Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gadżety reklamowe gdzie zamawiać?

Polecane posty

Gość gość
Handlowcy jak byli na targach reklamy i poligrafii w Nadarzynie w lutym to sporo nowych kontaktów przynieśli więc mamy już firmę co dla nas gadżety wykonuje. W lutym też się wybierają na te targi żeby jeszcze dobrą drukarnie załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na zakup drukarki UV, dzięki której sam mogę wykonywać nadruki na kubkach, długopisach i innych gadżetach reklamowych. Polecam wam skontaktować się z firmą www.uvprinter.pl Oni zajmują się sprzedażą tego typu drukarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonson

zamawiam napoje reklame od firmy st drink i jestem bardzo zadowolony, bo szybko realizuja zamowienia, a klienci bardzo entuzjastycznie reagują na takie podarunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Warto zamawiać na mugline.pl ponieważ jakość jest odpowiednia do ceny. Gdy daję gadżety klientom to zazwyczaj pytają, gdzie je zamawiam, że są tak profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupić gadżety

Największy wybór jaki widziałem jest na gifts24. Mają praktycznie wszystko, co może posłużyć za gadżet reklamowy, robią z nadrukami lub grawerami. Jest sporo typowych, popularnych, ale także takie mniej spotykane, bardziej wymyślen, czy nawet luksusowe. Można zobaczyć tutaj https://www.gifts24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Najlepiej zamawiać na Mugline, ponieważ wszystko mają najwyższej jakości. Teraz zamawiałam długopisy reklamowe i jestem bardzo zadowolona, ponieważ jak zamawiałam z innej firmy to nie chciały pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoski

My zamawiamy gadżety reklamowe zawsze z firmy gadzety.pl, mają bardzo dużą ofertę, świetną jakość i wg mnie dobre ceny. Mają też doświadczenie w tej branży, co nie jest bez znaczenia. Zawsze jesteśmy zadowoleni z ich usług, a co najważniejsze - nasi klienci są zadowoleni z otrzymywanych gadżetów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia23

Bardzo fajne gadżety reklamowe mają w Torocreation, naprawdę warto u nich zamawiać. Ceny również bardzo konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

Polecam kupić słodycze reklamowe w sklepie zukero.pl. Firma bardzo dobrze sobie radzi, ma sporo ciekawych propozycji, na które można zwrócić uwagę. Jakieś firmowe pierniczki i tym podobne propozycje, dzięki którym będziecie można zaistnieć w świadomości klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podobają mi się gadżety praktyczne, ale i zabawnie nawiązujące do firmy. Ubezpieczenie auta i gadżet w postaci takiej karty-narzędzia metalowej którą możesz coś przeciąć przykręcić śrubkę etc., albo długopis z ukrytym śrubokrętem. Inwestycja oszczędności jakiś gadżet eko np. sadzonki w kubeczkach, rosnące długopisy czy mini laski w słoiczkach, albo urocza skarbonka dla dziecka jeśli ubezpieczamy się np. OC w życiu prywatnym z dziećmi. Dla mnie kontekst jest istotny. Jeśli kubek to z fajnym napisem/rysunkiem i wplecioną nazwą czy logiem, a nie samo logo itp. Czasami warto jest zainwestować też w odzież z nadrukiem  https://ultrareklam.pl/odziez-z-nadrukiem-dlaczego-warto-w-nia-zainwestowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie własnej działalności to zdecydowanie duże wyzwanie. Musimy planować wiele jej aspektów, co momentami może okazać się trudne. Dlatego planowanie w dłuższej perspektywie to podstawowa umiejętność jaką musimy posiąść. W dzisiejszych czasach bardzo duży nacisk stawiany jest na marketing. Przybiera on różne formy, a najczęściej spotykany jest ten oparty o internet. Nie zapominajmy przy tym jak ważne są też inne formy jak poruszone w tym temacie gadżety reklamowe. To jakie wybierzemy będzie zależało od tego kto ma je otrzymać. Dla partnerów biznesowych warto postawić na takie prezenty jak gadżety kolonialne typu kompas - https://nana.com.pl/k865,gadzety-hurt-gadzety-kolonialne.html Z pewnością będą pięknie prezentowały się w biurze czy nawet w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długopisy z logo firmy: Długopisy z logo są praktycznym i powszechnie używanym gadżetem. Mogą być rozdawane na konferencjach, wystawach lub podczas spotkań z klientami.

Notatniki z logo: Notatniki z logo są świetnym gadżetem do notowania, a jednocześnie efektywnym narzędziem marketingowym. Mogą być przydatne na spotkaniach biznesowych czy w codziennym użytkowaniu.

Kubki termiczne: Kubki termiczne z logo firmy to praktyczny gadżet, który może być używany codziennie przez klientów, zarówno w biurze, jak i w podróży. Znajdziecie je w ofercie Mart  https://mart.com.pl/oferta/kubki  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×