Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mam wrażenie, że większośc osób które wyemigrowały jest ze wsi i miasteczek

Polecane posty

Gość gość
Bo aborcja jest morderstwem - do którego kobieta powinna mieć prawo, acz jednak morderstwem. Nazywanie świadomego przerwania życia, ludzkiego, rozwijającego się organizmu, "zabiegiem", jest śmieszne. Owszem, powtórzę, kobieta powinna mieć prawo do aborcji, ale porównywanie tego do zwykłego zabiegu jest jednak manipulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę wolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Młodzi ludzie przeprowadzają się do miast w poszukiwaniu pracy, a jak już mają mocną pozycję zawodową to pakują torby i jadą na wieś bo mają dosyć smrodu spalin" Ja tego"smrodu spalin" nie czuję. Wiesz że dzisiejsze samochody nie moga smrodzić bo od wielu lat musza spełniać coraz bardziej rygorystyczne normy? :) Chyba mowa o 25 letnich dieslach ale przeciez ich nie ma tak dużo. Zanieczyszczenie powietrza to problem w Krakowie, ale "smrod spalin " było tam czuć ze 30 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liberalizm gospodarczy, liberalizm ekonomiczny, laissez faire, leseferyzm - system poglądów ekonomicznych i oparty na jego zasadach typ polityki gospodarczej, których fundamentem jest całkowita neutralność państwa i innych organizacji gospodarczych i politycznych wobec przebiegu procesów gospodarczych. Wychodząc z założenia, że każdy człowiek kieruje się zasadą korzyści materialnej (homo oeconomicus), przedstawiciele liberalizmu gospodarczego głosili konieczność istnienia pełnej swobody działalności podmiotów gospodarczych, która w warunkach wolnej konkurencji i zapewnienia przez państwo nienaruszalności własności prywatnej zapewni szybki rozwój gospodarki. Czy POPiS spełnia wymogi nowoczesnego państwa liberalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kasiu, ty w ogóle jesteś inna niż wszyscy, nawet nos masz inny. Tylko kogo to obchodzi? Kilka osób się wypowiedziało, że mieszkanie w dużych miastach im nie odpowiada. Znowu masz spięcie i nie możesz tego pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska ,jes t raki progrwm , zgloes sie ,masz talent ok jeste talentow ,rany . Moze masz tle? Wesż? Newerz . Zagrej n wizji Kaska ?! Umiesz ? G***o umiesz ,nawet niewiesz ja k z pudla robi elektryczna gitara .:-) pa djablico wiecej jak 18¿ rosniucz sie wiazac sznuruwki:-) pa Kasko niepyram jak stroisz i stoisz ,:-) nr tranfaju a znjnde c ie hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak kasiu, ty w ogóle jesteś inna niż wszyscy, nawet nos masz inny." Ale to prawda, "smród spalin" to frazes nie mający pokrycia w rzeczywistości. Auto z śmierdzącymi spalinami nie może dzisiaj zostac zarejestrowane, bo nie spełnia jednej z norm emisji spalin EURO. Wyjątkiem sa wykruszajace się stare samochody sprzed wejścia tych norm w życie. Poza tym w mieście moge dojechac gdzieś tramwajem lub autobusem, wszystko mam pod reką, a na wsi wszędzie jest daleko, a wizyta w kinie to musi być wyprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla ciebie przejechanie autobusem 30 minut do kina ze wsi to wyprawa. Weź pod uwagę, że większość ludzi ma własne samochody. Ty masz naprawdę śmieszne wyobrażenie o życiu na wsi, dla większości ludzi to nie jest problem podjechać do sklepu czy wybrać się do kina. Moi dziadkowie mieszkają na wsi i jakoś nie pasują do twoich opisów tego jak się na wsi żyje. Poza tym czuć różnicę w powietrzu. Co innego obudzić się i wciągnąć nosem smog, a co innego zapach kwitnących wiśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wdawaj sie w dyskusję , masz rację :) stąd to uwielbienie dla niewolnictwa które wydaje im się rajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często osoby ze wsi i małych miast zostają po studiach w tych dużych,wynajmują mieszkania wspólnie ze znajomymi,udaje się znaleźć jakąś pracę,a na wsi im to niestety nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja np. w życiu nie chciałabym mieszkać w dużym mieście, nie wytrzymałam nawet na studiach we Wrocławiu, wolałam codziennie 60km dojeżdżać niż się kisić w tym molochu. Mieszkam w małym mieście i to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×