Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćjola
Oby tak dalej Karolina! też jestem ciekawa czy widziałaś cycuchy. Nawet Ci zazdroszczę ze juz jesteś po... Wracaj do zdrowia bo nowy rozdział otwierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Oby tak dalej Karolina! też jestem ciekawa czy widziałaś cycuchy. Nawet Ci zazdroszczę ze juz jesteś po... Wracaj do zdrowia bo nowy rozdział otwierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Karolina!! Super ze juz po szcześliwie!!! Daj porem znac co j jak po wizycie kontrolnej. Amelia, widziałam ze pisałaś ile piersi jeszcze sie zmniejsza? Nie wiem ... Ale generalnie kształtu pol roku mogą nabierać i dluzej, wiec 12 dni to za mało zeby stwierdzić czy duzo jeszxze, chyba duzo.. Ake czy duzo opadną czy stracą ba objętości wiec sie wizualnie "zmiejsza" to nie wiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Karolina!! Super ze juz po szcześliwie!!! Daj porem znac co j jak po wizycie kontrolnej. Amelia, widziałam ze pisałaś ile piersi jeszcze sie zmniejsza? Nie wiem ... Ale generalnie kształtu pol roku mogą nabierać i dluzej, wiec 12 dni to za mało zeby stwierdzić czy duzo jeszxze, chyba duzo.. Ake czy duzo opadną czy stracą ba objętości wiec sie wizualnie "zmiejsza" to nie wiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za podwójny wpis "j" bledy .. To wszystko ze pisze z tego tekegonie cholernego, No nie da sie /Mójcijon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Karolcia no w końcu! super ze jesteś zadowolona,cały czas myślałam o Tobie :D Gratuluję i witam w klubie ! Jak narazie zadowolona jesteś z efektu? Jeżeli to nie problem dla Ciebie to pochwal się na email zdjęciami Ściskam mocno! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Amelia ja miałam operacje 8go grudnia,czekałam na nią od kwietnia,opuchnięte były około 2/3 tygodnie,na początku myślę "jeny jakie wielkie" choć wiedziałam że to przez obrzęk,naogladalam się ich takich wielkich i przez krótki okres wydawaly mi się małe chociaż wcale nie są,między "D a E" a jestem niska i drobna,ale są dobrane idealnie,nie ma efektu ze najpierw idą cyce a potem ja... mąż "maca" mnie na każdym kroku :p nie zdawałam sobie sprawy,jak super jest ubrać fajną sukienkę bez stanika,no po prostu rewelacja,po karmieniu maskowalam je jak tylko się dało,bo "flaczkami" raczej nie było się czym chwalić :p więc dekolty odpady,a teraz to najchętniej chodziła bym topless :D Zachęcam i jeszcze raz zachęcam,żałuję ze nie zrobiłam tego już ze 3 lata wcześniej. Te kobietki które czekają z niecierpliwością na zabieg życzę aby ten okres czekania minął jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba się przyzwyczaić do nowych nabytków ale myśle ze to kwestia pierwszych dni...jak biust jest dobrze wykonany to praktycznie od razu się czujesz z nim dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Pytanie do dziewczyn już po :-) jak długo utrzymuje się dyskomfort w klatce piersiowej? To uczucie ciągnięcia i napietych, twardych mięśni? Operację miałam 5 stycznia (implant anatomiczny pod mięsień) i trochę to już mnie męczy :-) ale i tak było warto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Heej :) Zeznań pooperacyjnych ciąg dalszy: Mija 3 doba była pierwsza samodzielna zmiana opatrunku jutro prysznic - dziś nie dałam rady bo zaczęłam mieć zawroty głowy przy staniu dłużej niż 5 min. i prawie nie jedzeniu bllisko dobę ha ha Ale dałam radę, wzięłam moje tabletki i odrazu humorek w góre ;) Ból w klatce, bo ktoś pytał.. to jest b. dziwna sprawa bo mnie nie boli w ogóle tylko szarpie i ciągnie w piersiach..wiadomo -chodzi o szycia wewnątrz i musi tak być , do tego rozciąga się skóra. Poza tym nic mnie nie boli, nie swędzi, sutki nie są nadwrażliwe jeden powiedziałabym,, że reaguje słabiej, ale nie martwie się. Co do wyglądu piersi: są twarde wiadomo, ale równiutkie i nie są wcale tak wysoko jak się obawiałam patrząc z przodu. Z boku wiadomo -wyglądają sztucznie ale i tak są fajne :) Za jakieś 10 dni jak mi się trochę podgoją rany