Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pakowanie paczki na poczcie

Polecane posty

Gość gość

pierwszy raz będę wysyłać, i nie wiem jak przygotować paczkę będę odsyłać buty w kartoniku czy okleić go w domu, czy okleją go na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama musisz zapakować poczta tego nie robi i sama wypełnić druczki do wysyłki paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owijasz buty w folię bombelkową, a leśli nie masz to możesz je włożyć w zwykłą jednorazówkę żeby zabezpieczyć przed zamoknięciem bo nie wiesz gdzie poczta będzie je trzymać :o wkładasz do pudełka, jeśli jest luz obkładasz np pogniecionym papierem. Pudełko porządnie zaklejasz szeroką taśmą klejąca i podpisujesz kartonik, wypełniasz druczek na poczcie i dajesz pani w okienku :)to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie mam papieru to oklejam pudełko zwykłymi kartkami do drukarki lub papierem na prezenty tylko lewą stroną ;p druk na paczke bierzesz przy okienku na poczcie
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama musisz opakować. Jakieś pudełka kartonowe można kupić na poczcie, ale po co? Polecam wziąć jakieś z okolicznego sklepu. Co do wytycznych: Poczta nie życzy sobie na pudełkach znaków firmowych. Więc albo musisz sobie znaleźć gładkie pudełko, albo owinąć je papierem pakowym. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może akurat po butach nie o ile nie ma żadnych nadruków etc. ja często wysyłam coś w pudełku od czegoś innego i wole okleić lepiej wygląda. Nigdy nie zdażyło mi się otrzymać paczki tylko zaklejonej taśmą i z naklejką pocztową. Zawsze oklejona papierem szarym, białym lub stretchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31
u mnie na poczcie wymagają żeby każdy otwór w paczce był zaklejony, czyli nie tylko zaklejasz z góry,ale tez dookoła.To pakowanie to ciezka praca i dlatego zrezygnowalem z handlu na allegro tanszymi przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej będzie jak kupisz papier szary i zapakujesz to pudełko z butami . Mi pakowała miła pani w papierniczym gdzie kupowałam papier i taśmę taką szeroką aby zakleić . Koszt wysyłki zależny od wagi dlatego najlepiej w papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakowanie ciężka praca? Jak masz interes (sądze po tym co piszesz) wysyłkowy to kupujesz szare pudła i koperty hurtowo wkładasz zaklejasz i heja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31
zapakowanie wypisanie i wyslanie paczki trwa w moim przypadku 30 min. Wiem że da się szybciej ale nie jestem robolem tylko przedsiębiorcą.Swój czas wyceniłem na 30zł/godz netto więc opłaca mi się wysyłać tylko paczki o dość dużej wartości.Ale tu nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31
mogę też zatrudnić kogoś za 10zł/godz ale nie codzien wysylam paczki więc nikt nie bedzie chcial takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zakupić odpowiednia folie , jak się wysyła jakieś paczki, wtedy masz pewność, że nic się nie uszkodzi. Ja mam sprawdzona firme http://www.vipak.pl/ , gdzie zawsze kupuje folie do pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to nie wysyłac pocztą i bawic się w jakieś przedpotopowe szare papiery i robótki ręczne, tylko wrzucić do paczkomatu - w jakimkolwiek pudełku szybciej, prościej i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkGosc
Dnia 6.05.2015 o 22:10, KingaStefankaFanka napisał:
Dnia 6.05.2015 o 22:10, KingaStefankaFanka napisał:

A po co oklejać pudełko???

 

No może po to że jak buty są np markowe, to bardzo fajnie jak sprzedający wyślę je w oryginalnym i ładnym pudełku. A nie pudło jest na wierzchu, nie wiadomo co z nim robią i do tego przy odbiorze zdzierasz tą taśmę i niszczysz pudełko do końca. Przy droższych butach to nawet zniszczone pudełko juz obniża wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli wysyłamy rzeczy delikatne lub cenne to można sie pokusić i znaleźć na nie specjalne opakowania, który np zapobiega nieszczeniu krawędzi czy jesczze czemuś gorszemu. Pianka sie tu dobrze sprawdza, ja mam sporo takich z folimpexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×