Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawictwo pospolite 137

Najgorzej wypadł Duda Palikot i Ogórek

Polecane posty

Gość gość
prawictwo pospolite 137 dziś w całej tej debacie najlepiej wypadł WIlk . taka prawda , ale jego szanse na zwycięstwo są równe zero x tylko ze akurat w jego przypadku to nie zdziwi sie jak otworzy chętną jape na oral w toaletach sejmowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
mikke twierdzi , ze gdyby był prezydentem to uwalniałby z więzień alimenciarzy .. Niektóre jego wypowiedzi nie są zdrowe .. Widać ze bredzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin, Wilk i Braun=3=1. Te trzy głowy utworzą dobre Państwo. Należy wybrać najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
mikke twierdzi , ze gdyby był prezydentem to uwalniałby z więzień alimenciarzy Niektóre jego wypowiedzi nie są zdrowe .. Widać ze bredzi tych którzy uchylanie sie od placenia alimentów wypuszczać z wiezienia ? Koleś ma wiele racji w swoich wypowiedziach , ale czasem za bardzo pajacuje i to mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda wypadł bardzo dobrze .Jak zwykle wygadany opanowany ,slabiutko Kukiz .Korwin nic nowego jak zwykle a Palikot zwariowal jak powiedział mu Korwin.Ale czemu nie dopuscili do glosu Komorowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Bronek strzelil sobie w stope tym, ze nie przyszedl. Calej debaty nie ogladalam, bo i tak zaglosuje na Kukiza, a szkoda mi bylo zmarnowac taki piekny wieczor na ten belkot ;P akcja z godlem faktycznie niezla, Palikot jak zwykle kosciol, zwiazki partnerskie i obrzucanie blotem, Korwin chyba ma parcie na szklo, dlatego wszedzie sie pcha... nie znosze go... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była żadna debata. Każdy kandydat powiedział swoje, żadnej wymiany poglądów, stanowisk, opinii. Strata czasu kandydatów i widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój głos ma Kukiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej wypadl DuDa mowil jak robot w transie.Taki sztywny. Zaskoczyl mnie troche Korwin jadac na Pawla. Ogolnie dobra sprawa ta debata ,bo pokazala tych mniej znanych kandydatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecietny rolnik dostaje 4 tys zł to według pewskiej propagandy gdyby tak było to zyło imsie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×