Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćKarolina
gość Aga, czy ja również mogę prosić o zdjęcia? I jeśli miałabyś - dla porównania - tez PRZED, byłabym wdzięczna. Wygląda, że mamy podobną "wyjściówkę", ale mogę się mylić.. mój mail: implanty77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Nie uwieczniam na fotach. .nie mam zdjęć przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta83
Dziewczyny, czy to mozliwe,ze piersi po 2 miesiacach od operacji nadal nie opadly, lewa jest jakies 2 cm dluzej ? Powiem Wam, ze zaluje ze zrobilam te operacje , wykancza mnie to wszystko, to czekanie, martwienie sie, chodzenie 24/7 w tym pasie i gorsecie ;( Te cycki mam jeszcze twarde, a juz 2 miesiace minelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta83
tzn. wyzej * mialo byc, a nie dluzej .. .to z pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine, spróbowałam ostatni raz z mailem ;) zobacz czy w ogóle dochodzą wiadomości bo teraz spróbowałam bez zdjęć ;) Co Ci dr odpisał ?? :) Ja się nie przejmuje drugą OP bo w sumie i tak się na nią nastawiam i tak więc może byłabym nawet szczęśliwsza jakby coś się przesunęło i trzeba byłoby operować a PRZY OKAZJI wymienić implant na większy hehehe ;) Dlatego zaczęłam już treningi. Zastanawiam się ciągle nad basenem? Myślicie , ze nie można chodzić ze względu na ruchy ramion podczas pływania czy ze względu na bliznę, chlor?? Bo przecież można pójść poleżeć w jakuzzi , nie koniecznie popływać :P Aneta, nadal nosisz gorset i pas?? po 2 miesiącach?? Jejku, jak długo...no ale jak mus to mus. Jaki masz implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Cześć dziewczyny Mam zamiar powiększyć sobie piersi u dr Piotrkowiaka Mediklinika w Szczecinie. Ma może któraś z was jakieś doświadczenia u doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta83
Ala, mam implant 295 ml, okrągłe. Nie chcialam przesadzic z rozmiarem dlatego wzielam taki "mały' implant,ale teraz widze, ze moglam spokojnie wziac wieksze :), bo piersi mam o jeden rozmiar tylko powiekszone, ale tym sie nie przejmuje, bo za kilka lat sobie wymienie najwyzej, chyba wole miec za male, niz mialabym miec za duze. Doktor kazał mi niby nosic pas 6 tyg, ale to byla rozmowa na zdjeciu szwów, ale one nie opadły, wiec ja go sama nosze, wolałam go jeszcze nie sciagać. Za tydzien mam kontrole. Mozliwe,ze po 2 miesiacach one nadal nie ukladaja sie ?, mam wrazenie,ze stoja w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Aneta, też mam powiększone tylko o jeden rozmiar ;) Myślę,że nawet po 2 miesiącach one nadal mogą nie opaść tym bardziej, że masz okrągłe a one nie będą miały takiego spadku jak anatomy. Chodzi Ci o to,że są za wysoko na klatce, tak? Mówi się,że pół roku trwa układanie się implantu...u jednych krócej , u innych dłużej ale skoro za tydzień masz kontrolę to nie masz się czym przejmować..doktor zerknie i Ci powie czy jest ok. Na pewno Cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine, podaję Ci swojego maila bo coś czuję,że inaczej nie zobaczę Twoich nabytków ;) lili876@interia.pl Aneta, jeśli chcesz też możesz podesłać mi swoją fotkę to zobaczę czy nie przesadzasz :) Moje piersi są np wg mnie ciągle dosyć twarde i niestety nieruchome na klacie ...jeszcze góra dół lekko podskoczą ale na boki to katastrofa. O rowku raczej mogę zapomnieć. Mam nadzieję,że przy wymianie na większy implant dr weźmie pod uwagę możliwość zrobienie piersi bliżej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiłam się na wizytę do Dr Kubasik Czy któraś z Was robiła cucuchy u tego doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
U mnie w piatek minie 7 tygodni...ależ mi się ten czas wlecze...szooook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Alu czy bardzo bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta83
