Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Ewa85
Czy jest tutaj jakas dziewczynba, czy dziewczyny u ktorych piersi doszly do siebie dopiero po uplywie 6 miesiecy ? U mnie mija 5 miesiecy i jeszcze to nie jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena- trochę już siedzę na tym wątku i dziewczyny niekiedy skarżą się na tą "jajowatość", ale z czasem się to normuje, więc główka do góry! na pewno wszystko będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Magda ta maścią można smarowac mniej więcej po miesiącu. Na pewno rany już muszą być zagojone. Teraz to smaruj sobie np oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolcia już na lajcie wszystko,posprzatalam dziś trochę w domu,ogólnie to wszystko bez żadnych problemów,wiadomo staram się nie dźwigać jeszcze i rąk ponad głowę podnosić.Wysypiam się na boku i jednym i drugim,nie umiem spać na wznak,prawa pierś już prawie opadła,mogę wysłać Ci fotkę jak chcesz :) Jak się poloze to,to lewe zebro czasem boli,ale sama już nie wiem czy to od zabiegu czy od tego ze podczas operacji okazało sie ze mam coś w piersi,dr wyciął aby wziąść do analizy,w tym tygodniu się dowiem co to jest,mam nadzieję że to żaden z nowotworow,chociaż dr mówił że nie można tego wykluczyć.. :( na usg inny lekarz oglądał tą lewa pierś długo aż się zmatwilam i zapytałam czy coś sie tam dzieje?,ale mówił że jest wszystko dobrze,a tu się okazało ze jednak nie, bo coś jest.. Wcześniej tak o tym nie myślałam,ale teraz zaczynam się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaZelkowaJa
Ja równo 3 tyg po. Piersi juz ładne, nie są opuchnięte, zeszły troche w dół, moja asymetria została ładnie wyrównana. Pas miałam nosić 2 tyg a stanik 4 tyg i poznij juz moge normalny z fiszbina. Robie juz wszystko ale czasem odczuwam takie jakby przykurcze mięśni i zakwasy, jak sie ran obudzę tez to mam. Tez tak mialyscie? Ktora chce moge wysłać zdj. :) Allergan 375ml okrągłe wysokoprofilowe dr Olender zarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Madziu: Wiem, że w takich sytuacjach trudno się "nie przejmować", ale bądź dobrej myśli, bo oni rutynowo MUSZĄ pobrać próbkę tkanki do badania, a to może być zwykła torbiel, które jak wiesz są nie szkodliwe nawet do 3-4 poziomu z tego co wiem, pomimo że to już stan bardziej zaawansowany. To bardzo dobrze, że zbada tę próbkę, bo tzn. że fachowo podchodzi do swojej roboty, perfekcjonista :) A Ty nic się nie martw, bo będzie wszystko dobrze. A powiedz, robiłaś sobie badania USG piersi PRZED operacją i wyszło ci coś? Bo ja robiłam niedawno, dlatego wiem co mam na teraz, a Ty może robiłaś duuużo wczesniej np, rok wczesniej i sta zaskoczenie, że wyszło dopiero przy operacji? Zasuwasz juz nieźle, skoro sprzątasz i śpisz na boku :D super normalnie, dzięki waszym opisom prawie w ogóle się nie boję! :P :D Ps. Jasne, że chce zdjęcie , bardzo chętnie zobaczę jak to wyszło :) mój mail: implanty77@wp.pl Nowa Żelkowa Ja: Hej witaj. Ja bardzo chętnie zobaczę zdjęcie, jeśli masz ochotę. Gratuluję cycuchów :D Mojego maila masz powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
