Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Sunshinexoxo
nie ma za co kochana. Sama wiem, jak duzo rodzi sie pytan przed i kazda informacja od dziewczyn ktore maja to juz za soba jest cenna. Wiec jak cos pytaj, chetnie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Mam takiego jednog mini steupka taka kropeczka:) a takto juz nic tam sie nie dzieje i sama nie wiem czy tego strupenka smarowac jeszcze tym natluszczajacym ? Czy przejsc do zelu silikonowego? Poradzcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,mam prozbe o rade odnośnie biustonosza,jestem 4 tygodnie po operacji,niebawem bedę mogła przestać nosić ten stanik pooperacyjny,i co dalej????,jaki biustonosz kupić,dajmy na to że sportowe nie bardzo mi odpowiadaja bo nie oszukujmy się do wszystkich bluzek nie pasują,czy można nosić te z drutami??kurcze tylko takich jest masa na rynku,cięszko znaleść jakiś ładny,seksowny bez usztywniaczy,napiszcie proszę czy to prawda ze druty są nie wskazane dla nas bo zdeformują biuścik???? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina mój mail acinworacz@op.pl ,dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
gość to ja usssia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNicola
Dziewczyny a smaryjecie tez ślady po drenach?, bo mam wrazenie,ze z tego tez blizna zostanie :/ Denerwuja mnie te 2 czerwone kropeczki, a juz jestem2 miesiace po opracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
nikola ja nie mialam zadnych sladow po drenach. Nic kompletnie tak mi dr Potocki piekn ie zrobil. Sama bylam w szoku. Ale Ty mozesz jak najbardziej smarowac mascia na blizny. Sylwia strupki powinny wszystkie zejsc zanim zacznie sie smarowac. Letiszia z drutami napewno jeszcze za wczesnie po 4 tyg. Ale idz do TKMaxx tam maja takie bezszwowe ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Letiszia, na fiszbiny jest na pewno za wcześnie. Ja kupiłam sportowy triaction i noszę normalne bluzki z normalnym dekoltem , stanika nie widać. Nicola, nie miałam drenów więc nie wiem ale myślę,że smarować nie zaszkodzi. Sylwia, ja bym tego malusiego strupka pewnie sama zdrapała :P myślę,że spokojnie możesz już przejść do kremu vol 2 ;) Karolina, no widzisz :) cieszę się , że już się nie martwisz :) zobaczysz, za kilka miesięcy będziesz zachwycona ! :) Ja dziś jadę na pierwszą przymiarkę normalnych staników. Nie kupię ale zobaczę jak piersi wyglądają. Może to mnie trochę pocieszy...gorzej jak totalnie załamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
letiszia druty sa niewskazane z uwagi ze wbijaja sie w blizny ktore po 4 tyg sa jeszcze swierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNicola
Dziewczyny nie straszcie,ze tylko ja mam te ślady po drenach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dzieki dziewczyny za odpowiedz! Mysle ze dzisiaj po kapieli posmaruje juz tym zelem. Dwa razy dziennie mam to smarowac? Czy 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka089
Nicola nie powinnaś mieć bliznę po drenie jedynie jak co taki mały ślad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny - czy ja też mogę prosić o zdjęcia na maila? implanty77@wp.pl Strasznie mi spać nie daje mroczna wizja ;), że piersi będą wyglądały przy implancie 300ml jak piłki na które ktoś naciągnął skórę. Ja mam miskę większe A bym powiedziała, ale jestem drobnej budowy. 73cm pod biustem, 83cm w biuście. Czy któraś może startowała z podobnego gabarytu i zechciałaby podzielić się efektem poglądowo? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
