Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość mania
Moja operacja zbliza sie wielkimi krokami jeszcze niecale trzy tyg. Tylko co zrobic jak juz ktos znajomy zapyta wprost? Ja bede miala spora zmiane z 70 a do c lub d wiec bedzie widoczna na pewno. A tez nie jestem zwolennikiem rozpowiadania o tym bo to moja prywatna sprawa. A ludzie zawsze maja cos do powiedzenia jakis komentarz typu: ja bym sobie nie zrobila nigdy czegos takiego! Niby mowi o sobie a jednak o tobie. Co myslicie o tym dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania - u mnie akurat nie będzie widać różnicy, bo mimo, że mam mały biust to chodzę w push-upach, więc po operacji po prostu zmienie je na jakieś staniki bez wzmocnień i nie będzie jakiegoś boom :D sama bym nie rozpowiadała wszem i wobec, ale jak ktoś zapytałby wprost (chociaż w to wątpie) to bym się przyznała. tak jak pisała Mójcion, to nie jest zaden wstyd :) ja zawsze jestem za tym, ze jak komus cos sie nie podoba, to niech zmienia, byle zachowac we wszystkim umiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - jakby mnie ktos zapytał wprost - zrobiłaś sobie operacje powiększenia piersi?? To bym odpowiedziała - tak zrobiłam sobie operacje powiększania piersi - bez żadnego zastanowie od razu i pewnym głosem ... Watpię ze ktos zada kolejne :) ale jesli chciałby t o pewnie po serii pytań odp ze chyba starczy juz tych intymnych prywatnych pytań- pogadajmy o tobie :) Przyznam szczerze że boje sie niektórych osob :) ich bezpośredniości i braku zachamowania, bo tak jak mówisz Mania - niby nie mowia o tobie a jednak tak .. I to z jakim wydźwiękiem.. Ja należę do osob wrażliwych raczej i troche sie takich "opinii" obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Macie racje dziewczyny, trzeba bedzie po prostu jakoss sobie poradzic z komentarzami. Ja czuje ze mnie spotkaja. Ja tez nosze push upy lepetitprinces ale to sa tylko 75 a a poza tym wprawne oko kobiety widzi ze u kolezanki stanik sie nie uklada tak jak potrzeba. No wiec jak sie zacznie ukladac poprawnie to wszyscy zauwaza. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Czekam na tą operacje od marca i mam juz dosc tego czekania. Niech ta polowa stycznia nastanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolcia wyslalm zdjęcia na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziękuję Wam ze mnie wspiercie, kochane jesteście :) Zobaczymy jak życie się potoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Powiem wam dziewczyny ze swojego krótkiego doswiadczenia jak to jest z komentarzami...U mnie oprócz męża i córki nikt nie wie że jestem po...strasznie sie bałam bo mieszkam w małej miescinie...kazdy każdego zna ...a taka wiadomość mogla być hitem ...kto mieszka w małej spolecznosci to wie...wigilia była pierwszym testem..przypomne mam 475ml..z a na male d...nikt...nikt..nawet rodzona mama nie poznała..tylko stwierdzila ze slicznie wyglądam...drugim testem byl basen w 2gi dzień świat...tez znajomi...i oprócz zazdrosnego wzroku kobiet...nic....fajnie mieć biust..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Gosica 1234 hmm moze u mnie tez tak bedzie ze nikt nie pozna. Byloby mi na pewno latwiej. Zwlaszcza ze ja nie znam rozmiaru implantu ktory mi doktor wlozy. Powiedzial ze zacznie 290 i zobaczy jak sie piersi zachowuja w sensie mięsien i skóra. Mam jednak nadzieje ze mi cos dolozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Mania...ja naprawde nic nie mialam...deska...tez sie zastanawiałam gdzie mi sie zmieści 470...i dalo rade...tyle ze ja robilam w Czechach u Polaka...on raczej ma tendencję do wiekszych zelkow..i gdyby bylo 500 tez bym sie nie obrazila...☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania - lekarz zna się na swoim fachu, więc na pewno zrobi wszystko, żeby efekt był jak najlepszy :) gosica - no i super!! mi sie wydaje, ze moze i nawet ktos zauwazyl roznice, ale tak jak pisala Mojcion, zazwyczaj nikt nie pyta wprost o takie rzeczy :) no chyba, ze zrobilabys sobie implanty jak Pamela Anderson (chociaz nie wiem, czy ona akurat sobie ich ostatnio nie pomniejszala:D) to wtedy moglyby byc jakies docinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie wydaje dziewczyny ze tak na dobra sprawe to nikt z otoczenia tego małego biustu u nas nie widz- bo to siedzi w naszych głowach, kompleks... i o ile nie założymy dekoltu po pępek to ktos zauważy co najwyżej szczescie i uśmiech :) w to chce wierzyć Gościa oby było tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny, operacja juz niedługo, mam pytanie z innej beczki ;) Czy lekarz, dając nam po operacji zwolnienie do pracy, musi na nim pisać jakiego typu operacja została przeprowadzona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Na L4 masz nie masz napisanie jaki zabieg ale pieczątka jest z kliniki chirurgii plastycznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Sorki zdublowalo mi masz :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
usssia: Dzięki :) no to słabo trochę :D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Hej Dziewczyny! Co tam u Was slychac? U mnie nadal się nic nie zmienia, zaraz stukna dwa miesiace a jajowaty kształt jak byl tak i jest :-) wkurza mnie ten garb. Ale czekam :-) czy zaglada tu jeszcze czasem Beata77 ? Chcialam zapytac jak jej piersi. Ksztalt znaczy, czy cos sie poprawilo. Pozdrawiam Was i zazdroszcze wszystkim w pelni zadowolonym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata77
Hej... Jestem...u mnie za 2 tyg minie pol roku od operacji i troszeczke sie zmienilo od mojego ostatniego pisania ale to jeszcze nie jest to...mysle ze to sie zmieni, tylko milimetrowymi krokami :/ bo jednak sie zmienia....daje sobie miesiac czasu jeszcze.jutro tez bede dzwonic do kliniki umowic sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Beata77 jak bedziesz wiedziala cos wiecej od swojego lekarza to prosze daj mi znac. Moj ciagle mowi, ze jeszcze jest czas. Ale wg mnie wszystko stoi w miejscu, po miesiacu bylo widac roznice a teraz ciagle tak samo. Serio gdyby od gory splaszczyly sie o pol cm to byloby ok. Spac przez to w nocy nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Magdalena1981: Trochę mnie martwią Wasze wpisy z Beata, dziewczyny.. Tak się zastanawiam jaka może być przyczyna tego, że tak wolno Wam opadaja implanty..i przypomniałam sobie jak mój chirurg kiedyś powiedział coś takiego, że czasem u niektórych osób implant nie opada do końca, kiedy bruzda podpiersiowa jest za krótka w stosunku do podstawy implantu..coś takiego. Nie wiem jakie Wy macie rozmiary, ale myśle, że tak do 300-350ml to chyba każdemu się zmieści implant i wystarczy bruzdy.. Kurdcze, sama jestem ciekawa jaka przyczyna tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Dziewczyny jestem prawie 7 miesiecy po operacji. Moje opadly, tak mniej wiecej od 4 -5 miesiaca po sa w tym samym polozeniu za to sa dalej twarde. zrobilam usg miesiac temu i wszystko jest ok :-) napisalam do mojej Doktor aby umowic sie na konsultacje i ustalic czy wszystko jest ok i kiedy oraz czy one jeszcze zmiekna. 345 vhp okragle pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Hej LadyOd350: Długo Cię z nami nie było :) Co tzn. że są twarde? Do czego bys tą twardośc porównała, bo chyba nie do piłeczek tenisowych?? Jejku dziewczyny za tydzien i trochę mam operację, a tu takie klimaty.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hej dziewczyny , za 4 tyg. moja operacja _ mam do Was pytanie : jaka jest różnica w mm czy cm między profilem średnim a wysokim w Mentorach okrągłych _ dr. zaproponował mi mentory , okrągłe 350 o wysokim profilu pod mięsień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hej dziewczyny , napiszcie proszę jaka jest różnica w mm czy cm między profilem średnim a wysokim w mentorach okrągłych _ dr. zaproponował mi 350 okrągłe o wysokim profilu i się waham , czy aby nie wziąć średniego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