NowaZelkowa - o to super Ci się goi :) te przykurcze z tego co wiem, mogą być jakiś czas odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Hej Karolcia,dziękuję za słowa otuchy,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze,jak narazie zostaje mi niepewność.. dzwoniłam do kliniki,mają już wynik,ale niestety nie moga udzielać żadnych informacji przez telefon,a ja w najbliższym czasie nie będę mogła tam pojechać,dopiero po świętach się dowiem co i jak.. Pytalas o usg,kochana ja mieszkam za granicą,przylecialam tydzień przed zabiegiem i robiłam wszystkie potrzebne badania,również usg piersi,na te badania umowilam się miesiąc przed zabiegiem,bałam się ze nie bedzie wolnych terminów.Pan od usg zawalil,zapłaciłam 100zl za niecałe 10min i do tego zła diagnoza,fakt oglądał tą pierś dosc długo,ale koniec końców powiedział że wszystko jest w porządku,więc mój chirurg nie spodziewał się takiej niespodzianki,mówił mi o tym po zabiegu i z tego co dobrze pamiętam wyciął to całe i potem poszło do analizy,a ja durna myślałam że to zebro hehe a to rana po tym "czymś" tak bolała,czasem jeszcze zaboli,jak kładę się spać. Tak się zastanawiam czy to że tak szybko wróciłam do zdrowia to normalnie? Większość dziewczyn potrzebuje troszkę więcej czasu,a ja czuję się normalnie, a dopiero dziś minęło 2 tygodnie..fakt nie mam jakiegoś wielkiego implantu bo 315ml HP anatomiczne. Karolcia wyśle Ci zdjęcia jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
NowaZelkowaJa Super,teraz możesz się cieszyć nowymi cycuchami :) Jak to z rozmarami wygląda?bo ja nie wiem jaki mogę mieć rozmiar,dr wspominał że beda takie "D" Ale chciałbym sobie pomierzyc aby wiedzieć na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
lepetitprincesse, magda dzięki za odpowiedz. Kurcze no serio mam nadzieje, ze mi to nie zostanie... Jakby tak ta gorka z pol cm sie obnizyla to by bylo plasko. A tak to wyglada jakby gora implantu sie odznaczala... Kurcze no mam nadzieje, ze sie wygladzi. Spac przez to w nocy nie moge serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaZelkowaJa
Zdj podeśle :) z rozm wyglada to tak ze mam 375 ml okrągłe wysoki profil swój miałam 75 B teraz mam 75 E. To dobrze bo juz sie martwiłam tymi skurczeami. Co do tego guzka mam nadzieje ze bedzie kochana wszystko ok. :) A i jest jeszcze jedna sprawa. Blizna na lewej piersi gladziutka ładna i nie wyczuwalna a na prawej na końcu bliżej pachy mam jakby kuleczek. Czy to zejdzie? Miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena, YOLO - każda z nas przechodziła ten czas. U każdej to troszkę inaczej wyglądało. Ja miałam schizę na początku że cyce są za wysoko, potem się to wszystko unormowało. Daj sobie czas! Odpoczywaj i dojdziesz do siebie spokojnie. A teraz uciekam pierogi lepić! Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - wiem, co przezywasz, moja kolezanka miala identyczna sytuacje, tylko ze u niej ten guzek wykryto podczas badania u ginekologa. koniec koncow okazalo sie, ze to niegrozny torbiel, ale ile nerwow sie najadla.. przede wszystkim na pewno nie mozesz sie martwic na zapas. no i dobrze, ze sie zdecydowalas na zabieg, przynajmniej szybko wykryli ta zmiane, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Kobietki życzę Wam jak i Waszym bliskim,zdrowych,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Tak jest, Zdrowych i Spokojnych Babeczki :* :) Ps. Madziu, nie wiem czy wysyłałaś maila, w każdym razie nie doszło nic. ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa80
Dziewczyny musze sie z wami tym podzielic :D. Wczoraj kochalam sie z moim partnerem pierwszy raz...dlugo sama bylam..no ale do rzeczy....cyt. " gdybym nie dotknal twoich piersi pomyslalbym ze to sylikony bo sa tak piekne i idealne " musialam powstrzymac sie od smiechu...on byl taki powazny :D Musze usciskac mojego dokorka ze zrobil mi naturalne w dotyku i wygladzie piersi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę cię zmartwić , chciał się jak najszybciej spuścić a reszta jest niezbyt istotna. Za chwilę jak mu przejdą pierwsze emocje i za cycki cię weżmie to będziesz mieć tak jak ja . Ma problem że mam plastyk w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa80
