Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćgaga
do beti ,zdjęc nie wysyłam mimo wszystko jestem ostrozna ,ale tak jak ci napisałam ze wybrałas dobry rozmiar ,tym bardziej ze lekarz ci sam polecil wieksze one tak wychodza mniejsze niz na przymiarce takze kochana bez obaw napewno bedziesz zadowolona wybrałas dobrze ,teraz bez stresu pełen relaks ,ja starałam sie jak najwiecej nadrobic wszystkie prace domowe ,bo potem troche bedziesz ograniczona tyle ci moge doradzic i ciesz sie juz ,bo warto .Jak wspomniałam ja mam 75 pod biustem ale szeroka w ramionach jestem postawilam na wieksze ,mam duze D,ale ja zawsze o takich marzyłam wiec najlepiej kazda z nas wie w jakich sie czujemy dobrze ,bede trzymala kciuki i powodzenia ja akurat w lutym wracam juz do pracy a teraz zero nerwow ,pelen relaks ,tez sie bałam a teraz wiem ze nie warto było ,opieke bedziesz miała, bez obaw ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwela
Dokładnie dziewczyny.... Gosc Pp ja tez sie balam,ze lekarz dobral mi małe implanty(285 ml okrągłe), bo mam 173 cm, 75 pod biustem, 60 kg wagi wiec tez jestem raczej nie mała. Ale moje piersi wygladaja cudownie, nie za male, nie za duze w sam raz...Mam wrazenie,ze wieksze nawet te 20 ml a juz mogłyby wygladać sztucznie. Za 10-15 lat tez najwyzej wieksze zrobię hhihih ,jak mi cos nie bedzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Dziewczyny moje piersi maja ladny kształt, ale brodawki z sutkami nie są jeszcze pośrodku- wydaje się,ze implantu u góry jest wiecej, to się jakoś uksztaltuje jeszcze? Chcialabym zeby wygladały pełniej. Miała tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Acha dodam,ze jestem 6 miesiecy po operacji, za 2 tyg mam kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćgaga _ oczywiście rozumiem ,że nie pokazujesz zdjęć :) dzięki za słowa otuchy i za dobre rady __ tak właśnie chcę zrobić - większe porządki w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Cześć Dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Jestem po operacji 9 dni. Wyszły mi takie prawdziwe C. Nawet dzisiaj dopiero zobaczyłam ze i na biustonoszu pisze Cup C. Mogłoby być D bo ale teraz nic nie zmienię. I tak chciał mi dać 275cc hp a ja wzięłam 325cc hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
widzę ,że zimą wiele z Was ma już za sobą operację , już nie długo do Was i ja dołączę :) ja chciałam zimą , aby do lata już wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Amelia89 własnie i jak tam? Rzeczywiscie po 10 dniach(prawie) jest juz lżej :) bimbałki podobają sie?! Nie moge po prostu ficzekac sie własnych, zaraz wszystkie będziecie PO a ja z Miętuskiem zostanę ... Buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Megi1985 ja jestem przed operacja, termin mam na maj, ale zrobie w marcu !! No moja głowa niewytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Zadowolona z kształtu ale tak jak mowię mogłyby być większe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczyny, jutro operacja :D Trzymajcie kciuki, proszę. Ja obiecuję, jak tylko będę w stanie, napisać co i jak dla tych co ciągle PRZED żeby podtrzymać Was na duchu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Karolina!!! Trzymam kciuki! Wszystko na pewno bedzie dobrze i chyba czeka ciebie najmocniejszy sen ever :) zatem miłych snów a i pięknego happy endu :) Amelia89 moze daj im troche czasu- opadną nabiorą innego kształtu. Ciesz sie za to ze nie masz dwich piłek od koszykówki ... Nie nastawiaj sie na "nie" zbyt wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćKarolina _ trzymam kciuki z całej siły i czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia - najważniejsze, że kształt jest ok! a co do rozmiaru, C jest też fajne (ja bym nie pogardziła:D), przynajmniej będziesz miała ładny, delikatny efekt:) noo a jak na prawdę będziesz "chciała więcej", to zawsze w przyszłości można wymienić implanty:) Mójcion - ale jak to?:D masz na maj, a robisz w marcu? zmieniasz lekarza, czy jakoś udało się znaleźć wcześniejszy termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rozmawiałam z lekarzem od razu ze chce w marcu ale nie ma terminów. Ale stwierdził zeby dzwinila w lutym to moze cos sie zwolni. Ponoć kobiety rezerwują terminy A jak przychodzi do płatności to niektóre sie rozmyślają ... Oby sie raka jedna rozmyśliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Gość Karolina, Trzymam kciuki i ja :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośPp
GośćKarolina Powodzenia jutro :):) Będzie Dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćKarolina _ o której godzinie masz operację ? widzę ,że dziewczyny nawet wieczorami są operowane _ ja godzinę poznam za tydzień u anestezjologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolcia trzymam kciuki,będzie dobrze,nic się nie martw,pamiętaj pozytywne myślenie pomaga panować nad nerwami i pomaga w szybszym gojeniu :D Będę myślami z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Beti masz już fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina powodzenia:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Karolina daj znac jak tam :) Beti48 jak po spotkaniu z abastezjilogiem? Ja sibie tak mtske ze moze mu powiem zeby mi dali jakiegoś głupiego jasia przed coby mi było weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Dziewczyny dawno sie nie odzywalam. Jestem piaty dzien po zabiegu. Przypomne ze mam implant anatomiczny 370 wysoka projekcja. Wczoraj przymierzylam biustonosz ktory nosilam przy karmieniu 75 b i niestety pasuje. Tego sie balam i niestety sie ziscilo tyle cierpienia i pieniedzy po to zeby miec 75 b. W ubraniu gina po porostu. Mialam prawie zerowa wyjsciowke i to dlatego bo implant nie jest przeciez najmniejszy. Chodze zdolowana nawet nikt nie zauwazy ze mi sie w biuscie poprawilo:( jak one sie zmienia w czasie? Czy jeszcze sie pomniejsza? Te ktore nigdy nie mialy swoich piersi przed karmieniem moga zapomniec o rewolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Mojcijon. Ja tez sie balam znieczulenia a teraz drugi raz juz bym sie nie bala. Naprawde nie ma czego. Jakby mi ktos dal pieniadze i powiedzial idz zrob wiekszy rozmiar to ide tak jak stoje! O znieczuleniu nawet nie myslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość mania _ przykro mi ,że nie do końca jesteś zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość mania , a nie chciałaś okrągłych ? pytam , bo przy takiej pojemności i wysokiej projekcji , okrągły daje okazały efekt , nawet przy wyjściówce zerowej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość mania , a tak w ogóle to jak się czujesz w 5 dobie _ boli ??? dzięki za wpis o znieczuleniu - podnosi mnie na duchu , bo tego się najbardziej boję :) ile czasu trwała Twoja operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośPp
Gość mania rozumiem Twoje rozgoryczenie, efekt nie jest taki jak oczekiwalas -można się zdenereowac, daj im jeszcze trochę czasu. tylko jak dla mnie to jest zbędne -"Te ktore nigdy nie mialy swoich piersi przed karmieniem moga zapomniec o rewolucji...". Każda ma inne ciało, dla każdego jest dobrego co innego. Jest tu jeszcze parę kobiet przed operacja i takie Komentarze są zbędne bo raczej ich nie uspokaja. Mam nadzieję że niedługo przyzwyczaisz się do swoich nowych piersi i je pokochasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Gosc Pp. Mowie co mysle kazdy ma prawo wyrazic wlasne zdanie. Ja nie pisze nikomu co jest zbedne a co nie. Beti48 pytalam o okragle i powiedzial ze wtedy musi mi wlozyc mniejsza pojemnosc bo u gory bedzie kosztem do przodu. Operacja trwala godzine z minutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×