Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawictwo pospolite 137

Najgorzej wypadł Duda Palikot i Ogórek

Polecane posty

Gość gość
Najważniejsza jest gospodarka, a kto najlepiej ogarnia meandry ekonomii? Korwin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Powiem Wam tak; Niech każdy zagłosuje zgodnie ze swoim sumieniem. Ja oddam głos na Korwina Mikkego, kiedyś też miałem go za szaleńca, dziś wiem że szaleństwem było przystąpienie do UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogórkowa skisła Palikot spłonął Duda nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak "ogarnia" jak wykraść pieniądze podatników z KRUS i wiele innych spraw ma za uszami ten pan z muszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Uwierz mi Mikke nie ma żadnych szans, a to dlatego ze nawet jakby udałoby sie mu wejsc do drugiej tury to jego przeciwnicy zmobilizowaliby się by głosowac na jego kontrandydata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
fajnie , ale Korwin nie ma zadnych szans w wyborach . Trzeba glosować na tego kto ma jakies szanse .. Kukiz ma wieksze niż Mikke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Was ale jak Was czytam to niestety widzę że nie potraficie myśleć samodzielnie a przede wszystkim logicznie:( Bardzo mnie to smuci. Jest mi cholernie źle z tego powodu:( Nie głosujcie na Dudę ani Komorowskiego! Nie głosujcie na ludzi którzy mieli już swoja szansę. Zainteresujcie się trochę tematem bo chodzi o waszą przyszłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
a czy wy myślicie że wyborców Korwina obchodzą wybory pod żyrandol? :-D od razu widać że o tym kandydacie nie wiecie nic ani o jego środowisku:-O Glosuje na Korwina bo ma NAJLEPSZY PROGRAM GOSPODARCZY!!! Wszyscy tera bełkoczą to co Korwin gada od 25 lat!!! I Ogórek i Palikot i Jarubas nie mówiąc o innych kandydatach powtarzają przemówienia Korwina o podatkach i biurokracji.Wilk ktory wam sie tak podoba to rozłamowiec z KNP, ten naleśnik z serem wychowal sie na programie Korwina i cytowal to co Korwin go nauczyl w KNP!!! Glosujcie na Korwina, namówcie nawet swoje babcie bo one myślą że Korwin zabierze im emerytury a to wszystko wymysły TV i śmieci typu Palikot ktory na chama pyerdolil o krulu i prymasie mimo że w Korwin sa również ateiści tacy jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kukiza bym bał się oddać głos, gdyż JOW-ami wszystkiego nie rozwiąże. Myślę sobie, że fajnie jakby Korwin został prezydentem a w radzie prezydenckiej był był Braun, Kowalski, Wilk i Tanajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto kim jest WIk Wilk ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. W klasie maturalnej był stypendystą Telford College w Edynburgu (Szkocja). Następnie podjął studia wyższe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz Finanse i Bankowość, na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. W latach 1998-1999 kształcił się w Szkole Międzynarodowego Prawa Podatkowego w Veldhoven (Holandia). W latach 1999-2001 w ramach stypendium Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie (Holandia) ukończył na tejże uczelni podyplomowe studia prawnicze z zakresu prawa międzynarodowego oraz prawa Unii Europejskiej. W chwili obecnej pracuje nad rozprawą doktorską z zakresu ekonomicznej analizy prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin ma praktycznie wszystkich przeciwko sobie, dlaczego?, bo na Korwina nie zagłosują: - święte uprzywilejowane krowy będące beneficjentami tego systemu (roczny koszt blisko 30 miliardów złotych) - urzędnicy (koszt 80 miliardów rocznie) - szemrani biznesmeni mający układy z lokalną i centralna władzą (załatwiający zlecenia za łapówki) oraz najbogatsi typu Kulczyk, Krauze - większość emerytów i rencistów , którym media wbiły do głowy, że Korwin chce pozbawić ich emerytur i rent ( pomijam, że głownie są elektoratem PIS i SLD) - lemingi z dużych miast, czujący się europejczykami dla których nie posiadanie mieszkania za minimum 500 tys zł, nowego IPhona i BMW to obciach - część kobiet przesiąkniętych TVN-owską (TV) propagandą nazywające Korwina szowinistą. - rolnicy (KRUS) - ludzi którzy nie mają ochoty pracować itd itd... Jak widać jest to spora grupa ludzi (wyborców), która jest produktem patologi III RP. Ci ludzie albo głosują na Bronka, albo na Dude, SLD, PSL , czyli partie systemowe utrzymujące patologię, jaka panuje w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oto kim jest WIk Wilk ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. W klasie maturalnej był stypendystą Telford College w Edynburgu (Szkocja). Następnie podjął studia wyższe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz Finanse i Bankowość, na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. W latach 1998-1999 kształcił się w Szkole Międzynarodowego Prawa Podatkowego w Veldhoven (Holandia). W latach 1999-2001 w ramach stypendium Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie (Holandia) ukończył na tejże uczelni podyplomowe studia prawnicze z zakresu prawa międzynarodowego oraz prawa Unii Europejskiej. W chwili obecnej pracuje nad rozprawą doktorską z zakresu ekonomicznej analizy prawa x i co z tego, już liże dúpe zasrańcom z Wiejskiej, to ze nastąpil rozłam w KNP w roku wyborczym to jego pyerdolone ambicje bo nie lubi Wiplera:-O To co gadal to cytaty z Korwina, obslizly smieć bez kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszka Mikke dziś Propaganda telewizji udziela się również tutaj, myślę że sondaż przeprowadzony na grupie 1000 osób jaki serwuje choćby tvp lub tvn, a to co można znaleźć na youtubie to dwa światy. Na całe szczęście ów youtube nie ma cenzury, ludzie chcą Korwina, czy na któregoś z kandydatów przychodzą takie tłumy? Natomiast pan Kukiz w moim odczuciu po prostu chce dobrze, ale ma zamiar jedynie lukrować obecny system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
no wlasnie elektorat Ogórek czyli SLD nie zagłosuje w drugiej turze na Korwina tylko na jego przeciwnika . Rozumiecie to ? Mikke ma wiecej wrogów niz zwolenników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosuje na Korwina nie zmieniam zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Kukiz wypadł średnio w tej debacie , ale nie ma tylu wrogów co Mikke Dlatego w nim widze przyszłego prezydenta , bo chce cos zmienic , a Komorowski i Duda nic nie zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 Z całym szacunkiem, ale Polacy potrafią myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ty tutaj kalkulujesz? Myślisz że ja bede sie kirowal jakimiś politycznymi kalkulacjami? Dla mnie ci wszyscy kandydaci to to samo - NIC SIE NIE ZMIENI!!!! I założe sie z tobą o to o każde pieniądze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro 10 mln ludzi to elektorat popissldpsl to drugie dziesięć musi głosować przeciwko nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Z całym szacunkiem, ale Polacy potrafią myśleć nie zgadzam się z tym . Nie potrafią .. Każdy urzędnik , który pracuje w Zusie zagłosuje przeciw Mikke .. Wszyscy mieszkancy wsi będa równiez przeciw Korwinowi Bo mikke chce to wszysytko rozwalić tak im sie wydaje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum44
prawictwo pospolite 137 dziś Tak się składa, że zwolenników Korwina przybywa z każdym dniem czy Ci się to podoba czy nie, a pan Kukiz to o ile mi wiadomo prócz JOW-ów nie przedstawił nic. Precz z biurokracją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
prawictwo pospolite 137 dziś no wlasnie elektorat Ogórek czyli SLD nie zagłosuje w drugiej turze na Korwina tylko na jego przeciwnika . Rozumiecie to ? Mikke ma wiecej wrogów niz zwolenników x ten poprzedni post to mój - nie bede kalkulował kto sie kogoś boi czy jakie mniejsze zło - głosuje na Korwina bo ZNAM JEGO PROGRAM, BO NIE JEST MANIPULOWANY PRZEZ SLUŻBY, BO SIE GO BOJĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nic? A kwestie obronności państwa? Polska musi byś silna militarnie bo znajduje się kolo Rosji i Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
unia daje dofinasowanie Rolnikom w miliardach złotych a Korwin chce wyjsc z UE .. Sam na siebie bata kręci , bo rolnicy to jedna trzecia spoleczenstwa .. JAkby doszedl do drugiej tury to wies sie zmobiilizuje przeciw niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Korwin to mówi od 25 lat:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
przecietny rolnik dostaje 4 tys zł rocznie na 5 hekttarów uuprawianego pola z UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 dziś unia daje dofinasowanie Rolnikom w miliardach złotych a Korwin chce wyjsc z UE .. Sam na siebie bata kręci , bo rolnicy to jedna trzecia spoleczenstwa .. JAkby doszedl do drugiej tury to wies sie zmobiilizuje przeciw niemu x a ty dalej swoje jak porąbaniec. Co ty jakimś satrategiem tu jesteś i myślisz że nas przekonasz do kalkulacji? TO SA WYBORY POD ŻYRANDOL, nie dotarlo to do ciebie jeszcze? W dupie mam czy Korwin bedzie prezydentem czy nie ważne jest zeby ta partia WYGRALA WYBORY DO SEJMU!!! Tylko Korwin:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahah dobry kawał możesz spać spokojnie nie wygra wyborów do parlamentu przez minimum 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
w całej tej debacie najlepiej wypadł WIlk . taka prawda , ale jego szanse na zwycięstwo są równe zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 Unia Europejska to socjalistyczny twór, który ma zamiar zniszczyć Polskę, obudź się człowieku, mało tego Unia Europejska ma zdolność prawną, a Traktat z Lizbony to Eurokonstytucja, jesteśmy tylko województwem UE. Im szybciej się z niej wydostaniemy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×