Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość magda
Karolina naprawdę?a pamiętasz o co Cię pytali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
magda: ja mam operacje za 1,5 m-ca dopiero, wiec taka rozmowa jeszcze przede mna. Ale mój doktor dał mi tylko nr tel do anestezjologa i mam to załatwić telefonicznie :/ tez nie bardzo wiem jak taka rozmowa moze wygladac, wiem tlyko ze mam miec aktualne badania. Ale nie ukrywam, ze troche mnie to zdziwlo, ze via tel.. wolalabym osobiscie. Ale moze tak się teraz robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolina a może chodzi właśnie o to żeby umówić się na spokojnie,dlatego dał Ci nr telefonu? W każdym bądź razie możesz zapytać,i powiedzieć że wolisz osobiście się spotkac :) Jeżeli chcesz to jutro napiszę,o co pytają :) Ja mam operacje już we wtorek,trochę późno bo w klinice mam być na 14ta na czczo,bez kawki porannej i bez jedzenia trochę mnie to przeraża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
magda: Jeśli możesz to chętnie poprosze te pytania :) Wiesz, z tego co mówił mi chirurg to tak to akurat u nich się załatwia, że wywiad z anestezjologiem via tel., a potem już tlyko rozmowa przed operacją :( No ale co zrobic, dostosuję się. Super, że to juz tak niedaleko - pojutrze. Będę za Ciebie trzymać kciuki, choć nie ma powodu, bo wszystko będzie dobrze na pewno. :) Bierzesz ze sobą do kliniki laptopa? Ja się zastanawiam :P żeby nie zczeznąc z nudów dobę po operacji w końcu tam trzeba zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolina,odezwę się tu jutro wieczorem i opowiem Ci co i jak,dziękuję za słowa otuchy,na pewno bedzie wszystko dobrze,MUSI BYC :) Będę ze sobą miała telefon,to właśnie taki mój mały komputerek :D bardziej się martwię gdzie "na wspólnej" obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka771
Dziewczyny kiedy można spać na brzuch , ćwiczyć ? Ile trzeba chodzić w tym staniku ? Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
magda: Ok, podaję Ci też mojego maila jakby co implanty77@wp.pl Jutro będziesz szczęśliwą posiadaczką !! Ale super :D "Na wspólnej" i powtórki obejrzysz sobie jak wrócisz do domku, co najmniej 7 dni urlopu Ci przysługuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
No z miesiąc to mozesz zapomnieć o spaniu na brzuchu, a przynajmniej u mnie tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dluzej niz miesiac, minimum 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka771
No to nie jestem pocieszona . Po jakim czasie widzi się ostateczny rezultat ? Ja jestem miesiąc po operacji i nie jest źle ale tez nie fantastycznie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka771
Co kobity uzywalyscie lub używacie na blizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata771 każdy do siebie dochodzi w swoim tempie :) za 2 miechy to nie będziesz pamiętała że się martwiłaś. Wszystko się unormuje. A do smarowania zapytaj o coś najlepiej w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolina była na tym spotkaniu,nie trwało długo,osluchala mnie i dała ankietę do wypełnienia,a w niej były pytania odnośnie chorób,grupa krwi,ostatnia miesiączka,ogółem standardowe pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczynki dziś ten "wielki dzień" właśnie jadę do kliniki,zaczynam czuć lekkie zdenerwowanie,ale staram się przekładać je na pozytywne emocje :) Trzymajcie proszę kciuki! Odezwę się w krótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozliwe ze piersi nawet do roku moga sie ksztaltowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
gość Magda powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Kurczaki .. Sa dwa regaty cz.3 :) i ja produkuje sie na martwym wątku ;) tu was tyle.. Zaraz przesiądę sie na komputer to skopiuje tamte wiadomosci :) nam operacje zaplanowana na marzec - nie moge sie doczekac, choc strasznie sie boje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Żyje! Jestem już po zabiegu,odbył się kolo 16ej a godzinkę temu mnie wybudzono,mam fajny cyc :D boli ale dam radę :) dziękuję tym którzy trzymali kciuki. Love & peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
