Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała Me

Duży stanik ? :( Nie mam już sił...

Polecane posty

Witajcie kobietki. Dołączyłam przed chwilą do społeczności Kafeterii, ponieważ mam dość duży problem. Mam raptem te swoje 18 lat (nawet nie całkiem, dopiero za 2 miesiące mam urodziny), ale dość kobiece krągłości, w końcu po rodzinie nic nie ginie (w rodzinie Mamy wszystkie kobiety miały duże piersi i wąską talię, a ze strony ojca - pokaźną, ale nie tłustą! pupę i dość duże uda... w ten sposób mam genetycznie zakodowany kształt klepsydry, nieważne czy przytyję czy schudnę - obwód się nie zmienia, jedynie delikatnie kształt, w zależności czy to tłuszczyk czy mięśnie - przez kontuzję musiałam odpuścić sobie treningi, więc trochę mi się przybrało na wadze, potem to znowu zgubiłam)... Do tego jestem niziutka :D Noszę staniki o rozmiarze 80DD/80E (zależy od rozmiarówki, czy europejska czy angielska itd...), i większość tych, które znajduję w sklepach (internetowych i stacjonarnych), w tym rozmiarze, jest albo "szpiczasta", albo dla matek karmiących (o zgrozo, co to będzie jak ja kiedyś urodzę w przyszłości ? Zabraknie rozmiarówki?), albo niewygodna (bo z push-upem, który mi zdecydowanie nie jest potrzebny!), albo nie ma tego rozmiaru, albo... jest, ale rozmiarówka jest drastycznie zaniżona... Nie mam pojęcia, co robić, gdzie kupować - aktualnie znalazłam jeden stanik, czarny, ładny, wygodny, odpowiedni rozmiarowo - za ponad 100zł... I w ten sposób mam jeden, jedyny stanik, który mi nie szkodzi... Sieciówki dla mnie odpadają, sklepy sieciowe typowo bieliźniarskie też czasami wymiękają - mieszkam w okolicach Olsztyna na Warmii, w jednym CH drogo, w drugim, nowym - jeszcze drożej. Może ktoś także miał ten problem, rozwiązał go, i może podpowiedzieć, gdzie kupować, żeby piersi nie cierpiały, poczucie estetyki także, ale również by mój portfel nie popadł w anoreksję na rzecz zdrowych, nieuciśnionych piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75J
ja noszę 75J...kupuję staniki firmy Samanta,są drogie ale mają duże miseczki...no i nie są babcine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbetina
Tak, ja też polecam firmę Samantha.I jeszcze firma Dalia jest fajna. Ja mam to szczęście,że w pobliżu mam malutki sklepik z bielizną w którym sprzedaje genialny facet,który potrafi super dobrać stanik! Jeżdżą tam wszystkie znane mi kobietki z dużymi biustami. Z tego co mówił mi ten pan on w swoim sklepiku ma rozmiary miseczek do K. Powiem ci jakie ja kiedyś miałam zdanie na temat staników.Nie mam problemu z kupnem stanika bo mam rozmiar 85C i zawsze dziwiłam się kobietom który kupują staniki za 100-200zł. Twierdziłam,że za tą cenę wolę sobie kupić 10 tańszych.Zmieniłam zdanie kiedy kuzynka namówiła mnie na wizytę w tym sklepiku bieliźniarskim.Kupiłam stanik za 150zł a drugi za 90zł. Zakochałam się w tych stanikach! Ramiączka się nie nie naciągają,druty nie wychodzą,piersi mi nie wychodzą (bo w tych tańszych to mi się zdarzyło że przy pochylaniu pierś mi wyskoczyła ;) ). Normalnie luksus! Przestałam chodzić w tych tańszych stanikach i chodziłam w tych dwóch na zmianę. Potem pojechałam tam jeszcze raz i kupiłam sobie kolejne 2 staniki.W tej chwili mam 6 staników (cena 90-150zł) i nie wyobrażam sobie powrotu do tańszych staników! Tak więc nie żałuj tej stówy czy 150zł! Kup sobie 2 albo 3 i chodź w nich na zmianę. Jeśli mogę ci doradzić-szukaj staników firmy Samantha lub Dalia (chyba Dalia ma tańsze staniki).Być może na stronkach www.będą podane adresy sklepów gdzie kupisz staniki z tych firm.Idź do sklepu i