Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość magda
Email jest ale fotki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Wysłałam Ci moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że jednak budowa ciała budowie nierówny! moim zdaniem lekarz ma na tyle wprawne oko że juz dobrze wie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_bitty
Głównie chodzi o to, że przy każdej innej budowie ciała będzie inacvzej wyglądał inaczej implant. DLatego nie należy sugerować sie czyimiś zdjęciami, nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Mi nie chodzi o to by sugerować się innymi zdjęciami/piersiami,wiadomo że każda kobieta ma inne proporcje. Dr proponuje mi 325ml lub 350ml,a ja się zastanawiam czy będzie aż tak widoczna różnica między tymi rozmiarami i jaki efekt po nich uzyskam,skoro mam obecnie "nie małe" piersi,dziwi mnie opinia dr ze ocenil mój obecny biust na rozmiar "A" a po op. ma wyjść "D" zaznaczam że obecnie noszę biustonosze w rozmiarze "C/D" Stąd moje pytanie tutaj,może ktoraj coś więcej od siebie doda z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda ja nie miałam praktycznie biustu przed operacją. Teraz mam 330 ml anatomiczne wysoki profil i biustonosze z firmy esotiq kupuję 70Falbo 65G!!! Z triumpha mam 70E Jak ty teraz masz trochę cycka i mało pod biustem to 350 będą spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Witajcie, trochę mnie nie było. Niedługo zbliża się termin ustalenia ostatecznego terminu (ale to brzmi):P Mam nietypowe pytanie.. Czy mogłybyście opowiedzieć jak wyglądał moment usypiania do narkozy???? pliiiisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
To faktycznie magda mogą być duże :) Z tymi rozmiarami to różnie bywa. Ja miałam na oko takie same piersi jak moja siostra, z tym że ona pod biustem miała 85 i nosiła miskę C, a ja mam pod biustem wahania między 70-75 i przed operacją staniki najczęściej A. Postura naprawdę dużo robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
moment usypiania. u mnie dziwnie - w sumie to chyba był najgorszy moment z całej operacji. dostałam tabletkę głupiego jasia - ale nie mogłam jej łyknąc bo przed samym zabiegiem miałam konsultację na której mieliśmy dobrać rozmiar więc bałam się, że się nie dogadam z lekarzem. Potem łyknęłam tabletkę ale nim zaczęła działać już byłam na stole. położyłam się na tym wąskim stole operacyjnym coś mi wstrzyknęli w wenflon i miałam przez moment uczucie jakby jakiś gaz mnie wypełniał od środka - zdążyłam podnieść głowę - chciałam krzyknąć że coś jest nie tak - i już było po mnie...odpłynęłam. ale tego paskudnego uczcucia nigdy nie zapomnę,. Poprostu była wg mnie zła organizacja w przygotowaniu do zabiegu- z pewnością gdyby Głupi Jaś zaczął działać nie miałabym takiego odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
aga: O kurde, to niefajnie.. Biedna masz teraz traume :((( Ważne, że cała reszta sprawnie poszła :) Ktoś jeszcze opisze swoje doświadczenie z narkozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie zaczęłyścieków nosić biustonosze z fiszbinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Po około 3 i pół miesiąca. Najpierw tak okazjonalnie a na noce sportowy a potem codziennie i już spie bez sportowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny to co ja mam teraz zrobić? Wiem że radzilyscie słuchać lekarza ,ale wynika z tego że mogę obudzić się z "buforami"! No ale z drugiej strony chyba wie co dla mnie odpowiednie.. Nie mogę cały czas przestać o tym myśleć.. Dziękuję Wam za swoje opinie Love&peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Wiecie co.. ja jeszcze nie miałam operacji piersi, a już myślę o korekcie nosa .. Nie wiem czy zaczyna mi odwalać, czy tez tak miałyście? Słyszy się o tym, że z operacjami bywa tak, że jak się posmakuje tego to potem ciągle człowiek chce coś zmieniać.. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
U mnie spoko na salę operacyjną weszłam bez głupiego Jasia bo musiałam jeszcze coś podpisać:-Ppozniej podpinali mnie pod różne aparaty,wszystko tłumaczyli a później dali maskę niby z tlenem i .....słyszę budzimy się nie ma co się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Mam jeszcze jedno pytanie,czy przed badaniami jadlyscie jakoś inaczej,aby wyniki były dobre? Pytam ponieważ badania będę miała 2 dni przed zabiegiem,a bardzo dawno nie robiłam badań z krwi.Boję się ze mogę mieć jakiś niedobór,a wtedy zabieg się może nie odbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
gość magda, jeśli na co dzień racjonalnie się odżywiasz to nie będzie problemu. Przez kilka dni i tak nie nadrobisz za bardzo :). Nie masz się czym martwic to rutynowe badanko. Jeśli żelazo, cukier, krzepliwość będzie w porządku (a z tego co wiem to z tym najczęściej jest kłopot) to raczej wszystko ok. Pamiętaj że też ważne jest zeby operacja była dla Ciebie bezpieczna i po to te badanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina - powiem Ci, że ja mam to samo ;) mysle sobie, skoro bede miala ladny biust, to fajnie by bylo tez miec ladniejsze usta ;p alee wstrzymalam sie, tak jak mowisz, boje sie wlasnie wpadniecia w ten wir operacji :D chociaz akurat wydaje mi sie, ze jestem dosc twardo stapajaca po ziemi, ale wole dobrze przemyslec kazda decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda wysłałam Ci zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
WAŻNE pytanie: Dziewczyny, lada moment ide ustalić termin operacji..I miałam go już w glowie, ALE.. okazało się, że jest duże prawdopodobieństwo, że za jakieś 2-3 dni po operacji wypadnie mi okres.. I tak sobie myśle, że to chyba nie jest najlepsza data wobec powyższego? No po jak tu się "ogarniać" samej w takim stanie + jeszcze okres.. że nie wspomnę o osłanieniu, co dopiero latać i zmieniać tampony, podpaski.. no i ogólnie chyba nie jest najlepszym pomysłem dodatkowy ubytek krwi, kiedy 2 dni wcześniej miało się operacje? Jak to jest, ktoś wie w którym dniu cyklu najlepiej robić operacje? zaraz po okresie, czy jakoś w środku? A może można i zaraz przed tylko niepotrzebnie panikuję? Dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - o kurcze, powiem Ci, ze o tym w ogole nie myslalam;o ale pamietam, ze jak malam robiona operacje nosa, to tam okres absolutnie wykluczal operacje, wlasnie ze wzgledu na ubytek krwi, oslabniecia itp. az sama jestem ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Karolina -do lekarza z tym pytaniem powinnas iść :) generalnie to chyba okres nie jest najlepszym czasem na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dzięki Dziewczyny, tak właśnie myślałam. Trudno, poczekam te 5 dni ;) Tylko pytanie co jak mi się z nerwów przesunie :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Dziewczyny jestem 3 miesiace po operacji... mialyscie takie nerwobole jakiś czas po opracji? Chodzi mi min. 2 miesiace po, bo od razu po oeracji to wiadomo,ze boli....Mnie od kilku dni pobolewa piers/implant(czuje go troche) z lewej strony jak dotknę to boli i ogolnie jakies takie obolałe są, moze dlatego ,ze spałam na brzuchu ...sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Dziewczyny po operacji co robić na wrażliwe skutki a dokładnie jeden,są jakieś metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
GośćEwa zadzwoń sobie najlepiej do lekarza myślę ,że powinien odpowiedzieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×