magda: Myślałam dziś o Tobie kilka razy - czy juz jesteś po, w trakcie i jak się czujesz. Tym bardziej miło mi przeczytać, że wszystko dobrze i jesteś zadowolona, SUPER :))) hhihi wyśpij się i odpocznij i informuj nas jak się czujesz :* buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Dziewczyny, czy moze tak byc, ze jeden cyc (prawy) moze juz prawie dojsc do siebie (malo spuchniety, malo bolesny nawet przy dotykaniu itp) a drugi nie? Lewy jest jeszcze dosc mocno spuchniety, caly czas czuje, ze nie jest moj i przy schylaniu czuc takie jeszcze jakby sie "odrywal", boli mnie jeszcze czasem tak po prostu nawet jak siedze i sie nie ruszam. Prawy jest duzo lepszy. I jeszcze jedno - po jakim czasie mniej wiecej ich rozmiar dochodzi do ostatecznego rozmiaru? Mialam operacje miesiac temu, oprocz tego, ze w lewym ta gora jest jeszcze spuchnieta i wydaje sie wiekszy to dol jest taki, ze szczerze jakby byl mniejszy to bylabym niezadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny jestem już od wczoraj w domku,czuję się coraz lepiej,chociaż było bardzo ciężko... miałam mieć 325ml a wyszło w końcu 315ml ja miałam dość dużo swojego gruczołu,Ci co mnie rzadziej widuja myślę że Nie zauważą,zależało mi na wypelnieniu obwislych piersi i tak się stało,lewa pierś szybciutko dochodzi do siebie,prawej natomiast trochę dłużej to może zająć, mam ja dość wysoko.Mimo bólu nie żałuję,wręcz zachęcam, jeżeli szuka ktoś Dr z okolic Bydgoszczy,bardzo chętnie podam namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata77
Dziewczyny, a z innej beczki....Bedziecie kiedys wyciagac implanty ? Ja mam teraz 38 lat, nie wiem czy za 15 lat nie bede musiala wyjac implantu, albo go wymienić, ale co później ? A jakbym nie chciala juz zmieniac tego implantu co mam, to zakladajac, ze dozyje sedziwego wieku ten implant tyle czasu bedzie w moim ciele ? :) Zreszta , jakbym nawet go wciala wyjac za 20 lat to nie bede jeszcze taka stara i bede miala brzydki biust po wyjeciu implantu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny jestem już od wczoraj w domku,czuję się coraz lepiej,chociaż było bardzo ciężko... miałam mieć 325ml a wyszło w końcu 315ml ja miałam dość dużo swojego gruczołu,Ci co mnie rzadziej widuja myślę że Nie zauważą,zależało mi na wypelnieniu obwislych piersi i tak się stało,lewa pierś szybciutko dochodzi do siebie,prawej natomiast trochę dłużej to może zająć, mam ja dość wysoko.Mimo bólu nie żałuję,wręcz zachęcam, jeżeli szuka ktoś Dr z okolic Bydgoszczy,Chętnie podam namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Cześć Dziewczyny! Jestem po konsultacji w LUX MED z panią dr., i mam termin operacji na początek marca usmiech.gif Nie mogę się doczekać usmiech.gif Nie mogę także uwierzyć, że w końcu po tylu latach skończe z kompleksem! Ale od początku usmiech.gif Zawsze byłam dziewczyną z małym biustem, baaaaa baaardzo małym usmiech.gif Po urodzeniu i wykarmieniu pierwszej córki z biustu małe B przeszłam w DD (los zagrał mi na nosie i pokazał jak mogłabym wyglądać! Matko! kochałam swoje piersi!) a po schudnięciu, zaprzestaniu karmienia miałam takie coś na kształt małego C, ale skóra.. jędrność?! co?? a co to jędrnośc?! no i druga ciąża.. generalnie schemat ten sam.. piękne DD! i teraz?! ło matlulu! .. to jakiś żart! choć ponoć nie jest tak źle.. mam trochę swojego gruczołu.. no ale wiecie.. jędrności to nie ma całe życie kompleks, dogryzki.. znacie? z przodu plecy.. z tyłu plecy… pan bóg stworzył cie dla hecy .. ahhhh łzy kupując kostium kąpielowy, te mokre gąbki w kostiumie schnące na słońcu chyba z milion lat… wstyd przed mężem.. blokada w głowie.. tragedia. Po wizycie jestem pełna nadziei… Pani Doktor wybrała mi implanty okrągłe, 360cc, wygląd mamy osiągnąć naturalny i szczerze w to wierze, bo sterczące piłki to mój najgorszy scenariusz. Pocieszona jestem faktem, że