i zdejmą mi szwy, wyślę zdjęcia jeśli ktoś będzie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Karola extra że bez większego bolu sie obchodzi!! Sluchaj orzypimnisz jaki rozmiar dali ci implantu? Ja jestem bardzo ciekawa efektu. Jak zdobędę szybciej 100% sumy to chyba pojde juz po pierwszej połowie lutego jak da rade .. Tak bardzo chce przestać pytając o tych rzeczach "przed"np. Teraz przechodzę fazę czy mam nie za mały implant wybrany (365cc) .. Albo boje sie kształtu, czy z kolei nie za duże.. znacie te obawy?? Juz nam dueta, wszedzie widze piersi, śnią mi sie... Mam obsesje. Boje sie tez ze nagle kazdy bedzie sie na mnie gapił.. Jejciu! Jak ja chce po. Karola jakby co to ja prosiłabym o zdjęcia- mnie to uspokaja dziewczyny jak patrze na wasze piersi jakkolwiek to noe brzmi . Wtedy mysle sobie że te kliniki nie kłamią i kazda moze miec piersi śliczne. Bo ja sobie mysle ze te ładnymi Piersiami to sie chwalą na stronach kliniki, kobiety ba YouTube czy zdjęcia wklejają.. A wy nie jesteście ani gwiazdy :) chyba :) ani te kobiety z kliniki i reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Mójcijon: Ja Cię doskonale rozumiem z pytaniami i wątpliwościami n/t rozmiaru, miałam to samo i chyba każda ma :) Ja jestem drobna i niewysoko, więc u mnie max. to był 300ml i takie mam, a w zasadzie 295ml. Myślę że wyszło mi takie C średnie, ale panie na oddziale mówiły, że może być nawet d bo jestem drobna w klatce, więc nie wiadomo ;) Ja tymczasem cieszę się, że wreszcie je mam i że wyszły ładnie - naprawdę nie miałam wielkiego apetytu jeśli chodzi o rozmiar nie celowałam w duże , więc może dlatego cieszę się tym, co mam :) Jeśli masz okolo 162-165cm wzrostu i jesteś drobną kobietą to 365ml będą spore, uwierz mi :) Moje są takie w sam raz, ani za małe ,ani za duże. Zdjęcia Ci prześlę, jak się tylko ogarnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Karola mnie interesuje o której się obudzilas po zabiegu i czy nie miałaś odruchu wymiotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
goscjola: myślę że tak w pełni przytomna po zabiegu byłam około pół h ale wiadomo że potem leżysz cały czas. Odruchu wymiotnego po narkozie nie miałam tylko po niektórych kroplówkach (nie wiem co tam było ;)). Ogólnie jest ok tylko ciągnie strasznie. Dziś ledwo dałam radę wstać z pozycji leżącej - próbowałam najpierw z pół godziny sama,a potem nawet z pomocą kogoś było trudno. Mięśnie dochodzą do siebie i to potrwa.. najgorzej jest z samego rana potem z biegiem dnia lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Karolcia , a powiedz mi jak sytuacja z podstawowymi czynnościami _ mycie zębów , toaleta jedzenie ? lekarz Ci mówił , że spać można tylko na plecach ? czy czujesz ,że z dnia na dzień jest coraz lepiej - mniej boli , ciągnie itp. ? __ jak tylko będziesz mogła wyślij mi fotki beatka3737@interia.pl ____ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Beti48, jeśli chodzi o czynności to tu gorzej, bo w zasadzie poza pisaniem na kompie (od wczoraj) to nic nie robię takiego. Posługuję się szklanką i sztućcami ; ale na pewno nie odkurzam itp. Z prysznicem to te tyle o ile na pewno jest b. oszczędny, o myciu głowy nie ma mowy póki co. Planuję umyć dopiero za 2-3 dni. Ogólnie nie widzę sensu nadwyrężać mięśni które i tak ciągną nie spieszy mi się żeby za wszelką cenę sprzątać samej itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Karolcia , a miałaś implanty pod mięsień ? przeciwbólowych bierzesz dużo w ciągu dnia ? po operacji widziałaś cycki już w szpitalu czy w domu , jak pierwsze wrażenie - szok czy radość ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Beti48: Tak, jadę na przeciwbólowych, więc na zmianę miewam stany blisko euforyczne ;) z takimi gorszymi trochę. Ale pojutrze planuję odstawiać już, zwłaszcza, że są dość silne i działają na układ nerwowy - po dłuższym czasie można się 'uzależnić' , więc lepiej uważać ;) Piersi widziałam pierwszy raz jeszcze w Klinice podczas zmiany opatrunku, a potem w domu ze dwa razy i od wczoraj codziennie