Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość magda
lepetitprincesse przypomnij proszę kiedy masz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - miałam mieć w październiku, ale mam teraz dość poważne problemy ze zdrowiem i muszę się wstrzymać.. no ale lubię sobie tu przesiadywać, można się stąd dowiedzieć mnóóóstwa rzeczy :) dla mnie najlepsze sa opinie wlasnie tych dziewczy, ktore sa juz po. chociaz oczywiscie wiadomo, ze kazdy znosi operacje na swoj sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
epetitprincesse mam nadzieję że szybciutko wrócisz do zdrowia,życzę Ci tego z całego serducha :) Ja zaglądam tu ze 2 razy dziennie,prawie jak fb :D mam nadzieję że znajdą się i odpowiedzą mi kibitki palące,bo termin coraz bliżej.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacje plastyczne to ryzyko dlatego dobrze,że niektórym się udaje mnie spartaczył sankowski i nikomu nie polecam tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Magda ją się przezucilam na E papierosy jakieś 3 lata temu. Paliłam nawet przed zabiegiem. Jak wypelnalam te papiery przed zabiegiem to było tam pytanie o papierosy. Zapytalam pielęgniarkę co mam wpisać to powiedziała że nie pale. Czyli nie maja takiego wpływu na zabieg jak zwykle fajki. Może po latach wyjdzie co tam naprawdę jest ale faktem jest że odkąd je pale nie mam trampka w gebie, nie mecze się przy wchodzeniu na schody itd. Może tego sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Magda ja jak mialam operacje to lezalam z jedna kobietą- ona tez robila piersi, tylko wymieniala implanty, bo coś tam jej sie zadziało- miala je juz 11 lat. I ona palila nawet w dniu operacji, wychodzila nawet kilka razy przed szpital na fajke, ja bylam najpierw operowana, pozniej miala byc ona. Obie u tego samego doktora. Ale ona to mega uzalezniona byla od tych papierosów :/ W ogole to powiem,ze ja po operacji czulam sie jak po wojnie, fatalnie, a ona juz 30 min pochodziła normalnie i chciala wyjsc na fajke hahah. Druga operacja jak widac lepiej się przechodzi, a co do papierosów to chyba lepiej je ograniczyć? Lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Marzena palilam kiedyś tego e papierosa,ale jakoś to nie to samo.. mój mąż pali od dłuższego czasu i jemu odpowiada,nalogowcem raczej siebie nazwać muszę,mimo tego że nie palę dużo,bo jednak ciężko mi się z nimi rozstać,ale ja tak lubię palić :) wiem że to dziwnie zabrzmi ale sprawia mi to przyjemność:D Ewelina dziwie się tej kobiecie ze chociaż nie ogranoczyla palenia chociaż troszkę,masakra :/ Dziękuję Wam za chęć odpowiedzi :* postaram się ograniczyć na tyle ile dam radę,podejrzewam że jak będze po to pewnie nie przyjdzie mi nawet na myśl żeby zapalić, tak samo mam jak chora jestem,albo gardło zawalone,myślę że bedzie dobrze. Pozdrawiam Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Hejka, Jestem 5ty dzien po zabiegu, klata mnie boli jak cholera, nic prawie nie moge zrobic rekoma, a szew pod prawa piersia przy wstawaniu i kladzeniu tak pali, ze szkoda gadac... Az placze z bolu. Te napiecia miesni, ktore sa mega bolesne tez mnie wykanczaja :-( kiedy to sie skonczy :-(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Gośćja współczuję Ci bardzo ,mam nadzieję że będzie wkrótce lepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Gośćja a co Twój lekarz na to że Cię tak boli?duża miałaś wyjsciowke? I jaki rozmiar/pojemność implantu masz teraz? Podobno jest duży ból jeżeli kobieta nie ma własnej tkanki za wiele,a ma dobrany duży implant,dziwne trochę ze tak długo Cię to wszystko boli,naprawdę współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest jak sie daje implanty a jest sie zupełnie płaskim! generalnei zobaczysz ze z dnia na dzień będzie coraz lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Nie bylam wlasnie calkiem plaska, miseczka b a implant mam 350 pod miesien, a Was 5ego dnia juz konpletnie nie bolalo? Najgorzej jest po nocy, pozniej troche lepiej, ale i tak boli na tyle, ze musze brac p/bolowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
A kiedy moglyscie swobodnie cos robic rekoma? Ja moge je podniesc i odgiac tak troche, jak cos stoi wyzej to juz nie siegne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatEee87