GoscKarolina , ja miałam w cyckach 83 cm przed op ale pod 69. 300 ml to niewiele...okrągłe czy anatomy? Sylwia, 3-4 razy smaruj.Ja przy tym masuje. Byłam dziś mierzyć staniki i jestem mega happy ! :) :) :) 65 F leży idealnie i pierś od razu wygląda na większą ! Póki co odkładam na bok myśl o kolejnym powiększaniu !!! :D mam tylko nadzieję,że już mi nie zmaleją ....nie mogę się doczekać zakupów ! Hura! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.. to mi dałaś do myślenia.. 300ml to niewiele mówisz. Ja będe miała okrągłe- właśnie dlatego tak rozkminiam, bo nie chcę nic sztucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Wpis powyżej to byłam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
Dziewczyny, a czy ktoras moglaby mi podeslac zdjecie po operacji (chodzi mi o implanty 330ml lub troszke mniejsze lub wieksze) Gosc Karolina ja mam juz zaplanowana operacje, mysle ze jesteśmy podobnie zbusowane. Mam 72cm pod biustem i 81 w biuscie, lekarka zaproponowala mi 330ml. Mierzylam 275 i 330 i dla mnie juz te 275 byly meeega duze i wlasnie ja sie obawiam na odwrot, ze zrobie sobie za duze:( dlatego prosilabym o jakies zdjecie mniej wiecej w tych rozmiarach. Teraz jestem praktycznie plaska,bo nie dosc ze mam male piersi to jeszcze mam krzywice i przez one sa prawie pod pachami rozlewaja sie tak, ze wygladam jakbym szla do komunii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
To chybs nie jest strupek..:( tak jalby mnie kulo od szwu jakby tak mu lepek wystawal tylko teraz nie wiem czy to ten wchlanialny? Czy nie... No bo tamte mialam juz 3 tyg temu zdejmowane niby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
No właśnie.. Mnie rozmiar 300ml są w sobie nie przeraża, tylko boję się wersji High Profile, a na Moderate mam za wąska klatkę podejrzewam. Zresztą dziwne to było, bo mierzyłam chyba implanty o kształcie anatomicznym, a mam robić okrągłe :/ albo coś mi się pomyliło. w każdym razie, poprzedni lekarz, który dokonywał dokładnych pomiarów zalecił mi 250ml, bo bał się, że 275 to już będzie efekt sztuczności. Z kolei drugi lekarz, ten u którego planuję zrobić operację ostatecznie - proponuje 300ml. Tylko mnie nie pomierzył, "na oko" wszystko.. Bo jeszcze nie umawiałam się konkretnie na termin- mam nadzieję, że wtedy mnie pomierzy? :/ Bo chyba zawsze dokonuja pomiarów przed ostateczną decyzją , prawda? Marika, czyli mamy podobne rozkminy ;) Kiedy masz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jakaś trzecia konsultacja? ale rób według swojego przekonania....bo moze 275 ml będzie dobre? w sumie to 300ml nie jest dużo..a drobna jestes? jaką masz budowe ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
szilka: no właśnie bardzo drobna jestem - drobne, cieniutkie kości. Taka "calineczka" ;) Obydwaj lekarze to widzą, ale do drugiego przyszłam bo nie byłam pewna czy 250ml będzie ok, a tamten lekarz nawet nie chciał ze mna n/t rozmawiać, sprawiał wrażenie jakby nie znosił słowa sprzeciwu ;) a to jednak ja jestem klientka i chciałabym wiedzieć co i dlaczego :) Ja najbardziej przekonana jestem do 275ml, tylko pytanie czy HP czy moderate..i też każdy mówi, że może wyjść inny rozmiar, bo to wszystko indywidualna kwestie jak się implant u kogo układa. Widziałam zdjęcia na necie, gdzie u jednych te 275ml wygląda cudnie- ideał dla mnie, a u innych prawie nic nie widać.. Lekarz tez troszkę mnie "wystraszył, że tak czy tak będzie sztuczny efekt.. a poprzendi mówił , że przy 250ml takiego nie bedzie własnie. z kolei za drugim lekarzem przemawia logika, on mówi: "Skoro już robi Pani piersi to chyba po to, żeby było jednak coś widać?;)"..trudno się nie zgodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Karolina termin mam na 27 pazdziernika:D. Ja mialam dokonane pomiary i na ich podstawie doktorka doradzila mi 330ml. Dziewczyny moglybyscie sie wypowiedziec, czy to sa duze implanty? Dla mnie one byly meeega,ale ja naprawdę nie mam nic, wiec moze dlatego. Lekarka dobrala mi