przy smarowaniu maścią. Ogólnie podobają mi się, nie ma ani szoku ani jakichś skrajnych emocji: tylko spokój i w sumie skupiam się na tym żeby nie bolało niż podziwianiem ich ;) Myślę że im mniej będzie bolało tym bardziej się skupię na wyglądzie, hehe. Ogólnie podobają mi się ale wiadomo - muszę przywyknąć, bo różnica jest i to spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Karolina. Jak tak piszesz o tym bólu strach puka do drzwi. Ale myślę że warto pocierpiec dla takiej radości. To tak jak po porodzie. Ja się staram jeszcze nie myśleć bo ciągle czekam na konsultacje i oby się udało. Bo jak nie to chyba będę ryczeć. W sumie pół drogi już za Tobą. I myśl o ślicznych stanikach i pięknych dekoltach. Co do zdjęć to chciałabym ale od kobietki która ma lekki zwis po karmieniu. I ciągle dręczy mnie ciekawość czy to się da wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
gośćjola: Ale to naprawdę nie jest straszny ból,, jak mówię - bólu takie tradycyjnego to nie czuje w ogóle : ) tylko upierdliwe jest to szarpanie i ciągnięcie i e.w 'nerwobóle' ale one trwają ułamki sekund. Zależy od indywidualnej wytrzymałości wszystko. Co do "zwisu " przed ;) to nie miałam, ale znajoma miała i wiele kobiet i spokojnie fajne efekty mają. Ja mam okrągłe, a ta znajoma miała anatomy bo miała zwiski właśnie ;) ale to i tak lekarz kształt dobierze indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Karola też będę mieć okrągłe , ale 350, wysoki profil Mentor __ jaki masz profil i jakiej firmy ? napisz mi jeszcze , jaką miałaś wyjściówkę ? mi bardzo zależy na wypełnieniu góry , zwisów nie mam , ale moja góra jest pusta ___ widać ten efekt wypełniający górę u Ciebie przy okrągłych implantach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - super!! cieszę się bardzo, że wszystko poszło tak, jak trzeba. takie wpisy najbardziej motywują do "działania" ;) jak widać, strach ma wielkie oczy, ale nie ma się czego bać :D w takim razie życzę duuużo zdrówka! :) Mójcion - ej mi też się tak bardzo często robi! dodaje wpis, później nigdzie go nie widzę, więc pisze jeszcze raz, a za chwile wyskakują oba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Karolcia , ja też będę mieć okrągłe 350 , wysoki profil mentor _ napisz , jakie Ty masz i czy widać ładne wypełnienie góry , bo na tym mi najbardziej zależy _ zwisów nie mam , moja pierś jest dosyć spora , ale pusta na górze ... oczekuję efektu push up bez stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
z tymi wpisami mam tak samo , coś się zawiesza a ja piszę po raz drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi. Karolina cieszę się ze jesteś szczęśliwa i ze jesteś juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi. Karolina cieszę się ze jesteś szczęśliwa i ze jesteś juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi. Karolina cieszę się ze jesteś szczęśliwa i ze jesteś juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi. Karolina cieszę się ze jesteś szczęśliwa i ze jesteś juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
Przepraszam. Nie wiem czemu nie mogę wysłać wiadomości w całości :( Urywa cały czas tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia89
...Ja tabletki przeciwbólowe brałam 4 doby. Potem nie było sensu. Jestem dwa tygodnie po operacji. Piersi wcale nie zmalały na szczęście. Sa bardziej kształtne teraz bedą nabierać naturalnego kształtu z dnia na dzień. Robię juz wszystko. Zajmuje się dzieckiem. Jedynie nie dźwigam wiadomo. Rany ładnie się goja polecam OCTENISEPT + gazik i na to biustonosz. Mam 67cm pod biustem a w biuście uzyskałam 87cm. Nawet jak zmaleją i będzie w biuście 85cm to i tak super. Tez jestem szczupła i jestem zadowolona z implantów 325cc hp okrągłe mentory. Po prostu w tym staniku były takie ściśnięte a teraz jak go zdejmuje do kąpieli je uwalniam ;))) to wyglądają super ! Maz jak je widział to bardzo się zdziwił. Mówi ze sa wielkie. A w tym specjalnym biustonoszu takie nie wyglądały. Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×