eh , sorki , nie zauważyłam , że mój wpis się pojawił i napisałam podobny poniżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Lady350napisz mi do kiedy czulas że coś tam w środku masz ? Mi stuknęły 3 miechy i zaczynam świrować:'(nie boli ale je czuję jak np zimno to czuje implanty w środku czy to norma czy mi się coś robi? Wygląd mam świetny,miękkość maz mówi że jest super :-D. ale ja je czuje :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Lady Od 350 a tez to wygladalo tak jakbys miala takie gorki ? Ja jak patrze z boku to nie mam plaskiego tylko wyglada to tak jakby bylo spuchniete. Czasem faktycznie czuje jakbym miala jeszcze opuchniete i nawet mnie czasami troche boli ta gora i ciagnie, ale watpie zeby to sie tak dlugo utrzymywalo, znaczy opuchlizna. I prawy z boku wyglada lepiej duzo. Jak patrze z przodu to prawy tez jest tak jakby nizej, miejsce gdzie zaczyna sie cyc jest w stosunku do lewego tak z cm nizej. Nie wiem czy to juz tak zostanie czy co... Nie jestem drobna, klatke mam dosc szeroka i implant tez nie jakis ogromny bo 350 pod miesien. Martwie sie, ze jednak z boku bedzie to nienaturalnie wygladalo tak juz zawsze:/ bo od prawie mca nie widac roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Móicijon
Hej!! Jestem po wizycie :) zadowolona i szczęśliwa. Teraz wiem ze to ten doktor, ta klinika, i ten rozmiar!! Na operacje niestety musze czekać do wakacji .. Takie "kolejki" :) nie mniej jednak uśmiech mam od ucha do ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Móicion kolejki to chyba dobry znak ;-) znaczy, ze 'wziety';-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Dziewczyny jestem po wywiadzie z pielegniarką i powiedziala ze zdecydowanie zadnego dzwigania, podnoszenia ani pchania przez 6 tygodni po operacji. Dotyczy to rowniez pchania wozka a ja mam pomoc tylko na 4 tyg a potem musze pchac wozek sama. Dziewczyny po operacji jakie macie doswiadczenia w tej kwestii? Mojcijon co mowil dr Kasprzyk na ten temat? Na razie jestem przerazona a operacja juz za połtora tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc mama
Gosc mania, ja mam male dziecko, ogolnie to nie powiem, ze kompletnie nic przy nim nie robie, ale znacznie sie ograniczam. Tak szczerze to przez pierwsze dwa tyg najbardziej sie oszczedzalam, pozniej gdy juz nie mialam pomocy czasem musialam gdzies podsadzic malego itp., wozka nie pchalam bo jesli gdzies dalej musialam isc to jechalam samochodem, do lozeczka tez nie musialam go wsadzac co wydawalo mi sie najgorsze bo trzeba sie z tym ciezarem nachylic. Czytalam, ze przez podnoszenie implanty moga sie przemiescic albo moze rozejsc sie szew, cos moze sie saczyc, nic z tych rzeczy u siebie nie zaobserwowalam, ale roznie byc moze. W kazdym razie mysle, ze jest tu wiele mam i pewnie niejedna musiala sobie radzic juz pewnie po tygodniu. pewnie malo jest tu osob, ktore siedza przez 6 tygodni czy nawet dluzej i nic nie robia. Moja przyajciolka, ktora nie ma dzieci tez ogarnia dom, wynosi smieci, nosi nie az takie ciezkie zakupy a jednak zawsze cos i mowi, ze pewnie dziwga wiecej niz ja z dzieckiem, a to sa rzeczy, ktore robi kazdy bo watpie zeby ktoras z Dziewczyn dopuscila do tego zeby jej dom zarosl totalnie brudem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×