Ala, one nie musza mi opaść jak naturalna pierś, chodzi mi o to, ze widac, ze one sie po prostu jeszcze nie ulozyly na swoim miejscu, nie są okrągle, jest tak jakby taki dziub od góry, a brodawki z sutkami tak jakby wiszą, patrzą w dół. Mam dość....hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Aneta, spokojnie :) jeszcze będziesz się z nich cieszyła , zobaczysz. Niestety na efekty końcowe trzeba poczekać...uwierz mi,że i ja chciałabym już być pół roku po op i nie zastanawiać się czy już jest wszystko dobrze czy jeszcze coś się zmieni...eh. Taki nasz los ;) A powiedz bolą Cię? Bo teraz tak sobie pomyślałam , że albo mięsień tak mocno je trzyma albo odpukać, obkurcza się torebka ...ale raczej wątpie...Nie martw się. Za tydzień lekarz luknie. Gość, Kubasik robi śliczne cycki :) Jest w ścisłej czołówce najlepszych chirurgów plastycznych :) przynajmniej wg moich dotychczasowych obserwacji hehe Gość Ewa , oczywiście,że bolało :) jak cholera :D 5 dni wyjętych z życiorysu. Ale to sprawa indywidualna. Są dziewczyny, które funkcjonują właściwie od początku zupełnie normalnie i nie mają problemu z bardzo uciążliwym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Alu no nie dochodzi mi nic. Wysle zaraz ja do Ciebie. Ale jaja obydwie mamy 7 tyg! czyli ja bylam w czwartek u szczyta a Ty w piatek hihi! Dr mi odpisal, zebym sie wstrzymala z noszeniem rzeczy jeszcze minimum 2 tygodnie, wiec ja go slucham :) Aneta to normalne. Spokojnie kochana! do 6msc jeszcze moga sie ukladac! Moje tez prawie 2 msc a sa twarde dalej, nierchome/ Jednak codziennie widze minimalne zmiany. Male ale zawsze. Jednak robia sie pelniejsze a to znaczy ze delikatnie opadaja! Poza tym mam zarowno wrazliwe jak i bez czucia czasem. hehe nie wiem jak to wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
poszly kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny lepiej sobie nie poprawiać urody ,bo ryzyko duze ja po operacji nieudanej zresztą u sankowskiego długo nie mogłam dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 21.27 a co to kogo obchodzi u kogo robilas i jak ci wyszlo. zostaw to dla siebie nie o tym to forum co tobie nie wyszlo i dlaczego. akurat Sankowski to niejeden skalpel juz zdarl ale u ciebie mu jakos nie wyszlo... jest takie trafne powiedzenie do ludzi takich jak ty: nie strasz bo sie z.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Dziękuję Alu..juz Ci zazdroszczę i zdrówka życzę. Ja wykonałam dopiero pierwszy krok i umówilam się na wizytę pod koniec września. W głowie już mi się miesza trudna decyzja. Dodatkowo mam już 40 lat..Ale trochę radości chyba każdemu się należy. Moje Drogie czy wie któraś może ile trzeba kasy przeznaczyć na cycuszki u Kubasika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Kubasika !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Gość. Zapytam czy jakieś złe doświadczenia z Kubasikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Gość. Zapytam czy jakieś złe doświadczenia z Kubasikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
ratunku ....21 dni przed operacją a ja zaczynam kichać :( poradźcie co mogę łykać ,jak na razie zapodałam miód z mlekiem i czosnkiem ale tez czytałam ,że dwa tygodnie przed nie można czosnku czy to prawda ? a rutinoscorbin można? gośćewa ja też jestem przed 40 i 29 września robię cycusie :) nam też coś od życia się należy;) (mam nadzieję ,że się nie rozchoruję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Usssia. Ja gdy mam takie objawy to syrop malinowy 1/3 szklaneczki a reszta wrzątku.wypijam gorące i do łóżeczka. Wypocisz się okrutnie ale przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Usssia a u kogo ta Twoja robótka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
dzięki Ewa tak tez robię a ja cycunie u Sirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
Ussia rutinoscorbin mozesz brac, czosnku tez nie moglam jest dwa tyg przed operacja, lilli chyba o ile dobrze pamietam z poprzedniej strony ja tez mam 76-77 pod biustem , przed operacja mialam w biuscie 85 , mam implanty 350ml Hp mentora i obzod w biuscie skoczyl do 90-91 staniki nosze 70d/E, wiec przy implancie ponad 400ml powinnas miec wiecej , no chyba ze mialas mniej w biuscie przed operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
ja rutinoscorbin mialam zalecony przez lekarza, bralam przez dwa tygodnie przed operacja dwie tabletki rano i dwie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ussia, zdrówka ! Fundnęłam sobie dziś dwa staniki i strój kąpielowy (kolejny ! ;) ) 65 G ... ja już sama nie wiem, co chwilę inny rozmiar. Ostatnio 60 i 65 F były dobre , dziś 65 F za małe a niektóre 65 za ciasne w obwodzie...paranoja. W każdym razie te dwa co mam są ok a musiałam sobie je kupić bo im dłużej patrzę na nagusy tym w większą deprechę popadam a tak w staniku wyglądają jeszcze jako tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Z Kubasikiem przed płaceniem miód mu kapie A potem jak się coś dzieje to możesz dzwonić na Berdyczów. Blizny tragiczne, Implanty zbyt duże i mi pod skórą się odznaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×