Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość mania
Jestem tylko na paracetamolu juz teraz. Boli mnie prawy szew. To chyba dlatego ze jestem praworeczna. Jutro mam wizyte kontrolna szwow z pielegniarka to mi powie czy wszystko ok. Przypomne tylko ze robie w UK a tutaj wszystkie procedury wygladaja inaczej np nosze zwykly biustonosz podtrzymujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Oj Mania!! Mam nadzieje ze pokochasz pełna para te piersi... Słuchaj anatomiczne to fakt daja zupełnie inny efekt. Daj im tez czasu wiecej. Mohą mama całe zycie ma duzy biust. I ja na przykład takiego dużego tez nie chce bo to naorawde ciezko jest, ramiączka sie mogą wżynać w ciało. Implant tez podlega prawu grawitacji ;) mowie ci.. Poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mania
Mojcijon. Masz racje z tym duzym biustem. Moja mama tez ma ogromny i mowi ze ciezko. Po ciazy drugiej zostal mi taki lekki brzuszek i licze na to ze zaczne intensywnie cwiczyc za kilka tyg zrzuce to i ze sie poczuje lepiej. Ja ogolnie jestem niewielkich rozmiarow 158 cm 73 pod biustem. Dlatego taki szok ze calkiem spory implant jak na moje gabaryty a tu b. No ale trudno. Stwierdzil doktor ze wiecej nie moze to pewnie tak bylo. Ty bedziesz miala wieksze na pewno bo pisalas ze masz troche swojego gruczolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dobra, i tak ego już nie przeczytam, bo wyjeżdżam właśnie, za 1,5h będę już pewnie na stole ;) Dziewczyny, wczoraj i praktycznie aż do momentu jak Wam to pisze był luzik, ale pomału czuję, że nerwy mnie biorą.. Nic, myślę pozytywnie. A pomyśleć, że 10 m-cy temu zaglądnęłam na to Forum pierwszy raz.. Ściskam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jola
Witam Was dziewczyny. Podczytuje Was już od dawna i dzięki Wam właśnie zdecydowałam się na operację. Kurcze patrze dziś na zegar i myślę o Karolinie trzymając kciuki tak jak za wszystkie wcześniejsze. Mam umowiona pierwszą konsultacje. Ufam że uda mi się wypełnić moje piersi po karmieniu. Jesteście fantastyczne babki ze tak potraficie się wzajemnie wspierać. Teraz pozdrawiam Was i śle moje fluidy do Karoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Piszę wszystkim dziewczyną...dla pocieszenia ..po wpisie ze te co nic nie miały przed karmieniem niech rewolucji sie nie spodziewaja...jestem przykladem...zupelne zero przed karmieniem...takie samo nic po karieniu...a po zabiegu...piękne C...czasami D...Czyli rewolucja udana....tylko ze ja nie mialam anatomicznych...a moj lekarz mi tłumaczył ze przy malych piersiach tego typu implant odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
do Mójcion ,a gdzie mieszkasz ? we Wrocku zrobią ci szybko cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dzieki Gaga ale az tak mi sie nie spieszy :) czekam 13 lat to poczekam i trzy miesiace :) A Karolina pewnie juz leży i nie widzi swoich stop ;) No jej piersi widok zasłaniają Hahaha - daj znac koniecznie co tam słychać! Jola No jasne ze kobiety potrafią sie wspierać :) oby było tak zawsze.. Czytałam to forum od poczatku i tu kiedyś była akcja ze jednej z kobietek mąż do skrzynki pocztowej sie dorwał a jedna kobitka zrobiła zdjęcia z twarzą :) i on jej skrobał jakies maile!! Dowiedziała sie żona! Bo tu na forum piała i draka była :) oby u nas była ostrożność i zero sztuczności i facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon.Tak czytałam juz wtedy gdy ten Pan szukał nowych stymulatorow. Czasem też jestem ciekawa jak dziewczynom wyszło ale wiem że każda z nas ma inną budowę. Sama mam szeroką klatę i myślę że ta wkładka musi być duża. Myślę tylko czy okrągłe czy anatom'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćjola __ też mam szeroką klatkę i powiem Ci ,że doktor sam zasugerował mi okrągłe { ja wcześniej nic mu nie mówiłam } _ nie zależało mi na kasie _ przy takiej decyzji 2 tys. w tą czy w tamtą nie robiło mi różnicy , zwłaszcza ,że jestem tuż przed 50-tką i chcę mieć te cycki już do końca życia ___ wysłuchał moich oczekiwań , pomierzył , stwierdził ,że nie mam żadnych zwisów , żadnych opadających piersi { mam dwoje dorosłych dzieci } i ,że jak to określił mam dosyć "spore swoje piersi " , zasugerował okrągłe , bo moim marzeniem jest wypełnienie góry , bo swoje piersi to ja mam , ale puste na górze _ mentor , okrągłe 350 ml , wysoki profil , tylko dlatego ,że jak już płacę tyle kasy to warto je trochę wypchać do przodu-powiększyć :) całkowicie się na jego opinię zdałam i ufam mu co do efektu końcowego :) moja operacja 2.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Beti 48. Ja mam 40.Tez mam pustą górę i to mnie właśnie męczy. Ale boję się że gdy ją uzupełnie będzie to zbyt widoczne i wszyscy wokół wezmą mnie na języki. W mojej społeczności zdala od miasta. nikt nie ma piersi po operacji Wszyscy się znają w promieniu 10 kilometrów.. A czy możesz mi napisać ile płacisz. Ja chcę wziąć kredyt już się martwię. Masz operacje już niedługo aż Ci zazdroszczę. Ja proszę o wcześniejszą konsultacje koniec lutego ale narazie cisza. Ciekawe co u Karoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćjola --- wiesz co , ja mieszkam w wiosce 5 ty. ludzi , pracuję w budżetówce , ale powiedziałam sobie ,że komentarze mam w d***e , biorę 3 tyg. zwolnienia , a potem mam zamiar się chwalić cyckami _ ktoś tu kiedyś napisał "zazdroszczą , szkalują , straszą te , które kasy na operację nie mają i zazdroszczą ... " i tego się trzymam _ za stara jestem ,żeby kłamać , ale życie przede mną z nowym "bufetem" i mam zamiar się nim chwalić i nie tłumaczyć się nikomu _ dla mnie najważniejsze jest to ,że mój mąż , moje dorosłe dzieci , moja mama { 70 lat } , siostra , wiedzą i są ze mną :) płacę za okrągłe 350 ml mentory 10,5 tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dziewczyny sue przejmujecie- jak maja wam dupę obrobić to cycków do tego wam nie potrzeba :) zawsze sie cos znajdzie... Z tym ze mi łatwiej bo ja mieszkam w mieście ;) i o anonimowość nie ciezko. Ale naprawde uwazam ze nie możemy due tak przejmować- nie kazdy kest na tyle bezczelny zeby pytać i komentować. A ze za plecami to tez w plotki wierzyć? A szkoda zycia :) Ja kiedyś przed konsultacja myslakam ze acatomy bede brała, kasa odłożona a tu zonk! Dwoje lekarzy poleciło okrągłe, 365 allergany, płace nieco ponad 11 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ależ mnie ucieszylyscie tymi sumami. Myślałam że więcej super.. Tak przypisać etykietę jest łatwo zwłaszcza kobiecie samotnej. Dzięki. Któraś napisała wcześniej o piersiach Moniki Pietrasińskiej. Mnie bardziej zauroczyla ta kiecka w stalowym kolorze z paskiem pod biustem. Jak zrobię sobie cycki strzele sobie taką kiece. Muszę skupiać uwagę na innych rzeczach żeby nie zeswirowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
karolina ___ już po , szczęśliwa __ czekamy na wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaga
hej dziewczyny ja tez mam niebawem 40 ,dlatego za sponsorowałam sobie wymarzony prezent a co, raz się żyje ,zawsze byly wazniejsze wydatki itp,,u mnie tylko mąz wie ,moja mama po 70 dopiero gadania bym miała ,nosiłam pushapy ,moze sie nie skapnie ,ale jedynie co załuję to ze 10 lat wczesniej nie zrobiłam ,więc zachecam bo warto ja placilam 14000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dziewczyny, jestem po konsultacji i jestem ogromnie zadowolona. wybłagałam termin na luty (09/02, godz 13:30 :))) , choć najbliższe były na kwiecień. Dr zasugerował mi implanty okrągłe, wysoki profil (aby wypełnić lukę u góry). Ostateczną wielkość ustalimy w dniu zabiegu , ale zależy mi na dość dużych ,acz naturalnych piersiach. Mam do was pytanie odnośnie sportów tuż po - aktualnie jestem aktywna- 2x w tyg siłownia, 2x w tyg fitness. Jak wygląda aktywność po zabiegu- ile muszę minimalnie odczekać z powrotem do sportu, z czego w ogóle będę musiała zrezygnować? Czy jest jakakolwiek aktywność (steper/ rower stacjonarny), na jaką będę mogła pozwolić sobie powiedzmy po 2-3 tyg od zabiegu?? z góry dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Te rany po zdjęciu szwów to chyba tak szybko się nie goja, co dziewczyny ? Bo gdyby były na wierzchu to tak ale pod tym stanikiem nie maja powietrza to nie wiem ile to czasu potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Asylwetka. Ja myślałam że ta ostateczna wielkość ustalana jest przed zabiegiem na konsultacji A dlaczego tak jest z czym to ma związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Jolu, w dn. zabiegu będziemy robić wizualizację 3D, wtedy też ustalimy ile ml implanty, pewne jest, że ze względu na małą asymetrię dla prawej piersi bedzie 5ml większy. Pewne jest też cięcie pod piersią i umiejscowienie pod mięśniem. Dr mowił mi, że cięcie pod piersią/ pachą goi się szybciej i lepiej niż na brodawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
asylwetka _ masz tydzień po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Czekam na wieści od Karoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ciekawe co u Karoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Hej dziewczyny :) We wtorek jadę na konsultację z doborem implantów, nie mogę się już doczekać, aż musiałam Wam to napisać :P Wiem na razie, że przy mojej budowie klatki muszą być implanty anatomiczne. Lekarz, na pierwszej wizycie kazał mi przyjechać na kolejną ze zdjęciami piersi jakie mi się podobają i będziemy dobierać. Mam też mieć zrobioną wizualizację 3d. No a za miesiąc operacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) mam zabieg w lutym i tez juz nie moge sie doczekac jakie rozmiary implantow wam dobrali? Na konsultacji mialam wizualizacje i nadal nie potrafie sobie wyobrazic efektu koncowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
tysa0609 _ ja mam 2.02 __ chciałam implanty okrągłe 300-325 ml , ale dr. sam zasugerował ,że mogę wziąć większe , więc będą 350 ml , okrągłe , wysoki profil MENTOR _ wizualizacji nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Dziewczyny ! Mam pytanie. Po jakim czasie schodzi opuchlizna ? Czy te piersi dużo się zmniejsza ? Jestem 12 dni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczynki ja już od wczoraj w domu -szczęsliwie :) Wszystko poszło sprawnie szybko i bez komplikacji a tymże od wczoraj cały czas odsypiam bo w klinice nie zmrużyłam oka ,,chyba pod wpływem emocji ;) Generalnie potwierdzam to co inne pisały- nie ma się czego bać : ) Zrobiłabym to ponownie bez oporów jeśli chodzi o znieczulenie. Bólu jako takiego w ogóle bym powiedziała, że nie odczuwam, tylko okropnie "ciągnie" -rana i szwy, wiadomo. Bedę Was informowała co i jak w przerwach od leżenia :P Dzięki wielkie za wsparcie i ciepłe słowa :*:*:* Jesteście Kochane. Jak macie pytania to piszcie z chęcią będę odpowiadać. Na teraz zmykam na film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćKarolina _ cieszę się ogromnie ... takie wpisy uwielbiam ... wracaj Kochana szybciutko do formy :) cycki widziałaś - podobają Cię się na dzień dzisiejszy ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×