do ogólnej figury (mam szerokie biodra) i oczywiscie do pomiarow. Karolina a dlaczego implanty okragle? Ja zostalam poinformowana,ze ich sie uzywa przewaznie u osob takich "przy kosci", ze wtedy one wygladaja naturalnie a nie jak pilki. Ja mam miec anatomiczne i podobno maja nie wygladac sztucznie, poniewaz nie posiadam prawie w ogole tkanki tluszczowej. No niestety alevjestem plaska jak deska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wlasnie uslyszalam argument, ze jak robimy, to zeby cos bylo. A prawda jest taka, ze mi nie zalezy na duzych piersiach tylko na jakichkolwiek :( bo jestem przez to strasznie zakompleksiona i czuje sie jak w podstawowce. I teraz sie strasznie boje,ze one beda jakies ogromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
O to niedługo -super :) Jak masz szersze biodra to też co innego, ja jestem wąziutka raczej w biodrach. Co do samego biustu, to trochę tkanki (jak stoję ;)) mam - pewnie dlatego taka decyzja chirurgów. Drugi w zasadzie anatomicznych nie robi, albo robi rzadko - ja zresztą chciałam okrągłe, bo mniejsze ryzyko, że się przesuną z czasem, a ja dużo się ruszam i uprawiam sportu ;) No ciekawa jestem bardzo jak to wyjdzie u Ciebie i oczywiście liczę, że pochwalisz nam się efektem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
Te dwie wypowiedzi powyzej to moje GoscKarolina a jakie ty masz wymiary w biuscie i pod? Pisalas chyba,ale tak mi muli telefon,ze nie moge cofnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
No ja mam w biodrach 95cm co eyglada dramatycznie przy plaskiej klacie, choc często slysze komplementy w tym temacie :). Zawsze sie pocieszalam ze chociaz tylek mam fajny (podobno). Karolina a Ty juz jestes umowiona czy dopiero chodzisz na konsultacje? Ja robie operacje w Krakowie pokazevwam efekty przed i po. Z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej strasznie się boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niestety szerszy tyłek, dlatego przed operacja miałam przerąbane. Na dole rozmiar 38 u góry 34. I rób co chesz. Wyglądało komicznie. Teraz to mam jakieś proporcje przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Tak pisałam: 73cm pod i 83cm w biuście. Dla mnie płasko oj płasko.. Ciesz się, że to już tak niedługo :) a nie denerwuj. Ja w tym roku już niestety nie zdążę, a miałam w planach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, naprawdę implant tej samej wielkości u różnych dziewczyn będzie wyglądał inaczej.. Ja też się bałam,że wyjdą sztuczne i w sumie ciesze się, że wyszły jak wyszły. Mogłyby być większe-fakt ale jak pomyślę,że mogłam mieć pamelę anderson na klacie to już wolę to co mam :D niektóre dziewczyny radzą brać maksymalny rozmiar jaki lekarz zaproponuje - ok zgadzam się , ale niech to zrobią dziewczyny,które lubią naprawdę duże piersi bo potem może być płacz . Zdałabym się na pewno na lekarza. Jeśli ma się zaufanie do chirurga to można się oddać mu z zamkniętymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ala, ja początkowo miałam zaufanie duże.. ale nie zbyt spodobało mu się jego "luźne" podejście jakby do faktu, że te 300ml będe wg niego dośc sztucznie wyglądały, ale przynajmniej będzie "coś widać".. :/ A ja nie tego oczekuję. Już chyba wolałabym żeby mi powiedział tak jak poprzedni, że 250ml to jest max co moge mieć z tym co mam obecnie, a co nie da sztucznego efektu. Że możemy zrobić większe, ale wtedy muszę się liczyć ze sztucznym efektem..a tak? cholera sama musze się z tym gryźć, a nie ma juz tu innego chirurga, któremu bym ufała oprocz tych 2. Ampo calej polsce tez nie chce jezdzic po konsultacjach.. Ps. Alu, a jakiej wielkości Ty masz implanty? Czyżby 275ml? I masz gabaryty takie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×