A po co mam mu mowic ze mam "plastyk" w srodku ? . Moze za miesiac juz z nim nie bede to nie musze mu sie zwierzac ze wszystkiego. Tak mi sie smiac chcialo, ze nawet nie odwazylam sie go wyprowadzic z bledu. Ja mam maly implant to i efekt super :P. I niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onon
Jako facet Ci powiem, ze odkad dotknalem plastyku nie chce macac juz nic innego. Moja dziewczyna ma mega zrobiony biust, wyglada cudnie i jest miekki.Operacja piersi powinna byc refundowana przez NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy dobrze zrobionym biuście na pewno nic nie powinno być czuć! poza tym trzeba troszkę poczekać aż piersi się ułożą i będą już miekkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej NowaZelkowaJa z chęcią zobaczę efekt bo ja mam miec 360 cc okrągłe.. Ile masz wzrostu i ile ważysz??? Ja 165cm i 60 kg. Jesli mogłabym was prosić dziewczyny o zdjęcia to prosze bo jestem w kropce, mam druga wizyte za ponad tydzien. I chce juz byc zdecydowana, bo nie wiem czy zrobić mniejsze czy własnie 360. Adres carpioo@op.pl Z tym guzkiem sie nie przejmuj, skoro nie chcieli nic powiedzieć to jest dobrze. Gdyby wyszło cos niepokojącego to by sami zadzwonili i kazali bezzwłocznie stawić sie w klinice. Tak mi sie wydaje. Gliwa do gory!! Trzymam kciuki aby to było nic groźnego! Ciesz sie cycuszkami! Odganiaj zle myśli!! Przepraszam za bledy ale pisze na telefonie z autobusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - no i prawidłowo! jak się nie szaleje z rozmiarami to wychodzi mega naturalny efekt - jak to widac na Twoim przykładzie:) a nawet jeśli kiedyś miało by mu się odwidzieć, jak ktoś pisał, to co z tego? najważniejsze, że Ty jestes zadowolona ze swojego wyglądu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ja podobne mam podejście co Ewa- po co mowic? Ja to musze powiedzieć :) bo mi maź sie dziećmi bedzie musiał zajmować Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie jestem za tym, żeby rozpowiadać za bardzo po ludziach - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Powiedzcie mi proszę jak dbalyscie o blizny pod piersiami? Moja się taką jakąś szeroką robi.. :( Karolak wybacz ze jeszcze zdjęcia nie wysłałam,pamiętam cały czas o tym,ostatnio dużo się dzieje w moim życiu.. trochę mi się małżeństwo wali.. nie umiem się cieszyć ze swoich cycuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Madzia: Spoko, luzik :) Fajnie, że dałas znak życia, bo ja już się zastanawiałam czy ta cisza to czasami nie efekt jakichś złych info odnośnie badania wiadomego. Przykro mi z powodu zawirowań w życiu prywatnym u Ciebie, na pewno wszystko sie poukłada. Szkoda, że akurat w takim momencie wypadło kiedy potrzebujesz odpoczywać, ale tak bywa. Ja spokojnie poczekam na foty, wyslesz w wolnej chwili. Operejszyn mam dopiero za 3 tyg. ;) ściskam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcion
Magda bardzo mi przykro ze teraz przechodzisz ten trudny okres w tam trudnych okolicznościach. Sle ci duzo siły i wytrwałości!! Badz silną babką! Koniecznie daj znac co z wynikami! Ściskam mocno!! A co do mówienia to ja zawsze mowilam ze jak urodzę dzieci to zajmę sie piersiami i je powiększę. Urodziłam dwójkę i rozdział z powiększaniem rodziny jest zamknięty. Nigdy nie ukrywałam swojego niezadowolenia z powodu piersi .. Mowic nie mowie nikomu prócz jednej koleżance i Najbliższym. Ale nie z powodu zażenowania czy wstydu, co to to nie... Tylko mi sie słuchać nie chce tych - a po co ci to? Masz kompleks? Czemu, pokaz :) a kiedy? A pokażesz po operacji?? A wy tez maxie podobne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×