Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość GośPp
Dziewczyny jestem 11 dni po zabiegu, wszystko pięknie ładnie powoli zaczynam zapominać o operacji. Tylko te swedzace szwy hah na szczęście w czwartek ściągnięcie ;) orientujecie się może ile czasu schodzi opuchlizna? Teraz są idealne ale liczę się z tym że jeszcze trochę ich stracę :/ czy wy też mialyscie wydety brzuch. Normalnie u mnie momentami 3 miesiąc ciąży haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
GośPp tak! No właśnie mam wzdety brzuch ale myśle ze to dlatego ze podczas rekonwalescencji tylko siedzę i jem ! Hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Np wy dziewczyny i Sara m, Hexa7 i Gravity. jesteście świeżo po operacji. Niebawem dołączy do was Beti48 .. Jak ha was zanudzę tym stwierdzeniem, ale jak ja juz bardzo chce czuć te spuchnięte cycji, ze swędzącymi szwami ;) Hahaha i chodzić juz po sklepach z koronkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa 7
Pierwsze zakupy za mną, kupiłam 6 sztuk a najlepiej leży ten dla karmiących mam ;-) Denerwuje mnie tylko to że one są tak daleko od siebie, doktor mówi że bliżej być nie mogą a 2 cm to jest ok. Może to przez wysoki profil? Anatomów mieć nie mogłam bo na desce doktor odradzał no i mówił że lubią się przekręcać w co nie wierze. To dopiero 6 tyg. Chyba grzesze że tak narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hexa7, nie grzesz kobieto !!! U mnie ma byc ok 3 cm przerwy i wydaje mi sie to naturalne, jak ci zmiękną piersi to przeciez w staniku sobie je zbliżysz :) tak mi sie wydaje ... Ze musi troche czasu jeszcze minąć Sara m a jak u ciebie?? Zaglądasz tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
mi też dr. mówił ,że całkowite zbliżenie to będzie po kilku miesiącach w staniku _ odległość zależy gł. od stanu wyjściowego ... ja obecnie też mam przerwę , więc nie liczę na nowe cycki razem hahaha wolę mieć przerwę niż ryzyko połączenia tkanki , najważniejsze ,ze będą pełne i większe :) hexa7 wyglądasz exstra , myślę ,że przesadzasz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
hej dziewczyny przed zabiegiem ,nie stresujcie się ,nie warto sama miałam rozne mysli ,ale uwierzcie mi w klinice muszą się dobrze wami zaopiekować po za zabiegu i w czasie zabiegu ,płacimy wielką kasę i opieka jest naprawdę super ,jezeli będziecie wymiotowac po narkozie to chciejcie zastrzyk anty-wymiotny ,cokolwiek by wam dolegało to alarmujcie ,ale opieka w takich klinikach jest mega ,pomagają wstac,do ubikacji itp.dzisiaj jestem 13 dobę i juz autem jechałam bólu nie czułam ,jedynie to unikam dzwigania ,mąz mi pomaga w czynnosciach codziennych ,nie bojcie sie zabiegu ,porod 10 razy bolesniejszy ,3 dni po zabiegu najgorsze ale jedynie wstawanie bo bierzemy wtedy przeciwbolowe i juz po bolu ,nie stresujcie się ale potem efekt wymarzone cycki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulciaaa
dziewczyny ! nie ma co się martwic i denerwować na zapas zabiegiem! ja to w sumie wcale się nie denerwowałam, raczej chciałam mieć "to" już za sobą. jestem juz po ponad 2 miesiacach od zabiegu, miałam 5 listopada, w klinice dr Marcina Sierocińskiego w Katowicach. wybrałam bardzo fajne implanty wypełnione hydrożelem firmy Arion wysoki Profil 240cc. piersi już się fajnie układaja, noszę normalne staniki, w sumie wszystko robie już jak sprzed zabiegu, trenuje itd, blizny prawie niewidoczne !! aha implanty okrągłe mamusmiech.gif jestem zdziwiona bo wszędzie na forach pisze się o strasznym bólu po zabiegu i braku możliwości poruszania się, a ja bez problemu wykonywalam wiele czynności... owszem pierwsze dwie noce nie były najprzyjemniejsze, ale dało się wszystko znieść, bez jakiegoś zbędnego faszerowania się toną leków. także polecam gorąco ! jakby ktoś miał jakieś wątpliwości to mogę odpowiedzieć na jakieś pytania bo wiem jak sama się czułam przed zabiegiem, choć klinike wybrałam bo słyszałam o niej wcześniej juz dobre opinie... aha ja nie łykałam żadnych antybiotyków czy witaminy C specjalnie (łykam ją nacodzien;p;p ) możecie podać jak co emaila to prześle zdjęcia, załączyłabym tutaj ale nie widze opcji... jest taka możliwośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietusek
Cześć:) kto miał operację u dr Kasprzaka w Krk? Jaki on jest? Tzn czy miły, wszystko tłumaczy czy tak na szybko??? Przed operacja trzeba się u niego spotkać z anestezjologiem czy wystarczy w dzień operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Paulciaaa czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia na maila? c_agacia@o2.pl Mam jeszcze kilka pytań do Ciebie. Za ponad miesiąc mam operację i dużo przemyśleń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Paulciaaa _ proszę Cię wyślij mi fotki , mam za 2 tyg. operację i mega świruję ___ takie wpisy jak Twoje są dla mnie mega budujące , działają na mnie jak najlepszy antydepresant :) fakt zbyt dużo na forach czyta się o bólu , niemocy i to przeraża , więc jak dla mnie proszę o więcej postów , które nie straszą , mają wiele pozytywnych przesłań dla nas - dla tych co są tuż PRZED :) mój mail beatka3737@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
Racja jest, nie ma co panikowac ,ale Paulcia zas nie sciemniaj ze nie brałas w pierwszych dobach cos przeciw bólowego ,nikt się nie faszeruje wystarczy jeden ketonal na dobe ,ja brałam przez trzy doby i antybiotyk tez ,kazda dostaje bo jestes po zabiegu i zeby nie wytworzył się stan zapalny i poza tym nic wiecej ,po zatym dziewczyny przed zabiegiem ten stres jest gorszy niz cała operacja ,dla tego nie denerwujcie się kazda z nas przechodzi ból indywidualnie ,ale tak jak pisałam porod gorszy i dałyscie radę i cycki to tylko przyjemnosc ,moja rada jest taka walczcie o wieksze implanty moje kolezanki co mają zrobionemałe to mają nie dosyt żałująze nie wzięly wiekszych ,wiec 240 to jest maly implant wedlug mnie szkoda operacji ale to zalezy ile pod biustem ,waga,wzrost itp tez mialam dylemat ale postawilam na wieksze narazie nie załuję mam wkoncu 95 w cyckach;-)hura!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dziewczyny, czytam was od dawna, ale dopiero dziś wypowiadam się :) Jutro po południu mam zaplanowaną konsultację u Dmytrzaka w Szczecinie. Stresuję się okropnie, przede wszystkim dlatego, że nie wiem cały czas jaki rodzaj i rozmiar chcę implantów (wyjściowe 80b przy 173cm i 68wagi- szerokie ramiona :( ) wiem jedno- nie chcę anatomicznych i chcę duże, ale żeby nie wyglądały absurdalnie.. jakieś rady, sugestie? :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mam 165cm wzrostu, waga 58 kg, pod biustem 70cm. Rozmiar wyjściowy A teraz mam C. Implant anatomiczny 345 cc wysoki profil pod mięsień. Teraz 2 tygodnie po operacji mam 90cm w biuście ale wiadomo jeszcze jestem opuchnieta. Na poczatku myslalam o implancie 285cc. Dopiero na drugiej konsultacji zdecydowałam się na większe. Cieszę się bo był to dobry wybór. Myśli typu że są za małe jeszcze nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Meegi to my z tej sanej gliny ulepione - identyczne wymiary - wybrałam 365 Ohhh nie noge sie doczekac aaaaaa Wszystkim dziewczynom dziekuje za te wpisy :) operacje robie na pewno noe zrezygnuje z marzen :) Chętnym dziewczynom do przesłania zdjec podaje maila ( zdjęcia tylko dla mojej wiadomosci) carpioo@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Asylwetka jedyna racjonalna rada bedzie konsultacja u conajmniej dwóch lekarzy .. Przymierzasz pomacasz, pomyślisz, prześpisz sie z tym...ja miałam jedna wizyte ze symulacją 3D ale wg mnie to jest takie bardzo orientacyjne, ale cos tam widac. Druga wizyta bez wizualizacji. Dwóch lekarzy doradziło mi ten sam rozmiar, wiec mam pewność. Na bank sama musisz wiedzieć czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaritaEsp
