wstawił je do internetu? Jeśli jesteś taka wyzwolona, a plaża to takie magiczne miejsce, to polecam Ci plaże dla naturystów. Tam każdy jest rozebrany, tam dla ludzi jest to absolutnie naturalne i tam nie będziesz miała do czynienia ze zboczeńcami/podglądaczami, bo taki zbok to lubi pooglądać, ale sam się nie rozbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nawet jak maja 0 to maja zmienione pod wplywem hormonow brodawki, ktore swiadcza o dojrzalisci plciowej, a takie dziewczynki nie roznia sie jeszcze od pasa w gore budowa od chlopcow dopoki nie zaczna pokwitania. Idac tropen twojej logiki tak samo powinnas zakladac staniczek malym chlopcom, bo kto wie czy czasem nie sa dziewczynka, w koncu male dzieci czesto wygladaja tak ze nie wiadomo jakiej sa plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie orzydzały stare baby toples na plaży w Grecji moi synowie w wieku szkolnym musieli patrzyć na kobiety 60 lat i starsze bez staników na te pomarszone zwisy i dzieci wokoło i to niby tam nikogo nie razi a w Polaczkowie oburza widok małego bobasa bez pieluchy to wy macie coś nie tak pod kopułą psycholog by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa..jeszcze stanik dwulatce, pogięło was totalnie! Moja do trzech lat biegała bez majtek, nie widzę w tym nic złego. Uczcie te swoje dzieci, ze nagosc to wstyd ale nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chocjedna mama zrozumie, ze ani to higieniczne, ani estetyczne, to warto zakladac takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie wy wyzej macie rację za co zasciankowosc!! najlepiej zrobcie z dzieci umysłowe kaleki i homofobów. niemowlak na plazy nie moze pupy przewietrzyc bo jakies nadęte dewoty dostają spazmów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uczcie te swoje dzieci, ze nagosc to wstyd ale nic dobrego z tego nie wyniknie. " XX Bzdura. Świętoszkiem nie jestem, na plażach naturystów bywałam, nie wstydzę się własnego ciała i nie uczę córki niepotrzebnego wstydu. Ale jednocześnie chcę chronić moje dziecko przed zagrożeniem jakie niesie nagość w miejscach publicznych. Nie chcę, aby zdjęcia mojej gołej córki były w internecie. I nie chcę, aby jakiś obleśny pedofil się na nią gapił. Ubierając jej strój kąpielowy zmniejszam ryzyko takiego zdarzenia. I nie uczę jej, że ma się wstydzić ciała, tylko że nie każde miejsce jest odpowiednie do biegania nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli choc jedna mama zrozumie ze to zdrowe i zupełnie naturalne to warto zakladac takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z szacunku do mojej coreczki nigdynie wystawilabym jej INTYMNYCH czesci ciala na widok obcym osobom. Tak, drogie mamy, dziecko rowniez ma intymne czesci ciala i zasluguje na uszanowanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie. Mój synek biega po plaży w kąpielówkach odkąd skończył bodajże 2,5-3lata. Nie bardzo rozumiem, co może zdrową emocjonalną osobę, bez zaburzeń w temacie nagości razić w małych golasie :) A już pomysł, zeby małym dziewczynkom zakładać staniki, czy wbijać w kostium jednoczęściowy mnie rozwalił:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie bardzo rozumiem, co może zdrową emocjonalną osobę, bez zaburzeń w temacie nagości razić w małych golasie" XX Mnie akurat małe, gołe dzieci na ogół nie przeszkadzają. Ale popieram zakładanie kąpielówek, bo takie dzieci zwracają uwagę zboczeńców i tyle. Piszę, że na ogół mi nie przeszkadzają, bo normalne dzieci, normalnych rodziców mogą sobie latać jak chcą. Ale zdarzają się też przypadki rozwrzeszczanych małych potworów, wychowanych bezstresowo, które na pełnej plaży będą latać z gołym tyłkiem tuż przed moim (na przykład) nosem. Całe szczęście takie przypadki są marginalne, ale jednak się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co może razić zdrową osobą już powim.Ubiegłe lato plarza, my z dziećmi, obok 2 małych chłopców, jeden cały czas drapał się po siusiaki, drugi wkłądał palce w tyłek, to miał piach.Chcialbyś taki obrazek podczas relaksu? Ja niekoniecznie, uciekaliśmy od nich na 2 stronę, po 3 dniach ci ludzie byli sami, więszosć ludzi była z dzięmi, ale uwierz nikogo takie obrazki nie zachęcały do sąsiedztwa. Moje dzieci chodzą w majteczkach, bluzeczce i nakryciu głowy, slońce jest dosć ostre, nie widezą zadnego powodu do paradowania na golosa maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa152 cm
Moje córka zawsze ma założone majtki na plazy . Od kiedy skoczyła 2 latka ma jednoczęściowy strój .Sama go sobie wybrała i bardzo jej sie podoba . Nie podoba mi sie puszczanie gołych dzieci na plaży niezależnie od wieku . No chyba ze plaza nudystów i rodzice tez chodzą nago to ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×