poprzymierzaj.Możesz zapamiętać model i rozmiar i potem zobaczyć czy przez internet nie będzie taniej (akurat w tym sklepiku gdzie ja kupują to facet ma ceny takie jak w internecie wiec nie opłacałoby mi się kupować przez internet).Tylko dobrze by było jakby jeszcze sprzedawca umiał doradzić bo to jest pół sukcesu! Wiele kobiet kupuje staniki o za dużym obwodzie pod biustem i przez to piersi się rozłażą a mają być "w kupie". Dla ciebie może nawet lepiej by było jakby stanik był w rozmiarze 75 E lub F (takie też przymierz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbetina
Firma Samanta a nie Samatha-pomyliłam się;) .Sprawdziłam i w Olszytnie są 3 sklepy z bielizną Samatna i dwa z bielizną Dalia. W dwóch miejsach kupisz/przymierzysz staniki z obu firm: Aura Centrum Olsztyna i Real. Fajnie jakby jeszcze sprzedawca umiał doradzić. A i jeszcze możesz zrobić taki myk-jeśli jakiś model super ci leży ale jest za drogi to w necie możesz go kupić dużo taniej jeśli będzie to jakiś nietypowy kolor i będzie na wyprzedaży (np będzie wyprzedaż kolekcji letniej i będą wyprzedawać staniki w kolorze mięty czy turkusu bo takie kolory są zarezerwowane na wiosne czy lato).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, bardzo Wam dziękuję. Szczególnie w tych modelach od Samanty znalazłam parę ładnych sztuk :) (weszłam na strony www. i Samanty i Dalii , na razie przeglądam ). "gośćbetina" - patrzyłam również te rozmiary 75 E i 75F, ale wg. wszelkich "metod pomiaru" znalezionych na stronkach typowo brafitterskich 80 DD/80E jest moim rozmiarem, co potwierdziło się również w praktyce - 75E oraz 75F są za ciasne - mam dobrze wysklepione żebra, a poza tym, kiedy trenuję (jeżdżę konno, przede wszystkim na swoim kucu oraz czasami pomagam koleżankom i znajomym którzy mają problemy z wierzchowcami), stanik musi mi ten pokaźny (czasami aż chce się powiedzieć "niestety" pokaźny) biust utrzymać podczas wymagających treningów, ale muszę mieć możliwość swobodnego wzięcia głębszych oddechów - przy rozmiarach "75" jakoś mi to nie szło najlepiej, już nie wspominając o odciśniętym kształcie tyłu stanika na plecach i przodu stanika tuż pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę kontri.pl. Tam maja ladna bieliznę w dużych rozmiarach. Ja najczęściej kupuje staniki firm Gaia i Ava. Są baardzo ladne i ceny maja przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiczasta i dla karmiących? Serio? A np. half cupy miękkie i usztywnianeFreyi, Ewy Michalak, Cleo, Comeximu? A ich plunge? Wszystko piękne, kolorowe, koronkowe albo gładkie - do wyboru. I czemu ma rozmiarówki zabraknąć, skoro miseczki spokojnie sięgają ang. K (polskie ok. R-S)? Masz w ogóle dobrze dobrany ten rozmiar? Byłaś u brafitterki albo prosiłaś o pomoc na forum Lobby Biuściastych? Coś mi się widzi, że nie... Tu mówią, że z brafittingiem w okolicy nie ma problemu, działa sklep Studio Bra: http://stanikowamapa.prv.pl/ I lepiej mieć 3 porządne, droższe staniki niż 10 tanich, a byle jakich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Hej ja nosze 70E i kupuje w triumphe lub niemieckich firmach znalazłam skklep internetowy który ma duży wybór i bardzo miła obsługa telefoniczna ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoryja
Kochana, znam ten ból, bo od lat zmagam się z 60H i to niemożliwe w sieciówkach coś znaleźć. Kiedyś kupowałam za 200-300, ale bez przesady, chce się mieć więcej staników, a nie tylko dwa na zmianę. W Allesie teraz znalazłam za 150 i sobie chwalę. W sieciówkach też słaba jakość. Daj znać, jak coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×