GOŚĆGAGA - jakie masz implanty ze masz aż 95 cm w biuście ? I ile pod biustem oraz jaka wyjsciowka ? Mi wyszły małe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcijon a ile już jesteś po operacji? Mi nago nadal wydaje się że te piersi za duże i nie naturalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcijon masz 20 cc wiecej :) utwierdza mnie to w przekonaniu że wybrałam dobry rozmiar. Dobry lekarz wie co robi. Pomierzy, policzy, popatrzy do tabelki i wybierze najodpowiedniejszy rozmiar. Taki żeby było ładnie i proporcjonalnie. Trzeba ich słuchać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaritaEsp
Mam mentory 325cc hp i sa małe. Naprawdę. Niespodziewalam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
do Margarita ,ja mam duze implanty 450eurosilicone,zalezy tez jaki implant z jakiej firmy tak słyszałam po biustem mam az75 ,,waga 62 wrost 167 ,kruszyną nie jestem ale teraz piersi dla mnie są idealne ,wazne z profilu zeby dobrze sie prezentowaly ,przed samym zabiegiem zmienilam na większe i nie załuję jestem dwa tygodnie pozabiegu i jest super załuję jedynie ze 10 lat wczesniej tego nie zrobiłam,zazwyczaj duzo co słyszłam dziewczyn zawsze załowały ze nie dały sobie większych ,nawet sam pan doktor mi tak powiedział ze jak panie przychodza do kontroli to ,,a mogły byc większe ,,wiec lepiej miec cyc niz zrobic zapłacic tyle kasy i ta jak bym w pusszapach chodzila ,ale zalezy jak ktora lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
ja za 2 tyg. mam operację _ mentory 350 okrągłe , wysoki profil ... chciałam mniejsze 300 ml , ale dr. zasugerował ,żebym wzięła większe __ pod mięsień :) cieszę się ogromnie , ale boję się też ogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
do Margarity ,ja mialam male B wyjsciowki ,75 pod biustem waga 62 ,167 wzrostu wiec wybrałam w ostatniej chwili tuz przed zabiegiem najwieksze ktore mialam proponowane 450eurosilicone i nie załuję bo sa piekne mimo ze jestem dopiero 14 dobę po zabiegu ,ale to zalezy jak która z nas lubi ja lubie zeby byly widoczne tyle czasu miałam deche więc logiczne ze zaden lekarz nie zaproponuje ci najwiekszego imlantu po to zeby nam zszkodzic ,ja wybrałam najwiekszy teraz mam biust ,a gdym wzieła mniejsze pewnie bym sie bila ze za maly !!!!!!!!dopiero depresja tyle kasy i małe cycki a tak jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
do beti ,dobrze zrobiłas ze wzieals wieksze bedą piekne ,nie bój sie bo nie ma czego wykorzystaj ten czas dla siebie i rodziny i nie stresuj sie nie potrzebnie bo nic strasznego ,moment i po wszystkim będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość gaga _ jejku , jak ja lubię takie wpisy _ są mega budujące _ dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość gaga _ jak możesz i chcesz to proszę wyślij mi fotki swoich nowych cycków _ oczywiście , wyłącznie dla moich oczu _ jestem dojrzałą kobietą i nie bawię się w żadne udostępnianie itp. mój mail beatka3737@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośPp
Każda z nas jest inna i ma inne ma piersi. To że macie tyle samo wzrostu taka samą wagę i obwód o niczym nie świadczy. ja np mam 180 cm wzrostu ważę 69 kg pod biustem mam 75cm i mam 325cc mentor. Kawał baby ze mnie ale piersi wyglądają cudownie, dobrze że opuchlizna schodzi bo mój mąż się przestraszył że duże są hah także bez paniki z głową kochane :D no chyba że zależy wam żeby wszyscy widzieli i od zawsze marzyly wam się duuuze na to inna sprawa :D. teraz mam piękne zgrabne za 10 lat skóra obwisnie zrobię większe haha ;) pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
wszystko zalezy od naszej budowy, a nie od tego ile ważymy. macie rację, nie warto patrzeć i porównywać się z innymi bo to nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaritaEsp
Tak, tez się porównywałam i efekt w 325hp mi się podobał u innych. A u mnie efekt jak w staniku Push Up. Pod biustem mam 67cm. Wyjściowe 79/80cm. Czyli A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaritaEsp
Mam 27lat i pewnie zdecyduje się na druga operacje za pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×