dr wcale nie podziela mojego zdania dotyczącego mojego beznadziejnego biustu, skarpetami ich nie nazwała ;) .. być może nie jestem aż w tak beznadziejnej sytuacji.. ale patrzę przez pryzmat głębokiego kompleksu..który trwa od wieku nastoletniego.. :) i teraz się znamy mam nadzieję, że będziemy sie wspierały przed, jak i po operacji Moja wyjściówka to 75C, tylko pozbawione jędrności, po dwójce dzieci. (dodam że mam 165cm wzrostu i waże niecałe 60kg, mam szeroką klatkę piersiową/ramiona) Cięcie mam mieć wokół brodawki.. też się boję, że to będzie widoczne? miałą któraś z was dziewczny? czy mogłabym prosić o zdjęcia dziewczyn które miały wszczepiane implanty okrągłe o objętości w pobliżu 360cc? Czy Wasi lekarze szczególnie na jakieś powikłania kładli nacisk? mówili wam jakieś dane statystyczne? i jeszcze jedna seria pytań- jak wyglądała u was wizyta? ile razy przymierzałyście te protezy? bo ja byłam mierzona, miałam stymulację 3d- *szczerze to kijowo to wygląda, bo po prostu rozciągnięte zdjęcie- znalazłam taki stymulator w necie na jakis amerykanskich stronkach) potem przmiarka w staniczku,bluzce, swojej bluzce.. nie wiem.. najchętniej to bym te implanty wzięła do domu jezyk.gif hahaha I czy piersi po operacji jak już opadną, ulozą się to sa mięciutkie i ciepłe? (silikony) czy jak te z wypełnieniem z soli? zimniejsze od reszty ciała? zapomniałam się pani doktor spytać… i boje się tej torebki wokól implantu.. Dziewczyny czy naprawde ten wskaźnik wynosi 12-20%?!?! Marze o tej operacji.. wiele ona dla mnie znaczy ale ta informacja mną wstrząsneła.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
gość magda: Fajnie, że humor dopisuje i masz pozytywne nastawienie :) Dawaj znać kiedy lepiej się poczujesz, kiedy ból zacznie mijać- jestem tego ciekawa, na który to u Ciebie wypadnie dzień. Mójcion: Gratuluje decyzji :D Ale z tego co o sobie piszesz, to nie mogło być z Tob.ą tak źle - biuścik B i Ty narzekasz i mówisz, że bardzo mały? Kochana..bez żartów proszę :P A po drugie, skoro urodziłaś komuś 2 dzieciaczków to musiał ktoś na ich punkcie nieźle oszaleć :) Sam kompleks rozumiem, ale gdybym miała pełne B - nie pomyślałabym nigdy o operacji.. Co do Twoich pytan, zanim ktoś Ci odpowie, proponuje cofnąc się o tak z 30-40 stron, albo zacząć nawet od początku, na pewno odpowiedzi juz padły ;) no i dowiesz się wielu innych rzeczy buziaki i witaj w gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa zelkowa Ja
Jestem 11 dobę po zabiegu czuje sie juz swietnie. Przeciwbólowe przestałam dawno brać.!:) moj biust wyjściowy 75 B teraz mam 75 E wkładki mam okragle wysokoprofilowe allergan 375 ml ;) dr Olender zarki letnisko Cycuchy są przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolina jeszcze niestety boli,nie wiele mogę samodzielnie robić,co się dziwić w sumie skoro minęła dopiero 2ga doba,na szczęście mamusia nade mną czuwa :) ból jest jakoś do zniesienia.Mam nadzieję że szybko przejdzie bo to męczy strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Magda: Jasne, że 2 doby to tyle co nic, domyślam się, że jeszcze boli :( Najważniejsze, że myślisz pozytywnie - właściwe nastawienie wpływa na samopoczucie, Ameryki nie odkrywam ;) Koleżanka wyżej napisała, że 11 dni po już ją nie boli - więc jest to jakiś odnośnik, choc wiadomo, że każdy indywidualnie to przeżywa wszystko. A powiedz jeszcze jak wyniki przed znieczuleniem? Domyślam się, że miałaś w normie, ale czy robili Ci przed operacja EKG serca np.? Czy już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Magda! to super masz mamę! :) fajnie że Cię wspiera w decyzji. Mojej to trochę zajęła ale koniec koncow to stwierdzila ze dobra decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dziewczyn juz po operacji: czy ktoras z Was miala watpliwosci, obawy jak bedziecie sie czuc po wstawieniu implantow? W sensie czy nie bedzie mysli, ze mam cos sztucznego w ciele? Czy o tym sie zapomina, przyzwyczaja? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×