Witam dziewczyny... W nast pon tj 30.11 mam juz termin na zabieg powiekszenia piersi u Dr.Anny Olenter w Zarkach Letnisko.BOJE SIE!!! Czy ktoras miala w tej klinice zabieg i jakie wrazenia? Jakie rady na te ciezkie chwile zaraz po?? Implanty ktore wybralam to allergan 375 ml wysokoprofilowe okragle,chcialam wieksze ale moja pani doktor nie chce sie zgodzic. Moja miseczka to B, ladne okragle i jedrne waze 52kg,169cm wzrostu. Wszystkie rady mile widziane. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Katee87 ja chce Cie tylko ostrzec, ze to naprawde mocno boli :-( wiekszosc osob mowi, ze do przezycia, ale ja prawie od tyg czekam az ten koszmar sie skonczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Hmmm goscja mnie bolalo, chwilami nawet bardzo, a wiec Ketonal bralam 4 dni. Pozniej juz lekow nie bralam i najbardziej bolalo mnie przy wstawaniu( to byl bardzo silny bol, ale trwal tylko kilkanascie sekund do momentu podniesienia sie)no i oczywiscie nie wysypialam sie w nocy, a wiec w ciagu dnia bardziej odczuwalam dyskomfort psychiczny z niewyspania niz ból fizyczny. 5 dni po operacji bylam juz na spacerze, nie bolalo mnie nic, czulam tylko takie napiecie.Kazda z nas jest inna, mozliwe, ze masz taki niski prog bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatEee87
ja mam bardzo wysoki prog bolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Ja mam wlasnie wysoki prog bolowy, nawet u dentysty zwykle nie potrzebuje znieczulenia, dziecko tez urodzilam bez srodkow znieczulajacych itp., wiedzialam, ze to boli, ale serio nie wiedzialam, ze az tak :/ czasami czuje jakbym miala taki skurcz miesni :/ i tak mnie trzyma jakis czas. Modle sie tylko zebym powiklan nie miala bo nastepnego zabiegu chyba bym nie przezyla. Boje sie zeby te implanty nie "poszly" do gory tak jak mowil lekarz, dlatego ciagle sie prostuje i pilnuje ze spaniem. Wszystko kreci sie teraz kolo tych cycow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatEee87
Ja jestem juz zdecydowana i raczej nie odwolam zabiegu przez to ze ktos probuje mnie nastraszyc ze tak strasznie boli :) Mnie kiedys pogryzl pies bylam szyta zywcej i jakos dalam rade,rodzilam dlugo i dosc ciezki mialam porod. Wiec nie bardzo rozumiem po co te glupkowate wiadomosci w stylu -to tak strasznie boli ze ja bym zrezygnowala- itp Widocznie nie boli dosc skoro masz jeszcze sile pisac takie posty :) bo gdyby az tak bolalo to bys tu nie siedziala i tego nie pisala bo nawet bys o tym nie myslala :D Moje zdanie jest takie kazda kobiet inaczej to przechodzi, jedna moja kolezanka mowila ze boli itp a na drugiej nie zrobilo to zbytniego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elamentor375
Glupkowate komentarze to Ty piszesz kobieto, nikt Cie nie odwodzi, a jak boli to sie sama przekonasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik12
Dziewczyny czy ktoras z Was wie moze jakie implanty ma Ewa Chodakowska? Wiem, ze pewnie sie tym nie chwalila, ale mysle ze wprawne oko nie jednej z Was moze sie na tym znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia2
Dziewczyny a wiecie moze mniej wiejcej jakie implanty ma ewa chodakowska? Wiem, ze sie tym pewnie nie chwalila ale licze na to, ze macie juz takie wprawne oko w tej kwestii, ze mozecie cos na ten temat powiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia2
Jej dwa razy napisalam bo myslalam, ze login zajety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatEee87
Elamentor375 Bolec musi bo jest to zabieg bardzo inwazyjny wiec tego sie spodziewam. Ale teksty w stylu tak strasznie boli i lepiej nie rob nie sa za madre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Czy ja napisalam, ze boli i masz nie robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Dziewczyny, Jestem po konsultacji, moj lekarz wybral mi 350cc anatomy, ale ja wolalam okragle i troche wieksze bo 375cc, naczytalam sie ze duzo pozniej ucieka a ja wydajac tyle kasy nie chcialam miec o rozmiar wiekszych tylko co najmniej 2. I teraz sie martwie czy nie bedzie ich za bardzo widac, znaczy tego rantu gornego bo ja raczej mam zwiski, rozumiecie dlugo dlugo nic a na koncu cos :-) boje sie tez czy ze wzgledu na wielkosc to czy nie beda zaczynaly sie pod obojczykiem :-) prosze Was o odpowiedz. Mam czas na decyzje w sprawie wyboru do konca przyszlego tyg, pozniej moj lekarz zamawia i odwrotu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Wiecie nie chce wygladac jak z przyklejonymi dwiema pilkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Katt Eee87 Nic się nie bój ja jestem po zabiegu u dr.Olender....Wszystko ok...opieka i klinika super....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Goscmama a jaka masz wejściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×